Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowy Cash-out w STS: masz kontrolę nad kuponem

Wypłać kupon nie czekając na ostatni gwizdek! Nie czekaj – otrzymaj wygraną natychmiast –  także wtedy, gdy jego kwota na kuponie bukmacherskim jest niższa od stawki, za jaką obstawiłeś! To ty masz kontrolę: opcja cashout pozwala zakończyć kupon bez oczekiwania na wyniki pozostałych postawionych zakładów i jest dostępna tak samo dla kuponów SOLO, jak i AKO.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Rozgrywki piłkarskie ruszyły pełną parą. Obstawiasz wybrane wydarzenie i nie chcesz czekać na ostateczne rozstrzygnięcia ma Twoim kuponie? Dzięki opcji “cash-out” możesz  wypłacić swoją wygraną szybciej – teraz także wtedy, gdy przewidywana kwota wygranej jest niższa od stawki za jaką obstawiłeś swój kupon. Wystarczy kliknąć „WYPŁAĆ TERAZ”.

Korzystaj z tej opcji w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i “live”. Możliwość wcześniejszej wypłaty może pojawić się nawet w wypadku, kiedy na kuponie znajduje się tylko jedno wydarzenie!

Kiedy mogę korzystać z Cash-out?

 • W kuponach SOLO oraz AKO

Zawartych na zdarzenia przedmeczowe oraz live.
Funkcja nie jest dostępna w kuponach MaxiKombi oraz z opcją Bezpieczny Zakład.

SOLO
Jest to kupon na pojedyncze zdarzenie, wybrane z oferty. Musi zostać ono poprawnie wytypowane, aby wygrana za kupon mogła zostać przyznana. Kupon SOLO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.

AKO
Na kuponie AKO możesz zawrzeć od 2 do 100 spotkań. Kupon ma status wygranego, w momencie gdy wszystkie wybrane spotkania zostaną poprawnie wytypowane. Kupon AKO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.

Jak wyliczyć wygraną dla kuponów SOLO i AKO?

Wygrana wyliczana jest następująco: stawka x kurs ogólny x 0,88 (12% podatek od zakładów bukmacherskich).

 • Kiedy na kuponie nie ma przegranego zakładu

i wszystkie otwarte spotkania z kuponu są nadal w aktywnej ofercie STS.
W przypadku kuponów przedmeczowych żadne ze spotkań nie może być rozpoczęte!

Jak korzystać z funkcji Cash-out na stronie STS?

1 Wyświetl podgląd kuponu, który chcesz wypłacić.

Możesz to zrobić w dwóch miejscach:
Zakładka Moje konto > Moje zakłady > Szczegóły kuponu

lub w zakładce Moje Kupony na kuponie do gry.

2 Na podglądzie kuponu kliknij w przycisk w prawym dolnym rogu.

Jeśli Cash-out jest dostępny, przycisk będzie miał kolor pomarańczowy i wyświetlona na nim kwota jest możliwa do wypłacenia.

Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie wypłaty. Kliknij przycisk i gotowe!

Po chwili wypłacona kwota zasili Twoje konto.

Jeżeli podczas wypłacania cash-out jego kwota ulegnie zmianie, zostaniesz o tym poinformowany. Możesz wtedy spróbować:
 • Wypłacić Cash-out ponownie.
 • Zrezygnować.
 • Przed potwierdzeniem wypłaty zaznaczyć opcję automatycznej akceptacji zmiany kursu, po jakim zostanie wypłacona wygrana.

Jak korzystać z funkcji Cash-out w aplikacji mobilnej STS?

1 Funkcję Cash-out znajdziesz w aplikacji w dwóch miejscach.

Na podglądzie każdego kuponu, który możesz wyświetlić klikając w środek górnej belki i wybierając pozycję > Kupony

lub w zakładce Moje kupony na kuponie do gry.

2 Jeżeli Cash-out jest dostępny w obu przypadkach wystarczy kliknąć przycisk “Wypłać teraz” z wyświetloną kwotą możliwą do wypłaty.

3 Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie wypłaty. Kliknij przycisk i gotowe!

Po chwili wypłacona kwota zasili Twoje konto.

