Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowość! Zakłady na BETGAMES w STS

Nowość w zakładach bukmacherskich! Od dziś na STS.pl oraz w aplikacjach z systemem Android i iOS dostępne są zakłady BETGAMES. W ramach oferty bukmacher oddaje do Waszej dyspozycji trzy gry: Wojnę, Pokera i Bakarat. Sprawdź szczegóły.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w eSTeeSie? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Wojna

Wojna organizowana na Betgames to dynamiczna, symulowana gra karciana online przeznaczona dla dwóch osób – gracza i krupiera. Gra się standardową talią i wygrywa osoba z wyższą kartą. W Wojnie (War of Bets) gracz może postawić na wygraną gracza lub dealera, a także na wiele pobocznych zakładów na każdą kartę.

Ta wyjątkowa gra karciana składa się z dwóch stron: gracza i rozdającego oraz prostego mechanizmu, w którym wygrywa wyższa karta.

Kiedy dwie karty mają tę samą wartość, oznacza to „wojnę”. Pierwsza runda licytacji i bstawiania zakładów, odbywa się przed rozdaniem kart. Różnica w stosunku do gier Baccarat polega na tym, że każda strona otrzymuje tylko jedną kartę.

Po tym, jak karty zostaną rozdane, kursy są aktualizowane i można postawić drugą rundę zakładów. Uczestnicy mogą obstawiać wynik rozdającego, gracza lub wojny, kolor ręki, koloru lub wartości. Stół do Wojny został zaprojektowan tak, aby wyglądał jak stara mapa, z której korzystaliby piraci, a tło zawiera okna wychodzące na ocean. Opcje na ekranie obejmują sterowanie wideo i audio, z paskiem zakładów. Sprawdź Jak obstawiać zakłady na Wojna w STS BetGames?

Poker

Poker dostępny w Betgames to symulowana gra w czasie rzeczywistym o zbliżonych zasadach do najpopularniejszej na świecie odmiany pokera, czyli Texas Hold’em. Obstawianie w pokerze to gra, w której gracz może postawić na to, które z sześciu rozdań będzie najwyższe w grze Texas Hold ‘Em. Zakłady można obstawiać przed flopemprzed turnem i przed riverem.

Istnieją cztery rundy licytacji (typowania), po których kursy są aktualizowane. Stół jest umieszczony w czymś, co wygląda na klasyczną bibliotekę w ekskluzywnej rezydencji.

Karty o dużych rozmiarach służą do zapewnienia lepszej widoczności. Zakres opcji bukmacherskich jest wyświetlany osobno i podobnie jak w Live Baccarat, przed podjęciem decyzji o wartości stawki. Sprawdź Jak obstawiać zakłady na Poker w STS BetGames?

Bakarat

Bakarat dostępny w Betgames to symulowana gra online oparta na zasadach zbliżonych do karcianej wersji gry. Celem jest zdobycie sumy punktów równej lub najbardziej zbliżonej do liczby 9. Dostępna jest długa lista zakładów, w tym standardowe zakłady na zwycięstwo graczazwycięstwo bankiera i remis. Gracz może postawić zakłady po rozdaniu każdej karty. Szanse są zmieniane dynamicznie w zależności od kart już rozdanych. Sprawdź Jak obstawiać zakłady na Bakarat w STS BetGames?

Pierwszy zakład ma miejsce przed ujawnieniem jakichkolwiek kart, drugi następuje po otrzymaniu przez gracza pierwszej karty, a trzeci po przekazaniu karty bankierowi. Uczestnicy mogą obstawiać opcjonalne zakłady boczne, a mianowicie parę gracz / bankier, dowolną parę, idealną parę, dużą i małą.

Mogą także obstawiać przewagę kolorów (więcej czerwonych lub czarnych kart, równa liczba lub następna karta jest czerwona lub czarna), kolor (wszystkie karty tego samego koloru, pierwsze 3 karty tego samego koloru Gracza / Bankiera lub kolejna karta pik , serce, klub lub diament), a także suma punktów Gracza i / lub Bankiera. Gra toczy się w elektryzująco niebieskim, futurystycznym otoczeniu, z dużymi kartami rozłożonymi na stole o nietypowym kształcie.

Gry Betgames – recenzja

Gry na żywo z Betgames są dostępne dla użytkowników 24 godziny na dobę. W 2017 roku dostawca gier: Betgames został nominowany w kategorii Najlepszy Dostawca Wielokanałowy na SBC Awards 2017 . Gry karciane, takie jak Zakłady Baccarat, Zakłady Poker czy też Wojna, są nadawane non stop przez całą dobę, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się ekscytującą rozgrywką. Poza tym dostawca oprogramowania ma inne znaczące zalety:

 • przyjazny i intuicyjny interfejs;
 • solidne bezpieczeństwo danych;
 • back office do zarządzania wszystkimi ustawieniami;
 • czat na żywo dla graczy i sprzedawców;
 • Funkcja wielu stołów pozwala grać w wiele gier i przełączać się między nimi;
 • kompatybilny z urządzeniami mobilnymi dzięki technologii HTML5.


Betgames starannie dobiera swoich prezenterów, aby ich gry kasynowe były hostowane wyłącznie przez profesjonalistów.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.