Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Napad na zakłady bukmacherskie w Brzegu. Skradziono 125 tys. złotych

Do zdarzenia doszło w czwartek (13.07) po godzinie 14:00.

Nieznany sprawca wszedł do punktu bukmacherskiego w Brzegu, zaatakował pracownicę i zażądał pieniędzy.

Sprawa może mieć związek z grupą klientów, którzy dzień wcześniej oraz godzinę przed napadem przegrali pokaźną sumę pieniędzy. 

– Z lokalu skradziono 125 tys. złotych. Prowadzimy w tej sprawie intensywne działania. Sprawdzamy monitoring miejski, przesłuchujemy świadków i tworzymy portret pamięciowy napastnika – mówi portalowi brzeg24.pl sierż. sztab. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Nieoficjalnie udało się ustalić, że dzień przed napadem grupa mężczyzn narodowości ukraińskiej przegrała u bukmachera około 50 tys. złotych. Były to zakłady typu „live”, na sporty wirtualne. Sytuacja powtórzyła się w czwartek. Mężczyźni wielokrotnie zawierali zakłady za wysokie stawki, jednak szczęście im nie sprzyjało i znów przegrali kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zdjęcie poglądowe

Godzinę po ich wyjściu do punktu wszedł inny mężczyzna, który podstępem wyciągnął pracownicę z pomieszczenia socjalnego, zaatakował siłowo i zażądał pieniędzy. Dodajmy, że w pomieszczeniu zawierania zakładów bukmacherskich w Brzegu nie ma monitoringu, który mógłby zarejestrować całe zdarzenie. Z rzecznikiem prasowym spółki nie udało nam się skontaktować. Do sprawy będziemy wracać.

Źródło: brzeg24.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021