Jeżeli podczas wypłacania cash-out jego kwota ulegnie zmianie, poinformujemy Cię o tym. Możesz wtedy spróbować:
 • Wypłacić Cash-out ponownie.
 • Zrezygnować.
 • Przed potwierdzeniem wypłaty zaznaczyć opcję automatycznej akceptacji zmiany kursu, po jakim zostanie wypłacona wygrana.

Rodzaje kuponów

 • SOLO

Jest to kupon na pojedyncze zdarzenie, wybrane z oferty. Musi zostać ono poprawnie wytypowane, aby wygrana za kupon mogła zostać przyznana. Kupon SOLO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.

 • AKO

Na kuponie AKO możesz zawrzeć od 2 do 100 spotkań. Kupon ma status wygranego, w momencie gdy wszystkie wybrane spotkania zostaną poprawnie wytypowane. Kupon AKO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.

Jak wyliczyć wygraną dla kuponów SOLO i AKO?

Wygrana wyliczana jest następująco: stawka x kurs ogólny x 0,88 (12% podatek od zakładów bukmacherskich).

 • ZAKŁAD BEZPIECZNY

Jest zakładem AKO, na którym możesz popełnić 1 błąd. W momencie, gdy na tworzonym kuponie kurs ogólny wynosi minimum 175, a każde spotkanie ma kurs nie większy niż 2.00 możesz go przekształcić w Zakład Bezpieczny. Do tego celu służy okienko, widniejące pod możliwą wygraną, które powinieneś zaznaczyć, jeśli chcesz zawrzeć taki zakład. Maksymalna stawka na Zakład Bezpieczny to kwota 250,00 zł.

Kupon posiada również status wygranego w przypadku, gdy jedno dowolne spotkanie zostanie rozliczone jako przegrane.

Wygrana wówczas jest wyliczana następująco: 10 x stawka x 0,88 (jest to przelicznik 12% podatku od stawki). W momencie poprawnego wytypowania wszystkich spotkań zawartych na kuponie wypłacana jest maksymalna wygrana widniejąca na kuponie.

Aby mogła zostać wypłacona tzw. wygrana bezpieczna kupon musi mieć kurs ogólny nie mniejszy niż 175 w momencie rozliczenia kuponu. Pamiętaj, że rozliczenie zdarzenia, po kursie 1,00, powoduje automatyczny spadek kursu ogólnego kuponu.

Zakład bezpieczny możesz zawrzeć wyłącznie w ofercie przedmeczowej.

 • MAXIKOMBI

Jest zakładem zwanym także systemowym. Umożliwia on typowanie z możliwością popełnienia błędu, bez tracenia prawa do wygranej. W systemie składającym się z 13 grup (od A do M) mamy możliwość popełnienia od 1 do 12 błędów. Przykładowo w systemie 6 z 13 możesz popełnić maksymalnie 7 błędów, a poprawnie wytypować przynajmniej 6 grup, aby otrzymać wygraną. Na kuponie Maxikombi może się znaleźć od 2 do maximum 100 zakładów. Kupon Maxikombi możesz utworzyć wyłącznie z zakładami z oferty przedmeczowej. Dla kuponu MAXIKOMBI rozróżniamy dwa rodzaje zakładów:

 • Kupon rozpisowy

Składa się on z różnych kombinacji zakładów SOLO. Każdy pojedynczy zakład jest osobną grupą (A, B, C, D, itd.), z jednym zdarzeniem. Maksymalna ilość grup do wyboru wynosi 13. Po wybraniu zakładów z oferty i typu kuponu Maxikombi – każde spotkanie zostanie przydzielone automatycznie do innej grupy.

 • Kupon blokowy

Składa się z różnych kombinacji zakładów AKO. Każdy z nich jest oddzielną grupą (A, B, C, D, itd.), w której możemy zawrzeć kilka spotkań. Po dokonaniu wyboru zakładów z oferty i typu kuponu Maxikombi, możesz przydzielić zakłady do poszczególnych grup. W jednej grupie możesz zawrzeć kilka zdarzeń. Każda grupa może zawierać inną ilość zakładów. Wszystkie spotkania w danej grupie muszą zostać poprawnie wytypowane, aby została ona uznana za trafioną. Na kuponie MAXIKOMBI można zawrzeć dodatkową grupę P, czyli tzw. zakłady – pewniaki.

