Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Niedzielne popołudnie z El Clásico: hiszpański hit FC Barcelona – Real Madryt

W najbliższą niedzielę ELEVEN SPORTS pokaże największy szlagier LaLiga Santander, w którym FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt.

Studio meczowe wystartuje w Eleven Sports 1 już o 12:00, a transmisja spotkania z udziałem potęg światowego futbolu rozpocznie się o 16:05.

W starciu odwiecznych rywali na słynnym Camp Nou będzie można zobaczyć m.in. Philippe Coutinho, Gerarda Piqué i Luisa Suáreza w barwach FC Barcelony oraz Garetha Bale’a, Lukę Modricia i Sergio Ramosa w szeregach Realu Madryt. Fani futbolu liczą na piękną i ofensywną grę, bo w ostatnich sześciu El Clásico padły łącznie aż 23 gole! Barça postara się przełamać serię czterech spotkań bez wygranej u siebie z Królewskimi i umocnić się na fotelu lidera obecnych rozgrywek. Z kolei drużyna z Madrytu, która próbuje wrócić do czołówki LaLiga Santander, powalczy o swoje 21. ligowe zwycięstwo na wyjeździe z Dumą Katalonii.

Studio poświęcone jednemu z najważniejszych meczów ligowych na świecie wystartuje w Eleven Sports 1 o 12:00, czyli ponad cztery godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W atmosferę nadchodzącego widowiska kibiców wprowadzą obecni w Barcelonie Mateusz Majak, Marcin Gazda i Maciej Kruk. W kolejnych godzinach pokazane zostaną materiały specjalne przygotowane przez redakcję ELEVEN SPORTS, a także film dokumentalny „El Clásico The Movie” odsłaniający kulisy poprzedniego starcia Realu Madryt z FC Barceloną. Relacja ze spotkania rozpocznie się o 16:05 i prosto z Camp Nou skomentują je Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała.

W ofercie Orange TV transmisja El Clásico będzie dostępna dla widzów Eleven Sports 1 w technologii 4K.

El Clásico w Eleven Sports 1:

niedziela, 28 października:
godz. 12:00 – 14:30 Studio (na żywo) na Camp Nou: Mateusz Majak, Marcin Gazda, Maciej Kruk
godz. 14:30 – 15:00 El Clásico The Movie
godz. 15:00 – 16:05 Studio (na żywo) na Camp Nou: Mateusz Majak, Marcin Gazda, Maciej Kruk
godz. 16:05 – 18:15 FC Barcelona – Real Madryt (na żywo) komentarz z Camp Nou: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała
godz. 18:15 – 18:25 Studio (na żywo) na Camp Nou: Mateusz Majak, Marcin Gazda, Maciej Kruk

 

ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W Polsce nadawca uruchomił już cztery kanały premium: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, które oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych pokazują programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo, w technologii multi-screen i rozdzielczości HD. Eleven Sports 1 dostępny jest również w jakości 4K w ofercie Orange TV.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021