Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Najlepsze wskazówki bukmacherskie dla początkujących

Dlaczego kochamy zakłady sportowe? To proste, zabawne i daje nam możliwość zarobienia pieniędzy! Początkujący nie powinni jednak spieszyć się, aby zacząć stawiać zakłady. Widzisz, tak proste jak zakłady sportowe, nie jest tak łatwo uzyskać wszystko, gdy dopiero zaczynasz. Podejdź do rzeczy w niewłaściwy sposób i jest mało prawdopodobne, że w ogóle spodoba ci się obstawianie zakładów sportowych. Nie wspominając, że na pewno nie będziesz na dobrej drodze do osiągnięcia zysku.

Nie sądzę, że mówimy to wszystko, aby powstrzymać cię od obstawiania sportu. Mamy nadzieję, że czytając ten artykuł, będziesz w stanie kształtować jak najwięcej dobrych nawyków od samego początku. Poniżej znajduje się 20 najlepszych wskazówek dla początkujących. Zgadza się, powiedzieliśmy DWADZIEŚCIA. Jest wiele do nauczenia się, czy jesteś kompletnym nowicjuszem, czy potrzebujesz odrobiny odświeżenia.

 • Zaufaj nam
 • Ustaw osiągalne cele
 • Naucz się wszystkich podstaw
 • Ustaw budżet i skorzystaj z planu stawek
 • Bądź selektywny
 • Umieść swoje zakłady online
 • Zrozum pojęcie wartości
 • Naucz się prostych strategii obstawiania
 • Zawsze porównuj kursy i linie
 • Zachowaj zapisy swoich zakładów
 • Naucz się Lingo
 • Ignoruj ​​osobiste nastawienie
 • Nie bądź zbyt pewny siebie podczas wygrywania
 • Nie zniechęcaj się, gdy przegrywasz
 • Poświęć czas na badania
 • Zaufaj swojemu osądowi
 • Unikaj zakładów w przypadku utraty wartości
 • Eksperyment
 • Dołącz do forum bukmacherskiego
 • Rób regularne przerwy

Pamiętaj, że powinieneś postępować zgodnie ze WSZYSTKIMI tymi wskazówkami, niezależnie od tego, jakie są twoje cele bukmacherskie. Pomogą ci zapewnić dobrą zabawę i dadzą ci dobrą podstawę do pracy, jeśli Twoim celem jest zarabianie pieniędzy.

Zaufaj nam

Nasza pierwsza rada tutaj jest niezwykle prosta. Bądź pewien, że porady, które oferujemy, są naprawdę cenne. Nie wybieraj, których wskazówek należy przestrzegać, a które ignorować. Jest dobry powód, dla którego wszystko zalecamy, i obiecujemy, że przestrzeganie go przyniesie Tobie korzyść: zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

Pamiętaj, że nie dotyczy to tylko porad na tej stronie, ale także wszystkich porad, które oferujemy w całym naszym przewodniku na temat zakładów sportowych . Bardzo ciężko pracowaliśmy, aby upewnić się, że nasz przewodnik jest tak wyczerpujący, jak to tylko możliwe, i że jest naprawdę przydatny. Sami jesteśmy doświadczonymi graczami i odnoszącymi sukcesy, więc naprawdę wiemy, o czym mówimy.

W przeciwieństwie do wielu stron internetowych, które oferują informacje i porady dotyczące zakładów sportowych, nie pobieramy opłat za to, co oferujemy. Nie wprowadzamy żadnych opłat za udostępniane przez nas porady i podglądy, nie ma też żadnych „treści premium”, które wymagałyby pieniędzy za dostęp. Wszystkie nasze treści są naszym zdaniem premium i wszystkie są udostępniane bezpłatnie. Dlaczego rozdajemy wszystkie te bezpłatne informacje i porady?Chcemy pomóc naszym czytelnikom stać się odpowiedzialnymi i kompetentnymi graczami sportowymi.

Nie ma tutaj ukrytego motywu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i od momentu, gdy zaczęliście korzystać z naszego przewodnika po zakładach sportowych, mieliśmy na myśli jeden cel. Chcieliśmy stworzyć najlepsze zasoby bukmacherskie w Internecie. Czy osiągnęliśmy ten cel? Nie możemy tego powiedzieć. Wszystko, co wiemy na pewno, to to, że staraliśmy się jak najlepiej i nadal aktualizujemy i ulepszamy nasz przewodnik w każdy możliwy sposób.

