Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

NBA i NHL Bez Podatku v2 w eWinner

Promocja na grę bez podatku na NBA/NHL trwa dalej, tylko że w zmienionej formule. Bukmacher wprowadził jedno usprawnienie: gracz otrzyma kwotę podatku na swoje konto od razu po rozliczeniu kuponu. Pomimo mimo braku współczynnika 0.88 na kuponie, podatek i tak trafi do gracza w momencie rozliczenia kuponu na wygrany.

Legalny polski bukmacher eWinner przygotował akcję specjalną dla wszystkich fanów koszykówki i hokeja na lodzie. Od teraz, przez 7 dni w tygodniu, najlepsze ligi świata obstawisz bez podatku. Jak to działa?

Przygotuj kupon SOLO lub AKO z wydarzeniami z NBA i/lub NHL. Zadbaj o kurs minimalny 2.20 i zagraj za środki z konta głównego. Możesz obstawić zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo.

Jeśli spełniłeś warunki akcji Twój kupon będzie kuponem bez podatku! Jeśli wygrasz kwota podatku zostanie automatycznie dodana do Twojego konta głównego zaraz po rozliczeniu kuponu. Pamiętaj o kursie minimalnym 2.20 i ciesz się 100% wygraną!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Sprawdz-oferte.png

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

155 zł wraca na konto główne - Nowy bonus w eWinner
  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021