Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Największe wyzwania zakładów bukmacherskich

Zakłady sportowe to jedna z niewielu form hazardu, w której twoje przeznaczenie leży w twoich rękach. Na dłuższą metę szczęście odgrywa bardzo małą rolę. To Twoje decyzje ostatecznie określą, czy zarabiasz pieniądze. Oznacza to, że absolutnie nie ma powodu, dla którego nie możesz zostać odnoszącym sukcesy i zyskownym graczem.

Musisz jednak ciężko pracować. Zarabianie pieniędzy NIE jest łatwe. W rzeczywistości tylko kilku graczom sportowym udaje się osiągać zyski regularnie i konsekwentnie. Jeśli chcesz włożyć niezbędny wysiłek, nie ma powodu, dla którego nie będziesz mógł do nich dołączyć. Biorąc to pod uwagę, istnieje jednak kilka dużych wyzwań, które będziesz musiał pokonać.

Nie mówimy tego, aby cię zniechęcić. Po prostu nie widzimy sensu malowania fałszywego obrazu. Jeśli masz jakiekolwiek szanse na zarobienie pieniędzy, ważne jest, aby zrozumieć, jak trudne to będzie.

Właśnie dlatego napisaliśmy ten artykuł. Wyjaśniamy niektóre z największych wyzwań, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, abyś był w pełni przygotowany na nadchodzące zadanie. Aby ułatwić sobie życie, oferujemy również porady ekspertów na temat rozwiązywania tych problemów.

Rozwijanie właściwego sposobu myślenia

Wyobraź sobie, że zamierzasz postawić na mecz tenisa. To druga runda US Open, a Novak Djokovic gra Steve Johnson. Djokovic jest obecnie w rankingu 2 nd na świecie, podczas gdy Johnson jest w rankingu 30 th . Djokovic wykonał ostatnią rundę US Open siedem razy. Johnson nigdy nie przeszedł trzeciej rundy. Na którego gracza zamierzasz postawić?

Oczywistą odpowiedzią jest tutaj Djokovic. Jest lepszym graczem i znacznie bardziej prawdopodobne, że wygra. Ale teraz wyobraź sobie, że szanse na Djokovic są tak niskie, że zakład 100 PLN wygrałby zaledwie 1 PLN. A szanse na Johnson są tak wysokie, że zakład 100 PLN wygrałby 10 000 PLN.Czy nadal chciałbyś postawić na Djokovic?

To nie jest takie oczywiste, prawda? Jasne, Djokovic najprawdopodobniej wygra ten mecz. Czy warto jednak ryzykować 100 PLN, aby wygrać 1 PLN? Johnson może nie mieć DUŻEJ szansy na wygraną tutaj, ale ma szansę. Przy kursie 100 do 1 kusi go poparcie.

Teraz żaden bukmacher nie zaoferowałby tych kursów podczas meczu tenisa. Użyliśmy tego ekstremalnego przykładu po prostu, aby BARDZO ważny punkt.Obstawianie najbardziej prawdopodobnego wyniku nie zawsze jest właściwe.

Zakłady sportowe mają tendencję do stawiania głównie na to, co według nich się wydarzy. Chcą wygrać tyle zakładów, ile mogą, i uważają, że najlepszym sposobem na to jest obstawianie prawdopodobnych wyników. Mają też rację, ponieważ wspieranie najbardziej prawdopodobnego wyniku przez cały czas powinno skutkować wygraną wielu zakładów.

Problemem dla tych graczy jest to, że ich nastawienie jest błędne. Może cię to zaskoczyć, ale nie powinni koncentrować się na wygraniu jak największej liczby zakładów. Dlaczego nie? To nie jest najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Wygrywanie zakładów jest oczywiście dobrą rzeczą, ponieważ z tego pochodzą zyski, ale wygrana wielu z nich nie gwarantuje ogólnego zysku.

Obstawiający może wygrać 80% swoich zakładów i nadal mieć ogólną stratę. Z drugiej strony mogliby wygrać tylko 40% swoich zakładów i nadal generować ogólny zysk. Wszystko zależy od szans. Kiedy obstawiający koncentruje się na wygrywaniu wielu zakładów i obstawianiu prawdopodobnych rezultatów, obstawia niskie stawki. Prowadzi to do niskich wypłat, które można łatwo usunąć, gdy przegrywają.

Czy to oznacza, że ​​nigdy nie powinieneś stawiać zakładów przy niskich kursach? Nie. Nie oznacza to również, że powinieneś stawiać zakłady przy wysokich szansach przy każdej okazji. Oznacza to po prostu, że skupianie się na wygrywaniu wielu zakładów nie jest właściwym podejściem. Zmądrzeć; dokładnie zastanów się nad oferowanymi kursami przed postawieniem zakładu.Nie możemy tego wystarczająco podkreślić: stawiaj tylko wtedy, gdy szanse są na twoją korzyść!

