Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Najlepsze sporty bukmacherskie

Każdy, kto chce postawić na sport, będzie musiał podjąć trudne decyzje. Oto kilka elementów, które należy wykonać, zanim będzie można zacząć.

 • Na jakie sporty powinieneś postawić.
 • Na ile dyscyplin sportowych powinieneś postawić.

Decyzje te będą łatwe do podjęcia dla tych, którzy są fanami sportu na pierwszym miejscu, a obstawiającymi na drugim miejscu. Zazwyczaj decydują się po prostu postawić na wszystkie sporty, które już śledzą i lubią oglądać. To podejście jest całkowicie logiczne, ponieważ są to sporty, które znają i rozumieją najlepiej. Bardziej chętnie obstawiają te sporty, a ich wiedza na temat tych sportów da im większe szanse na wygraną.

Jednak dla wielu osób decyzje te NIE są łatwe. Niektórzy ludzie uprawiają wiele sportów i nie są pewni, czy chcą postawić na nich wszystkich. Inni podążają tylko za jednym sportem i nie są pewni, czy chcą się ograniczyć tylko do tego sportu. Są też tacy, którzy chcą spróbować zakładów sportowych, ale tak naprawdę nie śledzą żadnych dyscyplin sportowych.

Wszyscy ci ludzie muszą przemyśleć, na jakie sporty postawić i ile. Nawet jeśli decyzja wydaje się łatwa, będzie to coś, co naprawdę będą musieli przemyśleć. Logiczne może się wydawać, że zakłady na wszystkie sporty, które już śledzą, niekoniecznie jest to właściwe podejście.

Jakie zatem jest właściwe podejście? Jakie są najlepsze sporty do zakładów? A na ile sportów powinieneś postawić? Niestety nie ma jednej właściwej odpowiedzi na te pytania.

Widzisz, chociaż ten artykuł nosi tytuł „Najlepsze sporty bukmacherskie”, naprawdę nie ma czegoś takiego. Zdecydowanie są sporty, które naszym zdaniem są lepsze, ale nie wszyscy będą mieli takie same opinie. Najlepszy sport dla jednej osoby, na który można postawić, może być okropnym sportem dla kogoś innego. To zależy od kilku różnych czynników. Podobna zasada dotyczy tego, czy najlepiej postawić na jeden sport, kilka dyscyplin sportowych lub wiele dyscyplin sportowych. Nie ma tutaj „optymalnej” liczby sportów. Ponownie w grę wchodzi wiele czynników.

Najważniejsze jest znalezienie tego, co dla Ciebie najlepsze. Nie możemy tego powiedzieć bez znajomości własnej sytuacji i osobistych preferencji. Możemy jednak dać ci narzędzia, których potrzebujesz, aby odkryć je na własną rękę. Taki jest cel tego artykułu.

Zaczynamy od spojrzenia na najpopularniejsze sporty, na które można postawić. Przyznajemy, że istnieją dobre powody, dla których są tak popularne, a są też dobre powody, dla których nie są konieczne najlepsze opcje. Oba omawiamy w tym artykule.

Następnie przyjrzymy się zaletom i wadom obstawiania jednego sportu, a nie obstawianiu wielu. Kończymy poradami dotyczącymi podejmowania decyzji o tym, na jakie sporty postawić i ile.

PROSZĘ ZANOTOWAĆ

W tym artykule wielokrotnie mówimy o „wartości”. Jeśli nie znasz tego terminu w kontekście zakładów sportowych, zalecamy zapoznanie się z tym artykułem, który dokładnie go omawia.

Jakie są najbardziej popularne sporty bukmacherskie?

Odpowiedź na to pytanie zależy w pewnym stopniu od tego, o której części świata mówimy. Niektóre sporty są popularne w niektórych regionach, ale w innych nie tak popularne. Istnieje jednak kilka sportów, które są popularne wśród graczy na całym świecie. Pod względem łącznej liczby osób, które na nie stawiają, następujące sporty zdecydowanie plasują się najwyżej.

