Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowy specjalista ds. sponsoringu i PR w Totolotek S.A.

Mariusz Rzeczkowski od 2010 r. był związany z agencją Polish Sport Promotion, gdzie realizował projekty marketingu sportowego. Do jego zadań w Totolotku należeć będzie wdrażanie strategii sponsoringowej oraz komunikacja działań spółki w tym zakresie.

Działalność firm bukmacherskich na polskim rynku reguluje ustawa o grach hazardowych, która m.in. zabrania reklamy i promocji zakładów, a dopuszcza jedynie informowanie o sponsorowaniu przez firmy bukmacherskie poprzez prezentowanie informacji zawierających nazwę lub inne oznaczenia indywidualizujące sponsora. Te uwarunkowania to jedna z przyczyn podjęcia decyzji o poszerzeniu działu marketingu Totolotka o osobę, która wesprze działania firmy w tym obszarze.

Totolotek jest obecnie oficjalnym sponsorem 3 klubów piłkarskiej Ekstraklasy: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk i Górnika Zabrze, a także partnerem Jagiellonii Białystok. W przeszłości firma wspierała m.in. Akademię Piłkarską Legii Warszawa.

***

Firma Totolotek S.A. powstała w 1992 roku i jest najdłużej działającą legalnie firmą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wejście Spółki do Grupy Intralot w 2005 pomogło umocnić pozycję Totolotek S.A. na rynku, jako wiodącego organizatora zakładów sportowych z blisko czterystoma punktami sprzedaży w całym kraju. Firma zapewnia zatrudnienie dla ponad 700 osób, co roku zasilając budżet państwa i związki sportowe kwotą blisko 22 milionów PLN. Poprzez swoją sieć punktów sprzedaży Totolotek S.A. oferuje najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych, takich jak: zakłady bukmacherskie – Toto-Mix, Zakłady na Żywo – Live, zakłady piłkarskie – Toto-Liga i Toto-Gol, Wyścigi Konne oraz Wyścigi Psów na żywo – Toto-Racing.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021