Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Noblebet – rejestracja, bonusy i kod promocyjny

Noblebet to najnowszy, całkowicie legalny, polski bukmacher internetowy. Serwis spełnia wszelkie normy prawne, dlatego też Ministerstwo Finansów nie miało wątpliwości przy zatwierdzaniu jego licencji na grę w Polsce. Bukmacher ten stawia na ekskluzywność, więc w swojej ofercie ma wyłącznie prestiżowe oferty.

wejdź i sprawdź ofertę
 
Czy zakłady wzajemne mogą być dotowane?

Tak! W NobleBet codziennie nagradzane są wygrane kupony kombinacyjne, nawet do 500 PLN. We współpracy najważniejsze jest wzajemne zaufanie, dlatego ta promocja jest długoterminowa, która premiuje lojalność oraz rzetelność.

Czy Noblebet premiuje graczy?

Tak! Promocja 50 PLN ekstra od obrotu jest skierowana dla ambitnych graczy NobleBet, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności generowania zysków. Wykaż się sprytem, zainwestuj 1000 PLN aby cieszyć się z dodatkowych 50 PLN!

Jaki jest bonus powitalny w NobleBet?

Najbardziej luksusowy! Oferta startowa skierowana tylko dla wybranych graczy. Sprawdź sam jak bawi się elita i wygrywaj więcej! Noblebet kieruje się zasadą, że więcej znaczy lepiej i dlatego przygotowali Pakiet Powitalny typu Premium, w którym możesz zgarnąć równowartość 1650 PLN:
* bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN
* bonus od drugiego depozytu 50% do 800 PLN
* wpłać trzeci raz i odbierz 50 PLN ekstra na Sporty Wirtualne

Czy Noblebet oferuje Cash Out?

Tak. CASH-OUT pozwala Ci dokonać wypłaty jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeżeli zmieniłeś decyzję lub chcesz po prostu zminimalizować ryzyko, nie musisz czekać do pełnego rozliczenia kuponu, możesz zlecić wypłatę w danym momencie. Pamiętaj że opcja CASH-OUT nie jest dostępna dla każdego rodzaju zakładu, aby ta opcja była dostępna musi zostać spełnionych kilka warunków.

Czy można zagrać bez ryzyka?

W NobleBet istnieje opcja w promocji “W Ekstraklasie zwrot za 0-0 NobleBet która oferuje” Ci zwrot stawki jeśli mecz, który wytypowałeś zakończy się bezbramkowym remisem, a Twój zakład okaże się przegrany. Jak sam wiesz nawet najciekawsza liga piłkarska na świecie może czasami zagrać poniżej Naszych oczekiwań, dlatego warto zostawić sobie otwartą furtkę.

Jak jest kod promocyjny lub rejestracyjny w NobleBet?

Już wkrótce zaprezentujemy nasz specjalny kod, dzięki któremu otrzymasz najlepszą ofertę tego bukmachera

Zakłady sportowe w Noblebet wyróżniają się szybkim, płynnym i intuicyjnym zakresem rozrywki, który pozwala na błyskawiczne zawieranie zakładów sportowych za pomocą kuponów bukmacherskich. Równie szybko możesz cieszyć się wygranymi z tych kuponów, gdyż bukmacher noblebet.pl wypłaca wygrane zaraz po zakończeniu danego wydarzenia sportowego. Dzięki temu możesz natychmiast kontynuować zwycięską passę w kolejnym zakładzie live!

NobleBet zakłady bukmacherskie


Ponadto, w zakładach online w noblebet.pl możesz rywalizować również razem ze znajomymi! Wymieniaj się kuponami i analizami sportowymi, żeby czerpać jeszcze więcej przyjemności płynącej z zakładów online. Pokażę Ci świat sportu, jakiego nie zobaczysz u żadnego z bukmacherów. To właśnie zakłady na platformie noblebet.pl pozwalają Ci na rywalizację z wykorzystaniem wiedzy sportowej i szczęścia, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. Dołożę wszelkich starań, aby Twoja gra obfitowała w wysokie kursy i ciekawe spotkania.

Z całą pewnością szybko przekonasz się, że nasz bukmacher internetowy to fantastyczna przygoda i wielka pasja do sportu.

Rejestracja w NobleBet

Pierwszym krokiem jest otwarcie konta gracza na noblebet.pl. Wystarczy kliknąć przycisk „Rejestracja”, który znajduje się na górze strony lub skorzystać z bezpośredniego linka: ZAREJESTRUJ SIĘ. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza i przesłanie wymaganych dokumentów w przypadku pełnej rejestracji.

Czym jest szybka rejestracja?

Szybka rejestracja w Noble Bet pozwala na błyskawiczne utworzenie konta tymczasowego i rozpoczęcie gry. Pozwala ona na dokonywanie depozytów i grę do określonego limitu stawek. Dokonywanie wypłat będzie możliwe dopiero po przeprowadzeniu pełnej rejestracji.

Jakie ograniczenia czasowe i kwotowe posiada konto tymczasowe?

Nie ma limitu czasowego, natomiast limit kwotowy określą sumę stawek postawionych zakładów i nie może przekroczyć 5200 PLN. W przypadku przekroczenia tej kwoty możliwość dalszej gry zostanie zablokowana aż do dokonania pełnej rejestracji i weryfikacji przesłanych przez gracza dokumentów.

Czy szybka rejestracja umożliwia kosztystanie z bonusów?