Aby ustalić, czy szanse są na twoją korzyść, musisz zrozumieć pojęcie wartości. W kontekście zakładów sportowych wartość zasadniczo opisuje związek między szansami wygranej zakładu a szansami. Kiedy zakład ma większe szanse na wygraną niż sugerują kursy, ma wartość dodatnią. Oznacza to, że szanse są na twoją korzyść i że możesz postawić dobry zakład.

Omawiamy ten temat bardziej szczegółowo w naszym artykule na temat znajdowania wartości w zakładach bukmacherskich . Poświęć trochę czasu, aby go przeczytać. Zrozumienie wartości ma kluczowe znaczenie dla każdego, kto chce odnieść sukces w sporcie. Na początku może się to wydawać trochę skomplikowane, ale stanie się to łatwiejsze, gdy się zorientujesz.

Wyzwanie polega na zastosowaniu tej koncepcji. Obstawianie wartości często wymaga postawienia PONOWNIE tego, co według ciebie się wydarzy, a wielu osobom jest to trudne. Rozważ mecz w tenisa, który podaliśmy wcześniej. W takiej sytuacji twoim naturalnym instynktem będzie prawie na pewno postawienie na Djokovica. Prawdopodobnie trudno ci będzie postawić na Johnsona, biorąc pod uwagę jego małą szansę na wygraną, mimo że szanse 100/1 oferują wyraźną wartość.

Nie ma na to szybkiego i łatwego rozwiązania. Chodzi o rozwijanie właściwego sposobu myślenia, a to zajmie trochę czasu. Ważne jest, aby ciągle powtarzać sobie, że wartość jest TYLKO rzeczą, która ma znaczenie przy dokonywaniu wyboru zakładów. Zapomnij o próbach wygrania jak największej liczby zakładów i zignoruj ​​to, co podpowiada ci instynkt. Skoncentruj się na końcowym celu zarabiania pieniędzy i zawsze pamiętaj, że obstawianie wartości jest najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu.

Dokładne oszacowanie prawdopodobieństwa

Sport jest nieprzewidywalny. To duża część tego, dlaczego są tak zabawne. Czy naprawdę lubilibyśmy oglądać je tak bardzo, gdybyśmy wiedzieli, co się dzieje przez cały czas? Oczywiście nie. Niektóre z najbardziej niezapomnianych momentów w historii sportu to te niepokoje, których po prostu nie widzieliśmy .

Rozrywka oznacza jednak niewiele, gdy obstawiasz, aby zarabiać pieniądze. Nieprzewidywalna natura sportu jest świetna dla fanów, ale nie jest tak świetna z punktu widzenia zakładów. Nieoczekiwane zdarza się tak często, że nie możesz sobie pozwolić na zwykłe przyjmowanie założeń dotyczących wyników wydarzeń sportowych. Zamiast tego musisz spróbować ustalić, jak prawdopodobne jest, że każdy możliwy wynik jest możliwy.Oznacza to, że przy każdym zakładzie dużo się zastanawiasz.

Wyjaśniliśmy wcześniej, jak ważne jest określenie wartości na rynkach zakładów. Wymaga to oceny prawdopodobieństwa możliwych wyników, co może być bardzo czasochłonne. Musisz rozważyć WSZYSTKIE możliwe wyniki, choć mogą się wydawać mało prawdopodobne.

Ocena prawdopodobieństwa w sporcie jest poważnym wyzwaniem. Wiele czynników ma wpływ na wynik wydarzeń sportowych, więc bardzo trudno jest dokładnie określić, jakie jest prawdopodobieństwo każdego możliwego wyniku. Niemniej jednak będziesz musiał spróbować. Dokonanie tych ocen to jedyny sposób na efektywną identyfikację wartości, a dokładność jest niezwykle ważna.

Wróćmy do przykładu tenisa, który wykorzystaliśmy jako przykład wcześniej. Podczas gdy Johnson nie jest złym graczem, Djokovic jest zdecydowanie bardziej utalentowany. Zajmuje wyższą pozycję na świecie i wygrał wiele innych turniejów. Dlatego bardzo łatwo jest nam powiedzieć, że Djokovic jest najbardziej prawdopodobnym zwycięzcą tego meczu.

To jednak nie wszystko, co musimy wiedzieć. Musimy ocenić jego rzeczywiste szanse na wygraną. Czy ma 60% szans na wygraną? Czy 70% szans na wygraną? A może jego szanse są jeszcze większe? Właśnie to musisz określić, próbując zidentyfikować jakąkolwiek możliwą wartość. Ale jak?

