Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Narzędzia wspomagające typowanie zakładów bukmacherskich

Poniżej podaję listę narzędzi, z których korzystam, bądź są warte uwagi dla każdego, kto zajmuje się obstawianiem. Każde z tych narzędzi zostanie także szerzej omówione w oddzielnych wpisach na blogu, w przyszłości poświęcę czas aby przybliżyć Wam każde z nich.

Haralabos Voulgaris

Wyniki na żywo

Livescore.com – najważniejsza strona, bez której nie mogę się obejść. Strona pokazująca wyniki spotkań na żywo, gdzie mogę na bieżąco sprawdzać przebieg meczu bez oglądania transmisji. Must have dla każdego gracza. Przy okazji, nieraz będziecie mieli okazję na podniesienie sobie ciśnienia, gdy w 90 minucie jest dalej 0-0, a pod koniec meczu na livescore pojawi się wynik 1-0 🙂

Kolejnym tego typu serwisem jest Livesports.pl – tu jednak, w odróżnieniu od Livescore mamy całą statystykę meczu aktualizowaną na bieżąco. Widzimy, bez oglądania meczu, co się mniej więcej dzieje na boisku, a to jest bardzo przydatne dla graczy, którzy działają w trybie LIVE. Do tego, podgląd składów i najwyższych dostępnych kursów. Nie mówiąc o zdecydowanie lepszej szacie graficznej 🙂

Porównywarka kursów oraz surebetów

Nie korzystam aktualnie z porównywarki kursów ze względu na fakt, że gram tylko u jednego bukmachera. Jednak Ci, którzy korzystają z paru firm bukmacherskich mogą wyszukać sobie najwyższe kursy na interesujące ich spotkania, tym samym zwiększając sumę wygranej. To samo dotyczy ludzi, którzy polują na tzw. surebety, na poniższych stronach także znajdziecie całą listę, która z pewnością się Wam przyda. Dla nas najlepszym tego typu serwisem jest OddsPortal.

  • oddsoddsodds.com
  • oddsportal.com
  • betbrain.com
  • kursy1x2.pl

 

Statystyki

Jak dla mnie nieprzebijalną stroną ukazującą nam statystyki właściwie z każdej strony, jest strona Vitisport. Najlepsza dla statystyk piłki nożnej, ukazująca nam każde możliwe zestawienie, które może nam się przydać – tabele lig, kto jest najlepszy u siebie, kto na wyjeździe, statystyki under/over każdej drużyny, przewidywany wynik, wyliczone prawdopodobieństwo typu… Sam z tego korzystam, to dla mnie podstawa przed wytypowaniem jakiegokolwiek spotkania.

Dla samego Vitisport w przyszłości przeznaczę odrębny, szerszy post, gdyż jest to warte omówienia i z pewnością ułatwi Wam podjęcie decyzji dotyczącej typu. Są tam także bezpośrednie linki do głównych stron każdej drużyny występującej w danej lidze, więc przydatna także do przeprowadzania szczegółowych analiz zespołów. Zdecydowanie polecam!

Statystyki własnych typów

Tu chyba nie trzeba być jasnowidzem, że wystarczy do tego dowolny arkusz kalkulacyjny (ja korzystam z darmowego OpenOffice, a dokładniej OpenOffice Calc). Także podstawa, dzięki której mogę na bieżąco monitorować, czy idę w dobrym kierunku z poszczególnymi wartościami. Mam przed sobą całą historię obstawionych spotkań, włożony kapitał, policzony yield (jak policzyć yield), zysk netto, skuteczność typów w procentach, liczbę wygranych kuponów, przegranych, średni kurs… Możecie sobie policzyć wszystko, co według Was jest najbardziej istotne. Do tego mogę w OpenOffice eksportować wszystkie dane do PDF, co jest moim zdaniem bardzo wygodną opcją, dzięki czemu mogę wykonywać raporty z każdego miesiąca.

Must have dla gracza. Bez dwóch zdań.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021