Więc zaufaj nam. Jesteśmy bardzo pewni, że postępowanie zgodnie z naszymi radami zapewni znacznie lepsze wrażenia z zakładów sportowych. Nie obiecujemy, że pomożemy Ci wygrać miliony złotych. Nie obiecujemy nawet, że w ogóle zmienimy cię w zwycięzcę. Ale obiecujemy, że nasze porady pomogą uczynić zakłady sportowe bardziej przyjemnymi, z WIĘKSZĄ szansą na wygraną.

Ustaw osiągalne cele

Nietrudno jest wygrać kilka zakładów w zakładach sportowych. Każdy, kto ma choćby niewielką wiedzę o sporcie, najprawdopodobniej przez jakiś czas dokona dokładnych prognoz. Istnieje jednak duża różnica między wygrywaniem kilku zakładów i wygrywaniem wystarczająco często, aby faktycznie zarobić. To ostatnie jest trudne. Bardzo trudne.Tylko niewielki procent zakładów sportowych przynosi zyski na dłuższą metę.

Rzeczywistość zakładów sportowych jest taka, że ​​większość ludzi traci na tym pieniądze. Jest tego kilka przyczyn, ale w tej chwili nie są one ważne. Ważne jest, abyś zrozumiał, że bardziej prawdopodobne jest, że przegrasz niż wygrasz jako początkujący.

Niektóre osoby zaczynają obstawiać sport, wierząc, że mogą polegać na swojej wiedzy sportowej, aby pokonać bukmacherów. Jest to błąd! Z pewnością można zarobić na zakładach sportowych, ale wymaga to nieco więcej wiedzy sportowej. Nawet naprawdę obszerna wiedza sama w sobie nie wystarczy. Jest wiele rzeczy, które są wymagane, aby odnieść sukces w sporcie, więc nie myśl, że wygrywasz od samego początku.Nierealne oczekiwania doprowadzą tylko do frustracji i rozczarowania.

Nie ma nic złego w ustalaniu długoterminowego celu zarabiania pieniędzy. Ważne jest jednak, aby być realistycznym i wyznaczać osiągalne cele. Twoje wczesne cele powinny opierać się na uczeniu się więcej i stopniowej poprawie. Po zdobyciu doświadczenia możesz zacząć ustalać bardziej złożone cele.

Oczywiście celem może być po prostu dobra zabawa. To z pewnością osiągalny cel w krótkim okresie. W rzeczywistości koncentrowanie się na zabawie jest prawdopodobnie najlepszym podejściem dla początkujących. Nadal można zacząć brać sprawy poważniej na późniejszym etapie.

Jeśli nie jesteś do końca pewien, jakie są twoje cele, lub powinieneś je rozważyć, przeczytaj artykuł wymieniony poniżej.

Naucz się wszystkich podstaw

Na początku tego artykułu stwierdziliśmy, że zakłady sportowe są bardzo proste, ale to nie znaczy, że powinieneś zacząć od razu. Nauczenie się podstaw przed rozpoczęciem stawiania zakładów zapewni ci znacznie lepszą pozycję do korzystania z zakładów sportowych. Same podstawy mogą nie być w stanie pomóc w osiągnięciu ogólnego zysku, ale pomogą Ci rozpocząć właściwą drogę.

Na szczęście dla Ciebie podsumowaliśmy najważniejsze podstawy zakładów sportowych w jednym artykule. Ten artykuł będzie szczególnie przydatny dla początkujących!

 • Obstawianie zakładów
 • Składniki zakładu sportowego
 • Różne rodzaje zakładów sportowych
 • Alternatywne formy zakładów sportowych
 • Jak stawiać zakłady u bukmachera
 • Dlaczego bukmacherzy zarabiają pieniądze

Ustaw budżet i skorzystaj z planu stawek

Każda wskazówka na tej stronie jest ważna, ale żadna z nich nie jest ważniejsza od tej. Bez względu na to, ile masz pieniędzy lub jakie są Twoje krótko- lub długoterminowe cele, MUSISZ ustalić budżet. Pamiętaj, że utrata pieniędzy jest znacznie bardziej prawdopodobnym rezultatem niż wygrana. Musisz zdecydować, ile pieniędzy jesteś gotów na ryzyko, i upewnij się, że nie zaczniesz ryzykować więcej, jeśli stracisz wszystko.