Niestety nie ma „doskonałej” metody oceny prawdopodobieństwa. To naprawdę kwestia osobistego osądu, a bardziej sztuki niż nauki. Kluczem do sukcesu jest upewnienie się, że twoje osądy są zawsze oparte na właściwej analizie i solidnym uzasadnieniu. Weź pod uwagę jak najwięcej istotnych informacji.

Gdybyśmy na przykład obstawiali ten tenisowy mecz, wówczas rozważalibyśmy wszystkie poniższe.

 • Ogólna jakość dwóch graczy
 • Wyniki z poprzednich pojedynków
 • Obecna forma obu graczy
 • Rekord każdego gracza na twardej nawierzchni
 • Rekord każdego gracza w najważniejszych turniejach
 • Aktualny poziom kondycji każdego gracza

To oczywiście wykracza poza zwykłe zakładanie, że Djokovic prawdopodobnie wygra, ponieważ jest lepszym graczem. Prawdopodobnie nadal dojdziemy do wniosku, że prawdopodobnie wygra, ale analiza wszystkich tych informacji daje nam znacznie większą szansę dokładnej oceny jego rzeczywistych szans. Chociaż nasza ocena będzie ostatecznie subiektywna, będzie przynajmniej oparta na namacalnych i odpowiednich informacjach. Nie tylko tu zgadujemy.

Chcielibyśmy przedstawić przewodnik krok po kroku, aby dokładnie ocenić prawdopodobieństwo w sporcie, ale w rzeczywistości jest to niemożliwe. To umiejętność, która pochodzi tylko z doświadczeniem. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość i spróbować opracować metody, które będą dla ciebie odpowiednie.

Mamy jednak trzy przydatne wskazówki do zaoferowania.

 • Poświęć dużo czasu na badania i analizy
 • Zachowaj wąski nacisk
 • Zachowaj szczegółową dokumentację zakładów

Informacje są mocne, jeśli chodzi o zakłady sportowe. To jest fakt. Im więcej masz, tym lepiej będziesz w stanie ocenić prawdopodobieństwa. Więc MUSISZ być przygotowany do poświęcenia dużej ilości czasu na badania. Nie spiesz się z tym; zajmie to więcej niż kilka minut twojego czasu. Przed obstawieniem jakiegokolwiek wydarzenia powinieneś zebrać jak najwięcej istotnych informacji. Następnie poświęć czas na przeanalizowanie tych informacji najlepiej jak potrafisz.

Po prostu poświęcenie dużej ilości czasu na badania i analizy nie zagwarantuje Ci sukcesu. Liczy się JAKOŚĆ badań i analiz. Zalecamy przeczytanie następującego artykułu, aby uzyskać doskonałe porady na temat tego aspektu zakładów sportowych.

Teraz, gdy widzisz, jak czasochłonne mogą być badania i analizy, łatwo jest zrozumieć, dlaczego zalecamy skupienie się na wąskim zakresie. Myślenie, że możesz poświęcić niezbędny czas, jeśli obstawiasz mnóstwo różnych dyscyplin sportowych, jest po prostu nierealistyczne. Skupienie się na jednym lub dwóch sportach prawie na pewno przyniesie lepsze wyniki, więc to jest właściwy sposób. Zawsze możesz spróbować poszerzyć swoją koncentrację, gdy osiągasz regularne zyski.

Prowadzenie szczegółowej dokumentacji zakładów jest koniecznością dla wszystkich poważnych graczy sportowych. Upewnij się, że szczegółowo opisałeś każdy postawiony zakład, w tym uwagi na temat DLACZEGO go postawiłeś. Następnie okresowo przeznaczaj trochę czasu na przejrzenie tych zapisów i przestudiuj, co poszło dobrze, a co źle. Pomoże Ci to znaleźć sposoby na poprawę oceny.

Kontrolowanie swoich emocji

Skuteczne zakłady sportowe wymagają jasnego i racjonalnego myślenia. Decyzje należy podejmować w oparciu o logikę i rozumowanie, co oznacza, że ​​będziesz musiał odłożyć na bok swoje uczucia. Brzmi łatwo? Nie bądź taki pewien. Możemy prawie zagwarantować, że w pewnym momencie twoje emocje opanują.

Podczas zakładów sportowych będziesz doświadczać wzlotów i upadków. Te wzloty i upadki spowodują reakcję emocjonalną, a twoje emocje mogą zakryć twój osąd i uniemożliwić racjonalne myślenie.

