Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowy Pakiet Powitalny na start w forBET

Od dziś, na typerów w legalnych polskich zakładach bukmacherskich forBET czeka zupełnie nowy Pakiet Bonusów na Start. Gracz, który zarejestruje konto na stronie lub w aplikacji forBET w trakcie trwania promocji otrzyma pakiet powitalny, składający się z poniższych elementów:

  1. Zarejestruj się – GRAJ 14 DNI BEZ PODATKU

Zarejestruj się poprzez formularz rejestracyjny. Od tego momentu przez 14 dni możesz grać BEZ PODATKU (min. 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30)

  1. Wpłać pierwszy depozyt – ODBIERZ DO 2000 PLN BONUSU

Od pierwszej wpłaty możesz otrzymać bonus 100% aż do kwoty 2000 PLN (obrót x2, kupon AKO z kursem min. 2.50)

  1. Wpłać drugi depozyt – ODBIERZ MAXIZYSK DO 200 PLN

Za drugą wpłatę otrzymasz od nas MaxiZysk aż do 200 PLN. Dzięki niemu możesz zwiększyć swój zysk z wygranej (minimum 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.40)

Oto jest on, wyjątkowy i niespotykany nigdzie indziej… pakiet powitalny dla każdego nowego gracza!

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem bukmachera, to nasza oferta powitalna z pewnością rozwieje twoje wątpliwości. Proste warunki i aż trzy promocje na start: GRA BEZ PODATKU, BONUS OD WPŁATY DO 2000 PLN ORAZ MAXIZYSK DO 200 PLN – to najlepsza oferta na rynku! A to dopiero początek, liczne promocje, szeroka oferta, transmisje na żywo w zakładach live, program VIP. Nie czekaj, dołącz do nas już teraz!

Co mogę zyskać, odbierając nowy pakiet powitalny forBET?

Gracz, który zarejestruje konto na stronie lub w aplikacji forBET w trakcie trwania promocji otrzyma pakiet powitalny, w którego skład wchodzi:
a) promocja „14 dni gry Bez Podatku”
b) promocja „100% bonusu od pierwszego depozytu do 2000 PLN”
c) promocja „ Mnożnik MaxiZysk do drugiego depozytu”

Czy mogę zagrać w forBET bez podatku?

Tak. Jeśli zarejestrijesz swoje konto w forBET, przystąpisz do promocji “14 dni gry Bez Podatku

Na czym polega promocja 14 dni bez podatku?

Okres 14 dni gry Bez Podatku w forBET zostanie graczowi włączony w ciągu 24h. roboczych od momentu zarejestrowania konta. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – wszystkie z kursem min. 1.30. Do promocji zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz wirtualne I. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Jaki jest kod bonusowy w forBET 2020?

Nie musisz wpisywać żadnego kodu, by odebrać nowy Pakiet Powitalny! Wystarczy że zarejestrujesz się z TEGO linku a pakiet na start zostaną przypisane automatycznie do Twojego konta.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021