Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowe pozycje programowe w CANAL+ SPORT

Nowa rzeczywistość, nowa ramówka. Od poniedziałku, 16 marca, kibice będą mogli obejrzeć w CANAL+ SPORT nowy program na żywo: Dobry Wieczór Sport. Redakcja przygotowała również dużo pozycji archiwalnych.

1) Dobry Wieczór Sport

od poniedziałku do soboty o 20:00 w CANAL+ SPORT
Raport podsumowujący codzienne wydarzenia w świecie sportu w obliczu walki z koronawirusem. Program na żywo z licznymi łączeniami telefonicznymi ze sportowcami, trenerami i dziennikarzami. W każdym odcinku będziemy również pokazywać opinie widzów zebrane na Twitterze pod hasztagiem #dobrywieczorsport.

2) Klasyka Premier League

od poniedziałku do piątku o 21:00 w CANAL+ SPORT
Godzinne pasmo, w którym przypominamy kultowe starcia angielskiej Premier League. Od poniedziałku do piątku od 21:00 kibice obejrzą skróty dwóch spotkań. Zaczynamy meczami Blackburn – Norwich i Liverpool – Tottenham z sezonu 1992/1993. O meczach weekendowych będą decydowali kibice w specjalnym głosowaniu na stronie tv.pl.canalplus.com.

3) Dawno temu w CANAL+

od poniedziałku do soboty o 22:00 i w niedzielę o 19:30 w CANAL+ SPORT
Cykl, w którym przypomnimy kibicom archiwalne wydania Ligi+ i Ligi+ Extra prowadzone przez Andrzeja Twarowskiego i Pawła Zarzecznego. Zaczynamy od programu z 25 marca 2000 roku.

4) NBA. Mecze, których nie widziałeś

soboty o 23:00 i niedziele o 21:30 w CANAL+ SPORT
W tym paśmie pokażemy najciekawsze hitowe mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA z sezonu 2019/2020.

5) Zostań w domu z…

Odrabiamy zaległości albo: „przeżyjmy to jeszcze raz”. Przypominamy najlepsze, najbardziej dramatyczne i spektakularne spotkania sezonu 2019/2020. Wściekle szybka Premier League, kolorowa LaLiga oraz nasza, najbliższa ciału PKO BP Ekstraklasa.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021