 • Piłka nożna
 • Football Amerykański
 • Koszykówka
 • Tenis ziemny
 • Krykiet
 • Golf
 • Formuła 1
 • Boks
 • MMA

Inne popularne sporty bukmacherskie, których NIE ma na tej liście, to baseball, rzutki, rugby i wyścigi konne. Nie uwzględniliśmy baseballu, ponieważ nie zwraca on uwagi na zakłady poza Stanami Zjednoczonymi. Rzutki nie przyciągają uwagi poza Wielką Brytanią, a rugby jest popularne tylko w kilku krajach. Wyścigi konne Mają na całym świecie uwagę, ale zakłady na wyścigi konne są zazwyczaj klasyfikowane jako własne unikalne formy hazardu.

Wątpimy, aby którykolwiek ze sportów na tej liście był dla ciebie zaskoczeniem. W końcu są to sporty, które regularnie przyciągają dużą publiczność. Jest oczywiste, że najczęściej oglądane sporty na świecie to te, na które najczęściej stawiają ludzie.

Pomijając oczywistą logikę, istnieją cztery inne dobre powody, dla których sporty te są tak popularne wśród graczy.

 • Dają wiele możliwości obstawiania.
 • Są szeroko pokazywane w telewizji i / lub Internecie.
 • Informacje na temat tych sportów są szeroko dostępne i dostępne.
 • Bukmacherzy zazwyczaj oferują wiele opcji zakładów na te sporty.

Należy pamiętać, że każdy z tych powodów można zastosować do praktycznie każdego głównego nurtu sportu, nie tylko ośmiu wymienionych przez nas. Przeanalizujmy każdy z nich bardziej szczegółowo.

Możliwości obstawiania

Sporty w głównym nurcie zazwyczaj oferują wiele możliwości obstawiania. Regularnie odbywają się gry i wydarzenia, aw niektórych przypadkach przez cały rok. To przemawia do wielu osób, ponieważ wielu z nich lubi stawiać wiele zakładów. Uwielbiają mieć wiele okazji do obniżenia swoich pieniędzy.

Większość obstawiających obstawia wiele zakładów, ponieważ ich zdaniem zwiększy to ich szanse na zarobienie pieniędzy. Widzimy logikę w myśleniu w ten sposób, ale w rzeczywistości jest odwrotnie. To JAKOŚĆ naszych zakładów zwiększa nasze szanse na zarabianie pieniędzy, a nie ich ilość. Im więcej postawimy, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że postawimy dobre zakłady.Właśnie dlatego selektywność jest tak ważna!

Bez względu na to, ile wiemy o danym sporcie, bardzo mało prawdopodobne jest, aby dokonywać konsekwentnie dobrych wyborów, jeśli spróbujemy przewidzieć wynik każdej gry lub wydarzenia. Ale jeśli jesteśmy selektywni i starannie wybieramy najlepsze okazje, nasze szanse na dokonanie dobrych wyborów dramatycznie wzrosną.

Im więcej okazji musimy postawić na sport, tym bardziej jesteśmy wybiórczy. Weź sport, na przykład tenis. Nawet prawdziwy tenisista nie byłby w stanie poprawnie przewidzieć wyniku każdego meczu w pierwszej rundzie turnieju wielkoszlemowego. Ale nie musiałby. Ponieważ jest tak wiele dopasowań, mógł skupić się na znalezieniu kilku dopasowań, które oferowałyby prawdziwą wartość. Ponieważ turnieje tenisowe odbywają się praktycznie co tydzień w roku, ZAWSZE miałby wiele meczów do wyboru.

Tak więc posiadanie wielu okazji do stawiania zakładów JEST bardzo realną zaletą obstawiania popularnych i popularnych dyscyplin sportowych. Nie tylko z tego powodu większość ludzi myśli.

Zasięg telewizyjny / online

Każdy, kto chce oglądać którykolwiek z wymienionych przez nas sportów głównego nurtu, może to łatwo zrobić, ponieważ są one szeroko transmitowane w telewizji lub Internecie. Oglądanie sportu staje się jeszcze bardziej ekscytujące, gdy w grę wchodzą pieniądze, dlatego tak wiele osób decyduje się na sport, który już ogląda.

Szeroki zakres sportów głównego nurtu daje nam również wyraźną przewagę w podejmowaniu dobrych decyzji. Rzeczywiście oglądanie gier i wydarzeń zapewnia nam dodatkową wiedzę, której po prostu nie możemy uzyskać w żaden inny sposób. Sporty drużynowe są tego najlepszym przykładem.

