Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Napoli – AC Milan. Hit, który znowu grzeje

Napoli – AC Milan. W 32. kolejce Serie A dojdzie do wielkiego hitu. Obie drużyny sądziły jednak, że na tym etapie sezonu będą napierać na Juventus i walczyć o mistrzostwo kraju, a nie o miejsce gwarantujące grę tylko w Lidze Europy.

DRUGA POŁOWA SEZONU JEST DLA NICH UDANA

Aktualnie Napoli zajmuje szóste miejsce w Serie A z dorobkiem 51 punktów, natomiast Milan jest siódmy i ma tylko dwa „oczka” straty do drużyny prowadzonej przez Gennaro Gattuso. Pierwsza połowa sezonu w wykonaniu tych ekip była – powiedzmy sobie szczerze – beznadziejna. Przez to wypisali się z walki o miejsca w TOP 4, które gwarantują grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Teraz jednak idzie im zdecydowanie lepiej. Napoli ma na swoim koncie Puchar Włoch, natomiast Milan w tabeli za okres od wznowienia sezonu zajmuje drugie miejsce. Po drodze udało im się pokonać nawet Juventus (4:2) mimo tego, że przegrywali już 0:2.

Napoli przez kilka sezonów z rzędu było w gronie czterech najlepszych drużyn ligi. Ba, w ostatnich latach to właśnie „Azzurri” najbardziej naciskali na Juventus, czyli bezsprzecznie najlepszą drużynę ligi. Teraz sytuacja jest jednak zupełnie inna. Mogą zając co najwyżej piąte miejsce, które aktualnie należy do Romy mającej dokładnie tyle samo punktów.

BEZPOŚREDNIE STARCIE DLA NAPOLI?

Tak naprawdę wiadomo już, że w Lidze Europy zobaczymy właśnie Romę, Napoli i Milan. Nie wiadomo tylko w jakiej kolejności znajdą się oni na miejscach 5-7. Wiele może wyjaśnić się po bezpośrednim starciu „Azzurrich” i „Rossonerich”. Jeszcze kilkanaście kolejek temu mówilibyśmy, że to wyblakły hit. Teraz jednak wiemy, że możemy spodziewać się naprawdę atrakcyjnego widowiska.

Według BETFAN w hicie 32. kolejki Serie A, który odbędzie się w niedzielę, 12 lipca o godzinie 21:45 wygra Napoli. Analitycy legalnego polskiego bukmachera szacują, że stanie się tak na 44%. Milan na pewno nie jest bez szans. To, czego się spodziewamy, to otwartego meczu, w którym padnie sporo bramek.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021