Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

EToto Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

działa na polskim rynku nieprzerwanie od roku 2011 na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

To jeden z niewielu legalnych bukmacherów  w kraju. Obecnie posiada kilkadziesiąt punktów sprzedaży zakładów, przede wszystkim w południowej Polsce. W ciągu kilku najbliższych lat zamierza znacznie zwiększyć ich wielkość. Punkty sprzedaży mają pojawić się w miastach o wielkości ponad 20 tysięcy mieszkańców. Firma prowadzi jednak przede wszystkim szeroko rozwiniętą działalność bukmacherską w sieci.

Bukmacher jest jednym ze sponsorów klubu piłkarskiego Piast Gliwice. Zresztą eToto specjalizuje się przede wszystkim w zakładach piłkarskich. Oferuje na start wiele ciekawych bonusów i promocji. Witryna eToto działa bez problemu także na urządzeniach mobilnych. Co ciekawe, bukmacher prowadzi z powodzeniem własne konto na Snapchacie.

Strona internetowa

Witryna internetowa eToto jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Aby zacząć grać na samym początku należy oczywiście zarejestrować się w serwisie. Nie zajmuje to więcej niż kilka minut. Na głównej stronie znajduje się przede wszystkim spis i lista zakładów sportowych, dane, opis promocji i wiele innych. Widać od razu, że bukmacher działa legalnie na podstawie zezwolenia  MF. Plusem jest to, że witryna jest prosta i nieprzeładowana niepotrzebnymi informacjami, które wprowadzałyby tylko niepotrzebne zamieszanie.

Oferta eToto

Wprawdzie eToto specjalizuje się przede wszystkim w zakładach piłkarskich,a le nie oznacza to, że bazuje jedynie na piłce nożnej.  Znaleźć można w tym przypadku również i inne dyscypliny, popularne w Polsce na świecie. Są to min. koszyków,a tenis, hokej na lodzie, piłka ręczna, siatkówka, sporty motorowe, snooker, bandy, dart, e-sport, rugby, futbol amerykański, futsal, piłka wodna, krykiet, unihokej,  MMA i  wiele innych. Ciekawostką są zakłady specjalne, w tym polityczne. Lista ta jest również uzupełniana na bieżąco, w zależności od aktualnych wydarzeń. Na stronie znaleźć można również wiele wykresów i danych analitycznych, a także stronę z wynikami na żywo.

Bonusy i promocje

Bukmacherzy nie od dzisiaj kuszą nowych i stałych klientów różnego rodzaju bonusami i promocjami. Nie inaczej jest w przypadku eToto. Na początek  na gracza czeka bonus bukmacherski. Tutaj do zdobycia jest aż 500 złotych. W tym celu trzeba w ciągu 60 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty po kursie co najmniej 2.00. Wówczas można liczyć na bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu (maksymalnie 500 złotych). To też nie wszystko. Ciekawa jest także akcja PIĘĆ+, w przypadku której wytypowanie co najmniej 5 standardowych wydarzeń na kuponie, zapewnia graczowi jeszcze większą wygraną. Poza tym oferta jest dodatkowo uzupełniona o opcję negocjowania kursów, co pozwala graczom na uzyskanie indywidualnej podwyżki kursów, w przypadku gry na maksymalnie 3 zdarzenia przy kwocie 500 złotych.
Etoto pobiera od każdego zakładu podatek w wysokości 12% od jego stawki. Wynika to z faktu, że jest to bukmacher działający w pełni legalnie.

Obsługa klienta

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można skorzystać z zakładki pomoc – FAQ, która przygotowana została z myślą przede wszystkim o nowych użytkownikach serwisu. Są tam wszystkie podstawowe informacje – jak zacząć grę i jak ją dalej prowadzić. Można szybko dowiedzieć się jak zlecić wpłatę czy wypłatę pieniędzy itd. Użytkownicy eToto mają do swojej dyspozycji Przelewy24, a więc mogą dokonywać wpłat i wypłat w zasadzie przez cały czas. Kwota pojawia się na koncie gracza już w ciągu kilku minut. Od operacji tego rodzaju nie jest pobierana prowizja, a minimalna kwota obrotu środkami to zaledwie 1 złoty.

W razie innych pytań można się też skontaktować z obsługą serwisu telefonicznie bądź mailowo. Kontakt przebiega bezproblemowo i sprawnie. Serwis posiada również swoje profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

Gra przez smartfona

 Obecnie coraz większa liczba osób korzysta z zakładów bukmacherskich również przez smartfona czy tablet.  Dlatego również i eToto poszło w  kierunku rozwoju mobilnego i pozwala graczom na prowadzenie rozrywki także i w ten sposób. Nie trzeba przy tym instalować żadnej dodatkowej aplikacji. Strona internetowa bukmachera została bowiem doskonale dopasowana również do urządzeń mobilnych.

Etoto – czy warto?

Zakłady bukmacherskie Etoto mają całkiem sporo do zaoferowania zarówno nowym jak i doświadczonym graczom. Już na starcie czekają interesujące bonusy i promocje. Całość odbywa się na przejrzystych i jasnych zasadach. Etoto posiada przejrzystą i łatwą w obsłudze stronę internetową, która nie sprawia problemów nawet nowym graczom. Doskonale działa również na urządzeniach mobilnych. Firma prowadzi sprzedaż nie tylko w sieci, ale i punktach stacjonarnych, których jest w całym kraju już kilkadziesiąt. Gracze mają do wyboru wiele dyscyplin sportowych i nie tylko. Etoto stawia jednak przede wszystkim na piłkę nożną. Ta oferta jest szczególnie dobrze rozbudowana, w końcu eToto to sponsor Piasta Gliwice.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021