Niestety nie. Korzystanie z promocji i bonusów jest możliwe po ukończeniu pełnej rejestracji.

Konto gracza i weryfikacja

Jak długo trwa weryfikacja konta?

W większości przypadków proces weryfikacji konta w NobleBet trwa do 30 minut, w wyjątkowych sytuacjach może przedłużyć się do 24 godzin. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do przesłanych dokumentów gracz otrzyma mailową informację w tej sprawie.

Co zrobić jeżeli zapomniało się nazwy użytkownika?

Wystarczy skorzystać z opcji „przypomnij hasło” i kliknąć w przesłany link. Link powoduje przeniesienie na stronę gdzie Nazwa Użytkownika jest widoczna w jej górnej części.

Co zrobić jeżeli nie pamiętam hasła?

W tym przypadku należy wybrać opcję „przypomnij hasło” i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie. UWAGA: Konto zostanie zablokowana na czas 1 godziny po pięciokrotnym wpisaniu niepoprawnego hasła.

Jak zmienić adres e-mail na koncie gracza?

Z nowego adresu e-mail należy wysłać wiadomość na pomoc@noblebet.pl z prośbą o zmianę oraz ze skanem dokumentu tożsamości (dowodem osobistym lub paszportem).

Co zrobić jeżeli moje konto jest zablokowane?

Jeżeli nie znasz przyczyny zablokowania konta, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta za pośrednictwem Czatu na Żywo lub poczty elektronicznej: pomoc@noblebet.pl

Co zrobić aby zablokować swoje konto?

Można dokonać samowykluczenia na 24 godziny lub 90 dni z pozycji zakładki MOJE KONTO  Ustawienia odpowiedzialnej gry. W przypadku problemów zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Co zrobic aby zamknąć na stałe konto gracza?

W tym celu należy przejść do zakładki MOJE KONTO Ustawienia odpowiedzialnej gry i wybrać opcję samowykluczenia permanentnego. Operacja ta jest nieodwracalna. W razie problemów zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Czy pobierane są jakiekolwiek opłaty za posiadanie konta gracza?

Noblebet nie pobiera żadnych opłat za posiadanie konta gracza.

Jak mogę złożyć reklamację?

Reklamację można złożyć zgodnie z postanowieniami części V Regulaminu Zakładów Sportowych, poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego i przesłaniu go do nas pocztą na adres Spółki „Polski Bukmacher Sp. z o.o.”, Dąbrowa Górnicza, przy ulicy Limanowskiego 10, bądź na POMOC@NOBLEBET.PL

Płatności czyli wpłaty i wypłaty

Jakie formy wpłaty są dostępne w NOBLEBET?

Obecnie możliwe są wpłaty poprzez Paymenticon, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Dotpay Cards, blik, Paysafecard.

Jakie są dostępne formy wypłaty?

Wypłaty można dokonywać jedynie na rachunek bankowy lub na elektroniczny portfel Paymenticon.

Czy dokonywanie wpłat wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami?

Noblebet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie depozytów.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty (depozytu) w Noblebet?

Minimalna kwota jednorazowej wpłaty to 10 PLN

Ile trzeba czekać na realizację wypłaty?

Zlecona wypłata musi otrzymać akcept Działu Finansowego. Jeżeli bank gracza znajduje się na liście banków ekspresowych (rapid pay) środki mogą zostać dostarczone nawet w 10 minut. W przeciwnym razie środki będą księgowane zgodnie z sesjami przychodzącymi w banku gracza. W wyjątkowych sytuacjach np.: wyjątkowo wysokiej wygranej, przetwarzanie zlecenia wypłaty może zająć do 7 dni roboczych.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?

Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 PLN

Zakłady sportowe w NobleBet

Noblebet jest w pełni legalnym bukmacherem działającym na podstawie licencji nr PS4.6831.28.2017 wydanej przez Ministerstwo Finansów RP.

Ile wynosi minimalna kwota zakładu?

Pięćdziesiąt groszy 0,50 PLN to minimalna kwota, za którą można wnieść zakład

Jak postawić zakład KOMBI?

Aby postawić zakład KOMBI wybierz zdarzenia, które zostaną dodane do kuponu a następnie wybierz opcję KOMBI widoczną u góry kuponu. Pozostaje jedynie wpisać stawkę i wybrać opcję „postaw zakład”.

Czy dostępna jest historia postawionych zakładów?

Historia zakładów znajduje się w zakładce „moje konto”.

Czy mogę anulować już postawiony zakład?

Po wniesieniu zakładu i akceptacji zakładu nie ma możliwości jego anulowania.

Co dzieje się z zakładem jeżeli zdarzenie zostało przełożone?

Jeżeli strat zdarzenia nie nastąpi po upływie maksymalnej ilości godzin od planowanego startu, ustalonej w Regulaminie specjalnym dla każdego sportu, zakład zostanie rozliczony jako anulowany.

Jak zostanie rozliczony zakład jeżeli zdarzenie nie odbyło się lub zostało anulowane?

W takim przypadku zakłady pojedyncze zostaną rozliczone jako anulowane, natomiast zakłady kombinacyjne będą rozliczone na podstawie wydarzeń, które zostały rozegrane.

Co zrobić jeżeli zakład został nieprawidłowo rozliczony?

W takiej sytuacji należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta i podać pracownikowi ID zakładu (dostępne w historii)

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021