Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowa podopieczna fundacji Sport Twoją Szansą

Magdalena Stefanowicz – wicemistrzyni świata do lat 18 w biegu na 100 metrów – dołączyła do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą!

Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej głównym sponsorem.

Fundacja Sport Twoją Szansą

– Doskonale znamy ograniczenia i trudności, z jakimi sportowcy zmagają się na co dzień. Dlatego właśnie Fundacja – podobnie jak STS – udziela wsparcia utalentowanym, pełnym zapału i skoncentrowanych na osiągnięciu sukcesów zawodnikom wielu dyscyplin. Do takich osób bez wątpienia należy Magdalena Stefanowicz. Mam nadzieję, że nasz patronat przyczyni się do dalszego rozwoju kariery biegaczki i pozwoli jej na osiąganie kolejnych sukcesów na krajowych i zagranicznych zawodachpowiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Stefanowicz

Magdalena Stefanowicz (na zdjęciu) to młoda i zarazem niezwykle utalentowana sprinterka. Debiutując na arenie międzynarodowej podczas mistrzostw świata juniorów młodszych w Nairobi, zdobyła srebrny medal w biegu na dystansie 100 metrów.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021