Możesz ustawić budżet dzienny, tygodniowy, miesięczny lub roczny. Słyszeliśmy nawet o ludziach odkładających sumę pieniędzy bez żadnych harmonogramów czasowych. Sposób konfiguracji budżetu zależy wyłącznie od Ciebie. Po prostu upewnij się, że budżet jest ustalony na przystępną kwotę i że jest to coś, do czego jesteś zdecydowany się trzymać.Zbyt duże wydatki na zakłady mogą prowadzić do różnego rodzaju problemów.

Nikt nie ma nieskończonej ilości pieniędzy, więc każdy musi do pewnego stopnia zarządzać swoimi finansami. Są pewne koszty utrzymania, które zawsze powinny być priorytetem. Hazard z dochodem do dyspozycji jest w porządku, ale hazard z pieniędzmi potrzebnymi na inne rzeczy nie jest. Wtedy hazard może wymknąć się spod kontroli, a konsekwencje mogą być tragiczne.

Można tego łatwo uniknąć, po prostu trzymając się budżetu. Zakłady sportowe są znacznie bardziej przyjemne, gdy są przystępne i nie trzeba się martwić, czy zakład wygra, czy przegra.

Idealnie powinieneś również użyć planu tyczenia. Plan stawek jest w zasadzie tylko zbiorem zasad, które określają, ile należy postawić na każdym zakładzie w stosunku do wielkości twojego budżetu. Zalecamy stawianie około 1-2%, a na pewno nie więcej niż 5%. Pozwoli ci to wytrzymać kilka strat bez zbytniego wyczerpywania całego budżetu.

Korzystanie z planu stawek ma również inne zalety:

 • Mniejsze prawdopodobieństwo pogoni za stratami podczas złego biegu.
 • Mniej prawdopodobne, że stracą pieniądze uzyskane z dobrego biegu.
 • Bardziej prawdopodobne, że podejmą racjonalne decyzje dotyczące zakładów.

Wyjaśnimy te korzyści bardziej szczegółowo w naszym artykule na temat zarządzania kapitałem i korzystania z planów obstawiania . Oferujemy również wiele przydatnych porad na temat efektywnego zarządzania budżetem podczas zakładów sportowych.

Bądź selektywny

Jednym z interesujących aspektów bukmacherskich jest liczba dostępnych opcji. Obecnie możemy obstawiać praktycznie każdy sport i praktycznie każdą grę, wydarzenie, ligę lub zawody. Mamy również szeroki wybór różnych rodzajów zakładów do wyboru. Podsumowując, istnieje wiele możliwości obniżenia naszych pieniędzy.

Jednak ważne jest, aby być selektywnym. Stawianie zbyt wielu zakładów może być tak samo szkodliwe, jak stawianie zbyt dużych pieniędzy, ponieważ może to również prowadzić do szybszej utraty pieniędzy. Trudno jest konsekwentnie dokonywać rozsądnych wyborów przy obstawianiu wielu zakładów, więc o wiele lepiej skoncentrować się na poszukiwaniu naprawdę dobrych okazji.Obstawienie kilku dobrze przemyślanych zakładów prawie na pewno da lepsze wyniki niż losowe obstawianie czegokolwiek.

Zalecamy bardzo uważne zastanowienie się nad tym, na ile różnych dyscyplin sportowych postawić i ile różnych lig lub zawodów obstawiać. Nie jest konieczne skupianie się na jednym sporcie, ale obstawianie zbyt wielu też nie jest dobrym pomysłem. Staraj się skupiać na tych, o których wiesz najwięcej, i zdecydowanie unikaj tych, których tak naprawdę nie rozumiesz lub za którymi nie podążasz.