Rozważ sport, taki jak na przykład piłka nożna. Możemy czytać raporty z gry i badać różne statystyki , a oni z pewnością mogą powiedzieć nam coś o mocnych i słabych stronach różnych drużyn i graczy. Ale oglądanie gier mówi nam znacznie więcej i pomaga nam wyrobić sobie solidne opinie na temat tego, jak radzą sobie te drużyny i zawodnicy. Te opinie są bezcenne, jeśli chodzi o przewidywanie przyszłych gier.

Dostępność informacji

W przypadku większości sportów głównego nurtu dostępnych jest mnóstwo informacji. Niektóre sporty mają kanały telewizyjne poświęcone wyłącznie nadawaniu najświeższych informacji, a większość gazet w dużym stopniu opisuje popularne sporty. A potem jest internet. Internet jest pełen przydatnych zasobów sportowych, w których możemy dowiedzieć się prawie wszystkiego, co chcielibyśmy wiedzieć o jednym z głównych sportów.

Najnowsze wyniki, wiadomości o kontuzjach, raporty z gry, ekspertyzy, różne statystyki i wiele innych są dostępne online. Przy tak dużej ilości informacji do pracy łatwo jest zrozumieć, dlaczego tak wiele osób woli postawić na główny nurt sportu.Wiedza to potęga, jeśli chodzi o zakłady sportowe.

Im więcej informacji mamy do dyspozycji, tym większe są nasze szanse na podejmowanie dobrych decyzji. Musimy wiedzieć, jak to wszystko zinterpretować, jeśli chcemy odnieść prawdziwy sukces, ale nie ma wątpliwości, że wystarczy mieć więcej informacji pod ręką.

Różnorodne opcje obstawiania

Nic dziwnego, że bukmacherzy, którzy zwracają największą uwagę na zakłady, również najwięcej uwagi. Muszą dać swoim klientom to, czego chcą, aby byli zadowoleni. A klienci chcą mieć dobry wybór opcji zakładów. Właśnie dlatego bukmacherzy zazwyczaj oferują tak niesamowitą gamę różnych opcji w sportach głównego nurtu.

Jest to duża zaleta. Więcej opcji oznacza więcej możliwości uzyskania pieniędzy. Jak wyjaśniliśmy wcześniej, ułatwia nam to wybiórczość i wybieranie NAJLEPSZYCH możliwości.

Biorąc wszystko pod uwagę, jasne jest, dlaczego tak wiele osób decyduje się na zakłady sportowe głównego nurtu. Istnieją znaczące zalety. Istnieją jednak dwie poważne wady obstawiania również tych sportów.

 • Szanse i linie w popularnych i popularnych sportach są zazwyczaj bardzo ograniczone.
 • Każda wartość na rynkach zazwyczaj znika dość szybko.

Wspominaliśmy wcześniej, że bukmacherzy cieszą się większą popularnością. Chociaż może to być dobra rzecz, ma również swoje wady. Ponieważ bukmacherzy podejmują tak wiele działań w tym sporcie, poświęcają DUŻO zasobów, aby upewnić się, że nie oddają łatwo żadnej wartości. Zatrudniają prawdziwych ekspertów, którzy są wyjątkowo wykwalifikowani w wycenie rynków zakładów. Utrudniają nam znalezienie jakiejkolwiek wartości w kursach i liniach, które mają do zaoferowania, co oznacza, że ​​na dłuższą metę trudno jest zarobić pieniądze.

Gdy w ich kursach i liniach JEST jakaś wartość, jest tak wielu innych ludzi, którzy stawiają na te sporty, że wkrótce znika. Dobra cena sprawi, że mnóstwo pieniędzy pojawi się bardzo szybko, a kiedy to nastąpi, bukmacherzy odpowiednio dostosują swoje szanse i linie. Więc jeśli nie jesteśmy również bardzo szybcy, możemy łatwo przegapić najlepsze okazje.

Teraz nie próbujemy powiedzieć, że nie można wygrać pieniędzy z popularnych sportów. Zdecydowanie jest; to tylko jedno wyzwanie. Istnieje silny argument, że obstawianie innych sportów jest znacznie łatwiejsze.

Nie tak dawno temu popularne i popularne sporty były wszystkim, na co mogliśmy postawić. Znalezienie bukmachera chętnego do obstawiania zakładów na „drobne” sporty było prawie niemożliwe. Tak już nie jest, ponieważ w dzisiejszych czasach możemy obstawiać praktycznie każdy sport uprawiany profesjonalnie: nawet te najbardziej niejasne. Chociaż nie oferują one tych samych zalet, które przedstawiliśmy powyżej, jedną wielką zaletą jest to, że bukmacherzy nie poświęcają im takiego samego poziomu uwagi.

