Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Totolotek, znany również pod nazwą Toto-Mix, jest najstarszym polskim bukmacherem. Posiada ponad 500 placówek stacjonarnych rozlokowanych w całej Polsce. Od 2013 roku Totolotek umożliwia również obstawianie zakładów przez Internet. Posiada bardzo dobrą ofertę przedmeczową oraz zakładów na żywo.

Totolotek od 2005 roku jest częścią międzynarodowej grupy INTRALOT, jednej z największych i najbardziej uznanych firm działającej na rynku gier liczbowych i zakładów sportowych, a także jako jedyny bukmacher w Polsce, od roku 2008 należy do The European Lotteries and Toto Associaton, będącego oficjalnym partnerem UEFA. Dodatkowo Totolotek od 2010 roku posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów bukmacherskich w Polsce, więc oficjalnie działa jako legalny bukmacher, w zgodzie z obecnie obowiązującą ustawą hazardową.

Z uwagi na potrzebę dostosowania się do prawa, wszystkie zakłady zawierane u tego bukmachera, obłożone są podatkiem 12%, a od wygranych powyżej 2280zł dodatkowo pobierane jest dodatkowe 10%.

Totolotek cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich graczy. Szeroka, stale rozbudowywana gama zakładów, duża ilość bonusów, oraz zgodność z polskim prawem sprawia, że bukmacher ten jest coraz częściej wybierany przez typerów.

Firma Totolotek bardzo aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu. Obecnie jest jednym z głównych sponsorów Pucharu Polski, Lechii Gdańsk i koszykarskiej sekcji Legii Warszawa. W przeszłości wspierał też inne polskie kluby piłkarskie, a także był sponsorem turnieju tenisowego WTA w Katowicach.

Oferta zakładów

Oferta Totolotka jest jedną z największych wśród bukmacherów oferujących usługi w naszym kraju. Każdego dnia dostępne jest ponad 20 tysięcy różnych zakładów. Oprócz popularnych dyscyplin, możemy więc spotkać bardziej niszowe rozgrywki jak np. e-sport. Bez problemu można też trafić na zakłady pozasportowe jak np. obstawianie wyników wyborów, czy konkursów piosenki.

Niedawno do oferty zostały dodane też sporty wirtualne, w których nie rywalizują ze sobą prawdziwi sportowcy, tylko algorytmy symulujące rzeczywiste drużyny.

Oferta przedmeczowa Totolotka prezentuje się znakomicie. Nieco gorzej wypada jeśli chodzi o zakłady na żywo, ale na tle pozostałych legalnie działających bukmacherów oferta i tak jest zdecydowanie najlepsza.

Minimalna stawka zakładu to 1zł.

Totolotek posiada również dedykowaną aplikacje mobilną na systemy iOS i Android, a także specjalną wersję mobilną swojej strony, oferujące pełną funkcjonalność serwisu. Dzięki temu można obstawiać zakłady z dowolnego miejsca o dowolnym czasie.

Bonusy i promocje

Totolotek, tak jak każdy szanujący swoich klientów i siebie bukmacher, ma przygotowane kilka bonusów, które uatrakcyjnią nam stawianie zakładów i pozwolą na wygranie większej ilości pieniędzy.

Bonus powitalny

Temat, który najbardziej zainteresuje początkującego typera. Każdy nowy klient, na start otrzyma znakomity bonus, jakim jest podwojenie wpłaconej stawki, aż do 500zł. Zanim wypłacimy te pieniądze, musimy je wcześniej obrócić. Czas na to jest na szczęście nieograniczony. Dodatkowo, jakby tego było mało, za sama rejestrację konta otrzymuje się darmowy zakład (Freebet) o wartości 20zł.

Gram Grubo

Do zakładów zagranych w piątek, Totolotek dolicza dodatkowe 12% wartości wygranej. Idealny sposób na zniwelowanie wpływu podatku. Czasem oferta ta pojawia się również z okazji ważnych wydarzeń sportowych takich jak Liga Mistrzów, czy Puchar UEFA.

Reload

Każdego pierwszego poniedziałku miesiąca do wpłaconej bukmacherowi kwoty, doliczone jest dodatkowe 20% bonusu (do 500zł). Dla nielubiących poniedziałku, idealna oferta na poprawę humoru.

Ako%

Dla lubiących stawiać duża ilość meczy na jednym kuponie. Po obstawieniu przynajmniej czterech meczy, w tym jednego tenisowego, dostaje się dodatkowy bonus 10% od wpłaconej stawki, aż do 20zł.

VipClub i BetClub

VipClub jest specjalnym klubem tylko na zaproszenie. Dostać się do niego można regularnie obstawiając zakłady po wysokich stawkach. Oferta dla graczy VIP obejmuje możliwość grania bez podatku 12%,  bonusy urodzinowe, free bety, a nawet wycieczki zagraniczne

do BetClubu należy każdy. Za obstawiane kupony zdobywa się punkty, które później można wymienić na nagrody.

Zaproś przyjaciela

Za polecenie Totolotka swoim znajomym, można dostać 70zł za każdą udaną rejestrację z wysłanego zaproszenia.

Wpłaty i wypłaty

Totolotek współpracuje z wszystkimi większymi polskimi bankami, a także z pośrednikami szybkich płatności internetowych takimi jak np. Dotpay. Przelew na koncie gracza pojawia się maksymalnie po kilkunastu minutach. Minimalna wpłata to 1zł.

Wypłat, oprócz standardowych na konto bankowe, można dokonać także na konto Skrill i Paysafecard.

Podsumowanie

Totolotek jest polskim, w pełni legalnym bukmacherem. Korzystanie z niego nie grozi żadnymi konsekwencjami. Oferuje dostęp do zakładów zarówno w punktach stacjonarnych i Internecie. Posiada bardzo ciekawe bonusy oraz szeroką gamę dostępnych zakładów sportowych. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Totolotek na chwilę obecną jest jednym z najlepszych, polskich bukmacherów.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021