Liczba lig lub zawodów dotyczy tylko niektórych dyscyplin sportowych. Na przykład jeśli chodzi o tenis, zakłady na każdy turniej byłyby realistyczne. Ci sami gracze zazwyczaj uczestniczą w każdym z nich, więc śledzenie ich nie byłoby zbyt trudne. Piłka nożna to zupełnie inna historia. Jest zbyt wiele turniejów i lig, aby nadążyć za każdym z nich. Można jednak wiedzieć wystarczająco dużo o graczach i drużynach w zaledwie dwóch lub trzech ligach.

Nie zaszkodzi również zastanowić się, na ile gier lub wydarzeń obstawisz. Spójrzmy na przykład na piłkę nożną. Podczas regularnego harmonogramu sezonu NFL co tydzień odbywa się zwykle 15 lub 16 gier. Nawet jeśli futbol byłby jedynym sportem, na który obstawiasz, a NFL jedyną ligą, nadal nie byłoby wskazane, aby próbować obstawiać co tydzień. Znacznie sensowniej byłoby wybrać kilka gier, które prezentowały najlepsze możliwości, i całkowicie się na nich skoncentrować. To prawie na pewno doprowadziłoby do lepszych decyzji bukmacherskich, a tym samym lepszych wyników.

Podobna zasada dotyczy decydowania, ile zakładów postawić w jednej grze lub wydarzeniu. Istnieją dziesiątki opcji zakładów dla każdej gry NFL, ale to nie znaczy, że musisz postawić dziesiątki zakładów. Ponownie lepiej jest spróbować znaleźć najlepsze możliwości. Jeśli trudno jest sprawdzić całą linię, zignoruj ​​ją i skup się na rozkładzie punktów. Jeśli też trudno to sprawdzić, spójrz na linię horyzontu lub na inny dostępny rynek zakładów.Najważniejsze jest to, że to, na co obstawiasz, nie jest tak ważne, jak DLACZEGO obstawiasz.

Ilekroć istnieje uzasadniony powód do postawienia zakładu, powinieneś go postawić. Ale nigdy nie powinieneś stawiać zakładów tylko ze względu na to.

Umieść swoje zakłady online

Zakłady online to bez wątpienia najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na obstawianie zakładów sportowych. Oferuje również kilka wyraźnych zalet w porównaniu z innymi metodami. Możesz przeczytać o nich wszystko w następnym artykule.

 • Korzyści i zalety zakładów online

Najtrudniejszą częścią zakładów online jest decydowanie, do których stron dołączyć, ponieważ jest tak wiele do wyboru. Chociaż większość witryn jest renomowanych i bezpiecznych w użyciu, niektóre z nich nie są. Oczywiście chcesz korzystać tylko z najlepszych stron, ale skąd wiesz, które strony są najlepsze?

W tym możemy pomóc. Przygotowujemy rekomendacje najlepszych witryn do wykorzystania w oparciu o nasze własne szeroko zakrojone badania i testy. Każda z naszych rekomendacji okazała się całkowicie godna zaufania i wszystkie zapewniają doskonałą, kompleksową obsługę. Rejestracja w którymkolwiek z nich pomoże ci uzyskać wspaniałe ogólne wrażenia.

Co więcej, umieściliśmy również najlepsze witryny w wielu różnych kategoriach. Ułatwia to znalezienie witryny dostosowanej do osobistych preferencji lub wymagań.

Oto kilka dodatkowych wskazówek związanych z zakładami online.

 • Zarejestruj się w wielu witrynach
 • Skorzystaj w pełni z bonusów i nagród

Rejestracja w wielu witrynach jest dobrym pomysłem z kilku powodów. Jedną z największych jest to, że ułatwia porównywanie kursów i linii przy obstawianiu zakładów, o czym dyskutujemy w dalszej części tego artykułu. Korzystanie z wielu witryn oznacza również więcej bonusów i nagród, z których można skorzystać, a te mogą okazać się bardzo cenne.

Jakie są premie i nagrody? Są w różnych formach, ale są to w zasadzie pieniądze, które witryny rozdają swoim klientom. Praktycznie wszystkie strony oferują bonusy lub darmowe zakłady nowym klientom, aby zachęcić ich do rejestracji. W większości witryn działa program lojalnościowy, który nagradza obecnych klientów i zapewnia im zadowolenie.