Teoretycznie ułatwia to zarabianie na tych sportach. Pamiętaj, że powiedzieliśmy łatwiej, a nie łatwo. Pokonanie bukmacherów wciąż stanowi wyzwanie, nawet jeśli obstawiasz mało znane sporty. Ale bardzo możliwe jest, aby wiedzieć więcej niż bukmacherzy o tych sportach, co może dać nam prawdziwą przewagę.

Tak więc, jedną z pierwszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, na jakie sporty postawić, jest to, czy chcesz postawić na sporty główne czy te mniejsze. Tak jak wyjaśniliśmy, są wady i zalety. Musisz także wziąć pod uwagę kilka innych rzeczy, a zajmiemy się nimi później. Wcześniej przyjrzyjmy się, jak zakłady na jeden sport porównują się do zakładów na wiele.

Zakłady na jeden sport vs. zakłady na wiele

Aby zdecydować, na jakie sporty należy obstawiać, należy zdawać sobie sprawę z zalet i wad zakładów na jeden sport w porównaniu do zakładów na wiele. Zaczniemy od trzech głównych zalet.

 • Można zostać prawdziwym ekspertem.
 • Więcej czasu na znalezienie wartości.
 • Może pracować z mniejszym budżetem i / lub być bardziej agresywny.

Pierwsza zaleta tutaj jest znacząca. Jeśli poświęcisz cały swój czas jednemu sportowi, jest całkiem możliwe, że możesz zostać prawdziwym ekspertem. To znacznie zwiększy twoje szanse na pokonanie bukmacherów. Pamiętaj, że mają dla nich ekspertów. Naprawdę musisz dopasować wiedzę ich ekspertów, aby móc konsekwentnie wygrywać pieniądze. Jeśli naprawdę możesz nauczyć się WIĘCEJ od nich, będziesz w dobrej pozycji, aby je pokonać.

Skoncentrowanie się na jednym sporcie pozwala również poświęcić więcej czasu na znalezienie wartości na rynkach. Możesz szczegółowo przeanalizować każdą okazję, co daje większą szansę na określenie, gdzie leży najlepsza wartość. Jest to o wiele trudniejsze w przypadku zakładów na kilka dyscyplin sportowych, ponieważ masz o wiele więcej okazji do obejrzenia. Po prostu nie można analizować ich wszystkich na tym samym poziomie szczegółowości.

Trzecia zaleta może nie jest tak znacząca jak poprzednie dwie, ale mimo to jest zaletą. Obstawiając kilka dyscyplin sportowych, potrzebujesz całkiem sporego budżetu. Jest tak po prostu dlatego, że prawdopodobnie obstawiasz więcej zakładów. Możesz jednak zaoszczędzić na znacznie mniejszym budżecie, obstawiając tylko jeden sport. Ponadto możesz być bardziej agresywny przy tym budżecie, ponieważ jakość twoich zakładów będzie zazwyczaj wyższa. Może to potencjalnie zwiększyć szybkość wygrywania pieniędzy.

Skoncentrowanie się na jednym sporcie ma dwie znaczące wady.

 • Mniej możliwości obstawiania.
 • Obstawiać można tylko w określonych porach roku.

Pierwsza wada jest dość oczywista. Gdy obstawiasz tylko jeden sport, nie ma tak wielu okazji do obstawiania zakładów, jak przy obstawianiu kilku. Chociaż będziesz mieć więcej czasu na znalezienie dobrych możliwości, będzie mniej dobrych okazji do znalezienia. Może to potencjalnie zaszkodzić twoim szansom na identyfikację wartości.

Druga wada dotyczy tylko kilku dyscyplin sportowych, więc może nie być dla Ciebie istotna. Warto o tym pamiętać, jeśli planujesz obstawiać sporty takie jak piłka nożna czy koszykówka. Sezon piłkarski jest szczególnie krótki, trwa od października do lutego.

Zauważ, że żadna z tych wad nie jest na tyle znacząca, że ​​zdecydowanie NIE powinieneś skupiać się tylko na jednym sporcie. Na pewno warto o tym pamiętać.

