Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Niemiecki hit jesieni – Borussia Dortmund-Bayern Monachium tylko w ELEVEN SPORTS

W najbliższą sobotę ELEVEN SPORTS pokaże słynny Der Klassiker, w którym zmierzą się giganci Bundesligi: Borussia Dortmund i Bayern Monachium.

W jednym z najważniejszych wydarzeń piłkarskiej jesieni wezmą udział Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski i inne gwiazdy futbolu. Studio meczowe wystartuje w Eleven Sports 1 o 16:30, a transmisja spotkania rozpocznie się o 18:25.

Mecz prowadzącej w tabeli Bundesligi Borussii Dortmund z broniącym mistrzostwa Niemiec Bayernem Monachium będzie piłkarskim hitem weekendu w Europie. Der Klassiker zapowiada się bardzo emocjonująco, bo BVB jest niepokonane we wszystkich oficjalnych rozgrywkach od sześciu miesięcy, a Bawarczycy, pomimo że atmosfera w klubie jest napięta, wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań. Na Signal Iduna Park w barwach gospodarzy kibice zobaczą Łukasza Piszczka oraz m.in. Paco Alcácera, Marco Reusa i Jadona Sancho. W szeregach gości czołową postacią będzie Robert Lewandowski, a obok niego zagrają m.in. Joshua Kimmich, Arjen Robben i James Rodríguez.

Już dawno Klassiker nie zapowiadał się tak ciekawie. Kto w sobotę będzie górą? Znajdująca się w kapitalnej formie młoda i świeża Borussia czy podrażniony, wytrawny i doświadczony Bayern? W Bayernie w ostatnim czasie nie dzieje się najlepiej, ale Bawarczycy tym jednym meczem mogą wrócić na właściwe tory. Temperatura wokół tego spotkania rośnie z każdą kolejną godziną, a piłkarskie Niemcy rozmawiają od poniedziałku już tylko o nim. Tego nie wolno przegapić!, powiedział Tomasz Urban, ekspert ELEVEN SPORTS.

Studio meczowe rozpocznie się w Eleven Sports 1 o 16:30, czyli dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W atmosferę panującą na Signal Iduna Park, stadionie z jedną z najbardziej żywiołowych publiczności w Europie, wprowadzą widzów Mateusz Święcicki, Tomasz Urban i Tomasz Zieliński. Od 18:25 spotkanie prosto z Dortmundu komentować będą Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak.

 

Der Klassiker w Eleven Sports 1:
sobota, 10 listopada:

  • godz. 16:30 – 18:25 studio (na żywo)
    na Signal Iduna Park: Mateusz Święcicki, Tomasz Urban i Tomasz Zieliński
  • godz. 18:25 – 20:25 Borussia Dortmund – Bayern Monachium (na żywo)
    komentarz z Signal Iduna Park: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
  • godz. 22:30 – 22:50  studio (na żywo)
    na Signal Iduna Park: Mateusz Święcicki, Tomasz Urban i Tomasz Zieliński

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021