Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bukmacher NobleBET na koszulkach meczowych Śląska Wrocław na sezon 2020/21

Nie zapominając o przyszłości, z wiarą patrzymy w przyszłość.

Nowe koszulki meczowe na sezon 2020/21 to nawiązanie do wojskowych tradycji, które przez lata kształtowały tożsamość Śląska Wrocław.

Po trykotach z charakterystycznym wzorem przypominającym laur zdobiący herb, pora na nowy zestaw strojów meczowych. „Meczówki” WKS-u na sezon 2020/21 wykonane zostały we współpracy z firmą Adidas.

Zawodnicy Śląska w nowych strojach po raz pierwszy zagrają już w niedzielę, podczas meczu z Lechią Gdańsk na Stadionie Wrocław. Prezentacja koszulek na nowy sezon jeszcze przed końcem bieżących rozgrywek to wydarzenie wyjątkowe i unikalne w skali PKO Ekstraklasy. W ten sposób kibice WKS-u mogą jako pierwsi zobaczyć i zakupić nowe trykoty, w których ich drużyna będzie rywalizować przez najbliższe miesiące.

Wojskowe koszulki meczowe

Domowy komplet utrzymany został w stylistyce moro, nawiązującej do wojskowych tradycji klubu z Oporowskiej. Wzór, będący nowoczesną interpretacją wojskowego kamuflażu, drukowany jest na całej powierzchni koszulki (przód, tył oraz rękawy). Z przodu logo sponsora NobleBET – firmy bukmacherskiej.

Na prawej piersi znajdzie się logo Adidasa, a na lewej herb – wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku zawodników, znajdzie się niewielki napis „WOJSKOWI„. Wszelkie nadruki, nazwiska piłkarzy oraz numery, będą wykonane w białym kolorze.

Koszulka meczowa typu slim

Koszulka będzie posiadać dopasowany krój typu slim, klasyczny, zaokrąglony dekolt, a rękawki ozdobią charakterystyczne białe paski. Jak zawsze, stroje Śląska wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, przez firmę Adidas – sponsora technicznego WKS-u. Przy produkcji trykotów wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester, co pozwala oszczędzać zasoby naturalne i zmniejsza emisję szkodliwych dla środowiska substancji. Koszulki wyposażone będą w technologię AEROREADY, pochłaniającą wilgoć.

Sesja zdjęciowa nowych trykotów z udziałem Krzysztofa Mączyńskiego i Wojciecha Golli została wykonana w wyjątkowym miejscu – Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych.

Drugi, wyjazdowy komplet strojów zostanie zaprezentowany przed rozpoczęciem sezonu 2020/21.

Cena koszulki meczowej Śląska Wrcoław

Koszulki można nabyć w sklepie on-line na: sklep.slaskwroclaw.pl w cenie 239 zł (senior) i 179 zł (junior). Dzień później – w niedzielę – nowe stroje dostępne będą również w FanShopie #NaStadionie od ul. Królewieckiej oraz punkcie sprzedaży na Stadionie Wrocław od ul. Lotniczej. W poniedziałek będzie można je nabyć także w FanShopie #Oporowska.

Fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021