 • Grupa P – PEWNIAK

W zakładach Maxikombi możesz utworzyć dodatkową grupę P, do której zaliczasz spotkania uważane przez Ciebie za pewne na Twoim kuponie. Spotkania ujęte w grupie P nie doliczają się do systemu. Wybierając np. 6 spotkań i 3 pewniaki, ilość błędów będziesz mógł wybrać w systemie z 6, np. 4 z 6 + 3 pewniaki. Kupon będzie wygrany, w momencie gdy poprawnie wytypujesz przynajmniej 4 grupy i 3 pewniaki. Aby kupon był wygrany, każdy pewniak musi zostać poprawnie wytypowany, czyli jeżeli jakikolwiek pewniak będzie błędny, a wszystkie grupy będą poprawne, to kupon i tak będzie przegrany. Podnosi on wysokość wygranej, gdyż każda trafiona kombinacja wymnażana jest przez kurs pewniaków. 

Pytania i odpowiedzi na temat nowego Cash-out w STS

Czym jest Cash-out?

Dzięki Cash-out możesz wypłacić wygraną jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu! Nie chcesz czekać do pełnego rozliczenia kuponu, nie chcesz ryzykować, wystarczy kliknąć wypłać teraz.

Jakie zakłady podlegają opcji Cash-out?

SOLO oraz AKO
Zawarte na zdarzenia przedmeczowe oraz live
Kiedy na kuponie nie ma przegranego zakładu
Kiedy wszystkie otwarte spotkania z kuponu są nadal w ofercie

Jak opcja Cash-out działa w przypadku zakładów SOLO?

Posłużmy się przykładami:
Mecz Barcelona – Atletico.
Kurs na Atletico to 2.50, klient obstawia na kilka dni przed meczem. Kurs na Atletico spada do 1.90 i opcja Cash-out staje się dostępna.
Mecz Barcelona – Atletico.
Klient stawia live’a w 2. minucie, w tym momencie kurs na Atletico to 1.80. W 80. minucie Atletico prowadzi 1:0, kurs na jego wygraną spada do 1.45 i Cash-out staje się dostępny.

Jeśli w danym momencie opcja Cash-out nie jest dostępna, warto spróbować jeszcze raz?

Tak. Dostępność opcji Cash-out jest zależna od aktualnych kursów na zdarzenia znajdujące się na kuponie. Po kilku minutach kursy mogą się zmienić i wtedy opcja może zostać aktywowana.

Jakie zakłady nie podlegają opcji Cash-out?

Zakład Bezpieczny i Maxikombi.

Jaki jest najlepszy kod bonusowy w STS?

Jeśli założysz konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierzesz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN. Jest to obecnie najbardziej wartościowy kod bonusowy, jaki oferuja legalni bukmacherzy w PL

Czy istnieje lista dyscyplin lub lig, które nie podlegają opcji Cash-out?

Nie, nie ma takiej listy. Określone zdarzenia mogą jednak zostać wyłączone z opcji Cash-out.

1 ze zdarzeń na kuponie zostało oznaczone jako „zwrot”. Czy kupon nadal podlega opcji Cash-out?

Tak. Zdarzenie oznaczone jako „zwrot” nie będzie brane pod uwagę przy obliczaniu kwoty wypłaty opcji Cash-out.

Można skorzystać z opcji Cash-out, jeśli na kuponie pozostaje więcej niż jedno nierozstrzygnięte zdarzenie?

Tak, większa liczba nierozstrzygniętych zdarzeń na kuponie nie jest przeszkodą dla skorzystania z opcji Cash-out.

Jaka jest minimalna stawka dla kuponu w opcji Cash-out?

Taka sama jak w przypadku innych kuponów, czyli 2 PLN.

Czy można negocjować wysokość wypłaty Cash-out?

Wysokość kwoty Cash-out jest zależna od aktualnych kursów i nie ma możliwości jej negocjacji.

Czy kupony zawarte z konta bonusowego wypłacone metodą Cash-out zostaną zaliczone do obrotu bonusem?

Kupony wypłacone jako Cash-out nie liczą się do obrotu bonusem.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021