Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Niepewna przyszłość Messiego. Czy odejdzie z Barcelony?

W spotkaniu Valencii z Barceloną 1 1 sędzia nie zauważył prawidłowo zdobytej bramki Lionela Messiego

Lionel Messi (drugi z lewej) nie przekonał asystenta, że padł gol /PAP/EPA

Lionel Messi jest zawodnikiem Barcelony od 2001 roku. Jako junior występował jeszcze w Grandoli i CA Newell’s Old Boys, jednak jego pierwszym – i do tej pory jedynym – seniorskim klubem jest właśnie „Blaugrana”. To się jednak może w najbliższym czasie zmienić. Scenariusz, który niedawno zdawał się zupełnie oderwany od rzeczywistości, faktycznie może się sprawdzić.

MESSI MA POD GÓRKĘ

Od początku 2020 roku Lionel Messi ma ze swoim klubem pod górkę. Zaczęło się od konfliktu z Erikiem Abidalem, dyrektorem sportowym Barcelony, który wcześniej występował w tym klubie. Argentyńczyk skrytykował jego działania związane z decyzją o zwolnieniu Ernesto Valverde, którego zastąpił Quique Setien oraz to, że publicznie wypowiada się o problemach w szatni katalońskiego zespołu. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu źle żyje z Francuzem. Napisać, że za sobą nie przepadają, to jak nic nie napisać.

Niedługo po tym, jak Messi publicznie skrytykował Abidala, doszło do konfliktu na treningu pomiędzy nim a Markiem-Andre Ter Stegenem. Zakończyło się na przepychankach, ale mogło być zdecydowanie gorzej, gdyby nie rozdzielili ich koledzy z drużyny. Argentyńczyk miał za złe bramkarzowi, że też mówi o kłopotach, z którymi boryka się zespół. Uważa on, że wszystko powinni rozwiązać między sobą, a nie informować o tym media.

Czara goryczy przelała się, gdy na jaw wyszła informacja o tym, że FC Barcelona zatrudniła firmę, która miała chronić wizerunek zarządu i jednocześnie atakować byłych i obecnych piłkarzy w mediach społecznościowych. Oberwało się między innymi Xaviemu, Carlesowi Puyolowi, Gerardowi Pique i właśnie Messiemu. Ten ostatni oberwał za to, że nie zamierza – przynajmniej na razie – przedłużać kontraktu ze swoim klubem, który obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Broniono jednocześnie Josepa Marię Bartomeu, za którym sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki również nie przepada. 

ZDECYDUJE SIĘ NA ZMIANĘ KLUBU?

To, że Messi ma prawo czuć się coraz gorzej w Barcelonie, jest oczywiste. W dodatku wygrał z tym klubem wszystko, co mógł. Ligę hiszpańską, krajowy puchar i SuperpucharLigę Mistrzów, Superpuchar Europy oraz Klubowe Mistrzostwa Świata. Jeśli zdecyduje się na odejście, to klub, który go pozyska, wygra los na loterii.

wejdź i sprawdź ofertę

Według BETFAN faworytem w walce o niego na ten moment powinien być klub z Pepem Guardiolą na ławce trenerskiej. Aktualnie jest to Manchester City. Analitycy legalnego polskiego bukmachera na kolejnych miejscach umieszczają m.in. Paris Saint-Germain, które z Barcelony wyciągnęło kilka lat temu Neymara oraz Juventus, który zachęcił już do gry u siebie Cristiano Ronaldo.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Zachęcamy do rejestracji u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021