Na przykład, gdy wygrywasz konsekwentnie, możesz dać się ponieść sukcesowi. Może to prowadzić do nadmiernej pewności siebie, samozadowolenia, a nawet chciwości. Możesz przestać wkładać wysiłek, myśląc, że go złamałeś. Lub zacznij gonić za większymi wygranymi, aby w końcu przegrać więcej niż wygrałeś.

Kiedy przegrywasz, możesz być sfrustrowany i po prostu się poddać. Lub przeżyj wątpliwości i zacznij zastanawiać się nad każdą swoją decyzją. W najgorszym przypadku możesz zacząć zwiększać stawki, aby spróbować odzyskać poprzednie straty. To nigdy nie kończy się dobrze i jest OGROMNYM błędem.Najważniejsze jest to, że emocje niezmiennie prowadzą do złych decyzji.

Niestety niewiele można zrobić, aby zapobiec reakcjom emocjonalnym. Po prostu się zdarzają; jest to sposób, w jaki nasze mózgi są podłączone. Co możemy zrobić, to spróbować kontrolować te odpowiedzi, kiedy się zdarzają.

To może być prawdziwe wyzwanie. Nie ma podręcznika, który działałby dla wszystkich, ale oferujemy przydatne porady w następnym artykule.

Tymczasem oto kilka krótkich wskazówek, o których należy pamiętać.

 • Naucz się rozpoznawać, kiedy twoje emocje zaczynają dominować
 • Nie stawiaj zakładów, gdy jesteś zmęczony, chory lub pod wpływem

Samo rozpoznanie, kiedy emocje zaczynają się przejmować, znacznie ułatwia ich kontrolowanie. Jeśli wiesz, co się dzieje, możesz odpowiednio postępować. Niektóre osoby mogą skorzystać z kilku głębokich wdechów, podczas gdy inne mogą potrzebować przerwy, aby zmienić ostrość. Z czasem powinno być łatwiej odłożyć na bok swoje uczucia.

Nasza druga wskazówka jest chyba oczywista. To dobra rada. Kiedy jesteś zmęczony, chory lub pod wpływem, bardziej prawdopodobne jest, że emocje wpłyną na ciebie. Nie będziesz miał takiej samej odporności na radzenie sobie z nimi, więc po co stawać w takiej sytuacji? Jeśli nie jesteś w dobrej kondycji fizycznej lub psychicznej, najlepiej nie zakładać się wcale.

Inne drobne wyzwania

Oto lista trzech dodatkowych wyzwań, które napotkasz, próbując zarabiać na zakładach sportowych. Żaden z nich nie jest szczególnie trudny do pokonania, ale nadal powinieneś być ich świadomy.

 • Zdobycie wymaganej wiedzy
 • Wybór odpowiedniej strony bukmacherskiej
 • Radzenie sobie z grindem

Rzućmy okiem na każde z tych wyzwań i wyjaśnimy, jak sobie z nimi poradzić.

Zdobycie wymaganej wiedzy

Wielu graczy sportowych zakłada, że ​​jedyna wiedza, jakiej potrzebują, to istniejąca wiedza sportowa. Uważają, że jeśli wiedzą wystarczająco dużo o sporcie, powinni być w stanie zarabiać na zakładach sportowych. Niestety się mylą.

Rozległa wiedza sportowa pomaga, ale to nie wystarczy. Wymagana jest także rozległa wiedza na temat rzeczywistej strony zakładów. Musisz dowiedzieć się wszystkiego o różnych rodzajach zakładów oraz o tym, jak bukmacherzy ustalają swoje szanse i linie. Musisz dowiedzieć się, dlaczego zmieniają się kursy i linie oraz co oznaczają te zmiany. Potem jest cała strategia, a także o wiele więcej.

Najlepszym sposobem na zdobycie wymaganej wiedzy jest poświęcenie czasu na przejrzenie naszego obszernego przewodnika po zakładach sportowych . Jest pełen cennych informacji i porad, które pomogą Ci odnieść sukces. Zajmie ci to trochę czasu, aby przejść przez to wszystko, ale obiecujemy, że będzie to dobrze spędzony czas.

Wybór odpowiednich stron bukmacherskich

Zakłady online to najlepszy sposób na obstawianie. W ogóle nie ma pytań. Oferuje wiele zalet w porównaniu z bardziej tradycyjnymi metodami, z których niektóre mogą bezpośrednio zwiększyć Twoje szanse na zarabianie pieniędzy. Jest tylko jeden problem. Aby w pełni wykorzystać te zalety, musisz korzystać z odpowiednich witryn bukmacherskich, a wybranie odpowiednich witryn jest trudniejsze niż się wydaje.

Jest tak, ponieważ istnieją setki witryn bukmacherskich do wyboru, z których większość oferuje rozsądną obsługę. 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021