Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Niedzielne SuperAKO + freebety na eliminacje EURO 2020 w STS

Kolejny dzień eliminacyjnych zmagań przed nami!

Typujesz zwycięstwa Chorwacji z Węgrami, Holandii z Niemcami i Polski z Łotwą? Nie przegap SuperAKO w zakładach bukmacherskich STS!

Planujesz zagrać kupon, na którym wytypujesz zwycięstwa faworytów? Jeśli chcesz postawić dziś kupon AKO z typami na faworyzowane drużyny, zerknij najpierw na SuperAKO. Podwyższone kurs na zwycięstwa faworytów. Przeżyj piłkarskie emocje jeszcze mocniej! Jeden zakład, trzy mecze, większa wygrana! Faworyci sprostają wyzwaniu i odniosą zwycięstwo?

W standardowej ofercie kurs na te 3 zdarzenia wynosi 4.88, zaś w SuperAKO aż 5.75!

  • Chorwacja, Holandia i Polska wygrają swoje mecze (uwaga : zakład na zwycięstwa Chorwacji z Węgrami, Holandii z Niemcami i Polski z Łotwą w el. ME 2020) – TAK (kurs 5.75)

Decyzja może być tylko jedna!

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich sts.pl ?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta

Specjalnie z okazji meczu Polska – Łotwa w eliminacjach Euro 2020 zakłady bukmacherskie STS mają niespodziankę dla nowych użytkowników mobilnej aplikacji.

Wystarczy pobrać najnowszą wersję w dniach 22-24.03, zalogować się na swoim koncie i potwierdź chęć odbioru vouchera. Czeka na Ciebie 40 PLN!

Prosta sprawa?

No to do dzieła.

Dotychczas nie korzystałeś z aplikacji STS? Sprawdź akcję, którą bukmacher przygotował specjalnie dla Ciebie, z okazji meczu Polska – Łotwa w eliminacjach Euro 2020!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021