Warto poświęcić trochę czasu na naukę, jak najlepiej wykorzystać te bonusy i nagrody, ponieważ mogą one mieć duży wpływ na to, ile ogólnie wygrasz lub przegrywasz. Wyjaśnimy więcej w poniższych artykułach.

Zrozum pojęcie wartości

Wartość jest terminem, który często się stosuje w odniesieniu do zakładów sportowych, ale jest to coś, czego wielu graczy nie rozumie. Koncepcja jest dość prosta, ponieważ wartość zasadniczo mierzy związek między prawdopodobieństwem wyboru a prawdopodobieństwem wystąpienia związanego z nim wyniku. Kiedy szanse są wyższe niż technicznie „powinny” opierać się na odpowiednim prawdopodobieństwie, mówi się, że wybór ma dodatnią oczekiwaną wartość.Skuteczne obstawianie zakładów sportowych WSZYSTKO polega na próbie znalezienia dodatniej oczekiwanej wartości.

Jeśli Twoim celem jest zarabianie pieniędzy na zakładach sportowych, absolutnie niezbędne jest właściwe zrozumienie pojęcia wartości . To naprawdę jest takie ważne. Teoretycznie powinieneś NIGDY stawiać zakłady tylko po zidentyfikowaniu dodatniej wartości oczekiwanej. Jest to ostatecznie jedyny sposób na osiągnięcie zysku w dłuższej perspektywie.

Zdecydowanie zalecamy zrozumienie wartości, nawet jeśli Twoim celem jest dobra zabawa. Chociaż określenie dodatniej wartości przy zakładach rekreacyjnych nie jest tak ważne, nadal uważamy, że powinieneś przynajmniej rozważyć wartość przed dokonaniem wyboru. Doprowadzi to nie tylko do lepszych rezultatów, ale zapewni również przyjemniejsze wrażenia.

Naucz się prostych strategii obstawiania

Większość początkujących w ogóle nie zastanawia się nad strategią związaną z zakładami sportowymi. Jest to całkowicie uzasadnione, ponieważ jest wiele innych rzeczy, na których można się skupić jako początkujący. Uważamy jednak, że błędem jest całkowite zignorowanie strategii. Większość podstaw jest stosunkowo prosta i łatwa do nauczenia, a te podstawy NAPRAWDĘ mogą pomóc początkującym w podejmowaniu dobrych decyzji. Oczywiście nie trzeba uczyć się o WSZYSTKICH zastosowanych strategiach, ale niewielka wiedza może przejść długą drogę.

Mając to na uwadze, stworzyliśmy zbiór bardzo prostych strategii zakładów, które są idealne dla początkujących. Objaśniamy każdy w bardzo łatwy do zrozumienia sposób i pokazujemy dokładnie, jak działają i jak można ich używać. Oto kilka przykładów strategii, które omawiamy.

 • Gonić parę
 • Zanikanie opinii publicznej
 • Poszukuję cen pozarynkowych
 • Zakłady arbitrażowe
 • Podstawowe upośledzenie sytuacyjne
 • Mnożniki niskiego ryzyka
 • Dopasowane zakłady z bonusami i darmowymi zakładami

Chcemy jasno powiedzieć, że żaden z tych systemów nie doprowadzi do zagwarantowanego sukcesu. Mimo to uważamy, że mają one zalety i warto się o nich dowiedzieć. Jeśli jesteś w stanie skutecznie wykorzystać tylko jeden lub dwa z nich, będziesz mieć znacznie większą szansę na dokonanie zwycięskiego wyboru.

Zawsze porównuj kursy i linie

To jedna z najłatwiejszych wskazówek do naśladowania. Porównywanie szans i linii jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka chwil, kiedy stawiasz zakład. Ponieważ bukmacherzy i strony bukmacherskie nie oferują dokładnie takich samych kursów i linii, kupując trochę dla każdego zakładu, możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą możliwą ofertę dla każdego postawionego zakładu. Różnice w kursach i liniach są zwykle dość małe, ale z czasem się sumują.

Aby to zademonstrować, oto lista kursów dostępnych z trzech losowych stron bukmacherskich na nadchodzący mecz bokserski.

