Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Nowa gra LOTTO: Szybkie 600

Uwaga, nadchodzi! Nowość. I prawdziwa rewelacja! Już w ten piątek we wszystkich punktach LOTTO pojawi się gra Szybkie 600. O co tu chodzi? O szybkie wygrane, w tym o 600 zł wypłacane co tydzień przez rok!

Szybkie 600 to nowa szansa na szybką wygraną. Jak grać w Szybkie 600? W piątek 31 stycznia, w pierwszym dniu losowań Szybkiego 600, koniecznie zajrzyjcie do najbliższej kolektury LOTTO. Wejdźcie do świata nowej gry, by przeżyć niesamowite emocje. Główna wygrana to 600 złotych wypłacanych co tydzień – uwaga: przez cały rok! Przy zwielokrotnionej stawce powalczyć możecie nawet o 6000 złotych. Okazja na takie wygrane pojawiać się będzie codziennie w losowaniach co 4 minuty.

https://www.youtube.com/watch?v=QW7XcwiklMU

Lubisz wiedzieć od razu, czy wygrałeś? Grywasz w Keno i Zdrapki? Jeśli tak, to pokochasz też Szybkie 600. Tu również na wyniki nie trzeba czekać. Losowania wygranych widoczne są na ekranach w punktach sprzedaży.

Codziennie odbywać się będzie aż 260 losowań gry – co 4 minuty od godz. 6:36 do 23:52, na przemian z losowaniami Keno.

Wyjaśniamy, jak zawrzeć zakład:

  • Wystarczy wybrać 6 z 32 liczb.
  • Można zagrać na chybił trafił lub wytypować swoje własne liczby.
  • Zakład z pojedynczą stawką kosztuje jedynie 2 zł.

Wygrana wypłacana jest już przy trafieniu 2 liczb!

Atutem tej gry jest dodatkowa premia, która może być doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. To sposób, by wygrać więcej. Premia kumuluje się z losowania na losowanie. Aż do momentu, kiedy padnie wygrana w stopniu, do którego jest przypisana. Aby nie ominąć losowania z premią, warto zawrzeć zakłady od razu na więcej losowań – możesz zagrać nawet na 50 kolejnych.

Przed każdym losowaniem wyników gry Szybkie 600
odbywa się losowanie decydujące o doliczeniu PREMII
do jednego z pięciu stopni wygranych.

PREMIA jest dzielona proporcjonalnie na wszystkie wygrane,
które padną w danym stopniu. Jeśli w tym stopniu nie padnie wygrana

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021