Powiedzmy, że chcieliśmy postawić na Daniela Jacobsa za 50 PLN. Gdybyśmy skorzystali z dostępnych kursów na pierwszej stronie, moglibyśmy wygrać 36,50 PLN. Gdybyśmy skorzystali z dostępnych kursów na drugiej stronie, moglibyśmy wygrać 37,50 PLN. Gdybyśmy skorzystali z dostępnych kursów na trzeciej stronie, moglibyśmy wygrać 40 PLN. To różnica 3,50 PLN między najgorszymi i najlepszymi. Nie jest to wcale duża kwota, ale wciąż prawie 10%. Dodatkowe 10% za każdym razem, gdy stawiamy zakłady, z pewnością się sumują!

Zachowaj zapisy swoich zakładów

Bardzo niewielu początkujących stara się prowadzić rejestr zakładów sportowych. To błąd z dwóch powodów. Po pierwsze, bez zapisów trudno jest śledzić, ile wydaje się. I, jak wyjaśniliśmy wcześniej, bardzo ważne jest monitorowanie wydatków i trzymanie się budżetu. Po drugie, prowadzenie rejestrów umożliwia okresowe ich badanie i poszukiwanie sposobów na ulepszenie. Jest to niezbędne, gdy długoterminowym celem jest osiągnięcie zysku.

Zalecamy zapisanie następujących informacji dla każdego zakładu jako absolutnego minimum.

 • Wybór
 • Szanse wyboru
 • Rozmiar stawki
 • Wynik zakładu
 • Otrzymano wypłatę (jeśli wygrał zakład)

Te informacje pomogą Ci śledzić ogólne wydatki (lub zysk) i ich rejestracja nie zajmuje dużo czasu. Nie ma więc wymówki, żeby tego nie robić.

Idealnie powinieneś pójść jeszcze dalej i prowadzić bardziej szczegółowe zapisy, które pozwolą ci przeanalizować własne wyniki. Oferujemy kilka porad na ten temat w naszym artykule na temat prowadzenia dokumentacji i analizy wyników .

Dziesięć prostych wskazówek dotyczących zakładów sportowych

Dziesięć porad, które omówiliśmy do tej pory, są bardzo ważne. Naprawdę musisz śledzić każdy z nich, jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze wrażenia podczas obstawiania sportu. Pozostałe wskazówki, które mamy do zaoferowania, wymienione poniżej, są nieco prostsze. A może trochę mniej ważne. Nadal jednak zachęcamy do ich przestrzegania.

 • Naucz się żargonu
 • Zignoruj ​​osobiste nastawienie
 • Nie bądź zbyt pewny siebie podczas wygrywania
 • Nie zniechęcaj się przegrywając
 • Poświęć czas na badania
 • Ufaj własnemu osądowi
 • Unikaj obstawiania w przypadku utraty wartości
 • Eksperyment
 • Dołącz do forum bukmacherskiego
 • Rób regularne przerwy

Naucz się żargonu

Istnieje wiele terminów i zwrotów używanych w zakładach sportowych, których możesz nie znać jako początkujący. Zbierzesz większość z nich w miarę upływu czasu, ale nie zaszkodzi spróbować się ich nauczyć, zanim jeszcze zaczniesz. Możemy w tym pomóc, ponieważ opracowaliśmy kompleksowy słownik terminów bukmacherskich .

Zignoruj ​​osobiste nastawienie

Większość ludzi obstawia zakłady sportowe, które najbardziej lubią oglądać, i to naturalne, że mają swoje ulubione drużyny i zawodników. Oczywiście lubią widzieć, jak te drużyny i gracze mają się dobrze, a to może łatwo wpłynąć na ich wybór, jeśli nie będą ostrożni. Ludzie często stawiają na to, co CHCĄ się zdarzyć, bez zastanowienia się, czy to jest właściwe.

Wspieranie ulubionej drużyny i graczy nie stanowi większego problemu przy zakładach dla zabawy. Ale jeśli próbujesz zarabiać pieniądze, ważne jest, aby unikać sytuacji, w której uprzedzenia mogą zaciemnić twój osąd. Najlepszym sposobem na to jest po prostu unikanie gier i wydarzeń, w których wynik jest osobisty.

Nie bądź zbyt pewny siebie podczas wygrywania

Chociaż trudno jest konsekwentnie wybierać zwycięzców, obstawiając zakłady sportowe, nawet początkujący mogą od czasu do czasu cieszyć się zwycięskim biegiem. Ważne jest, aby nie dać się ponieść emocjom. Łatwo jest stać się zbyt pewnym siebie i zacząć myśleć, że jesteś geniuszem zakładów. Możliwe, że szczęście jest teraz po twojej stronie. Więc proszę, staraj się trzymać stopy na ziemi.

Nie zniechęcaj się przegrywając

Równie ważne jest, aby nie wnikać zbyt wiele w jakiekolwiek straty. Przegrana jako początkujący nie oznacza, że ​​NIGDY nie zarobisz żadnych pieniędzy. Nawet najlepsi obstawiający sport na świecie nie wygrywają każdego postawionego przez siebie zakładu, a tak naprawdę mogą z łatwością przejść długie serie przegranych, w których nic nie wychodzi zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli to może im się przydarzyć, może spotkać każdego. Nie zniechęcaj się, jeśli ci się stanie.

Poświęć czas na badania

Pozornie niekończące się godziny poświęcane są na badania, zwłaszcza jeśli chodzi o zabawę. Warto jednak zainwestować przynajmniej trochę czasu, nawet jeśli po prostu czyta kilka istotnych artykułów z wiadomościami, studiuje podstawowe statystyki lub jest na bieżąco z aktualną formą. Po prostu oglądanie sportu w telewizji można również uznać za badania, a to nie jest uciążliwe!

Zaufaj swojemu osądowi

W mediach jest wielu „ekspertów”, którzy uwielbiają wyrażać swoje opinie na temat tego, jak dobre są niektóre zespoły lub zawodnicy, i przewidywać, jak potoczą się wydarzenia. Nie ma nic złego w uwzględnianiu opinii innych, ale staraj się nie być zbyt łatwo przez nich rządzonym. Ważne jest, aby przede wszystkim zaufać własnemu osądowi.

Eksperyment

Nie ma dobrego ani złego sposobu na obstawianie sportu. Istnieją różne rodzaje podejść, które mogą być skuteczne, a najlepszym sposobem ustalenia, co będzie dla Ciebie najlepsze, jest eksperymentowanie. Wypróbowując różne systemy i strategie, istnieje duża szansa, że ​​w końcu znajdziesz podejście, które przyniesie pozytywne rezultaty. Powinieneś także eksperymentować z różnymi rodzajami zakładów i różnymi formami zakładów sportowych.

Dołącz do forum bukmacherskiego

Wspominaliśmy, jak obszerny jest nasz przewodnik po zakładach sportowych oraz ile zawiera przydatnych informacji i porad. Na pewno możesz się wiele nauczyć, studiując go, ale nie powinien to być jedyny używany zasób. Istnieje również wiele innych sposobów poszerzenia wiedzy, takich jak dołączenie do forum bukmacherskiego. Już samo czytanie dyskusji między innymi graczami może być bardzo pouczające, a faktyczne zaangażowanie się w te dyskusje jest jeszcze bardziej przydatne.

Rób regularne przerwy

Nasza ostatnia wskazówka tutaj jest bardzo prosta i którą zachęcamy do naśladowania. Zakłady sportowe zawsze powinny być do pewnego stopnia zabawne, nawet jeśli Twoim ostatecznym celem jest zarabianie pieniędzy. Unikaj zakładów sportowych, które stają się bardziej uciążliwym wyborem niż regularne przerwy. Pomoże to zachować przyjemność, a powrót ze świeżą perspektywą może również pomóc w podejmowaniu dobrych decyzji.

To podsumowuje nasze 20 najlepszych wskazówek, ale teraz chcielibyśmy zostawić wam ostatni punkt. Jeśli po zastosowaniu się do wszystkich naszych wskazówek okaże się, że po prostu nie lubisz obstawiać sportu, nie kontynuuj tego ze względu. Zakłady sportowe nie są odpowiednie dla wszystkich i nie ma się czego wstydzić, robiąc coś innego z pieniędzmi.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021