Należy również zauważyć, że Twoje wybory nie ograniczają się do obstawiania jednego sportu lub obstawiania wielu. Jest też środek, na przykład obstawianie dwóch lub trzech. To jest naprawdę dobra opcja dla wielu ludzi, ale jeszcze nie decyduj. Mamy więcej rad do zaoferowania przy podejmowaniu decyzji, na ile dyscyplin sportowych postawić i na które.

Porady dotyczące podejmowania decyzji

Do tej pory daliśmy ci wiele do przemyślenia, a teraz pomożemy ci podjąć decyzję. Na tym etapie powinieneś zadać sobie bardzo proste pytanie.Dlaczego interesują mnie zakłady sportowe?

Istnieją dwa główne powody, dla których ludzie wybierają zakłady sportowe. Wiele osób to tak zwani gracze rekreacyjni i stawiają przede wszystkim dla zabawy. Oczywiście chcą wygrać pieniądze, jeśli mogą (kto nie?), Ale to nie jest tak naprawdę ich motywacją. Nie wkładają żadnego wysiłku w podejmowanie dobrych decyzji dotyczących zakładów i nie traktują wszystkiego bardzo poważnie. Zakłady są dla nich po prostu formą rozrywki, która im się podoba, ponieważ sprawia, że ​​oglądanie ich ulubionych sportów jest o wiele bardziej ekscytujące. Cieszy ich także wyzwanie polegające na sprawdzeniu wiedzy sportowej.

Ci rekreacyjni gracze stanowią większość ludzi, którzy stawiają na sport, ale jest też wielu ludzi, którzy stawiają przede wszystkim na pieniądze. Nie oznacza to, że nadal się nie bawią, po prostu ich motywacje są różne. Generalnie poświęcają dużo więcej uwagi zakładom, które robią, i poświęcają trochę czasu na badanie i analizę różnych czynników, które mogą wpływać na wynik gier i wydarzeń.Jeśli ściśle identyfikujesz się z graczami rekreacyjnymi, nasza rada po prostu nie martwi się zbytnio o swoją decyzję.

Nie mówimy, aby po prostu podjąć decyzję bez zastanowienia się nad tym. Weź pod uwagę wszystko, co powiedzieliśmy, ale nie stresuj się. Liczy się tylko to, że dobrze się bawisz i odpowiedzialnie grasz pieniędzmi, które możesz stracić. Warto zacząć od skupienia się na sportach, które już obserwujesz, ale nie bój się wypróbować innych. Jeśli nie uprawiasz żadnych sportów, zacznij od popularnych i zobacz, jak się potoczy. Kiedy już to zrozumiesz, możesz spróbować kilku bardziej niejasnych sportów.

Jeśli zarabianie pieniędzy jest dla Ciebie ważniejsze niż zabawa, oto dwa kolejne pytania, które musisz zadać.

 • Ile czasu mogę poświęcić na obstawianie?
 • Co da mi największą szansę zarabiania pieniędzy?

Aby osiągać regularne i stałe zyski, będziesz musiał poświęcić dużo czasu na zakłady sportowe. Możesz zarabiać pieniądze bez pracy pełnoetatowej, ale nie spodziewaj się sukcesu, jeśli poświęcisz kilka minut na wybór. Jeśli masz ograniczony czas, prawdopodobnie powinieneś skoncentrować się na jednym lub dwóch sportach. Trzymaj się głównego nurtu sportu, gdy jest to możliwe, ponieważ nie trwa tak długo, aby badać i analizować niezbędne informacje dla nich.

Jeśli masz bardziej elastyczny harmonogram, możesz pomyśleć o obstawianiu kilku dyscyplin sportowych. Nie musisz tego robić, ale jest to przynajmniej realistyczna opcja. Możesz także rozważyć obstawianie bardziej niejasnych dyscyplin sportowych, w których badania i analizy mogą potrwać dłużej.

Drugie pytanie jest jednak ostatecznie najważniejsze. Naprawdę, do tego powinna sprowadzać się twoja decyzja. Łatwiej jest teraz zarabiać dzięki obstawianiu sportów, które już znasz, ale musisz dokładnie przemyśleć, czy inne sporty mogą oferować lepsze możliwości na dłuższą metę. Prawdopodobnie najlepiej jest skoncentrować się na jednym lub dwóch sportach na początek, ale możesz zacząć od obstawiania, gdy uzyskasz niezmiennie dobre wyniki.

To tylko kilka ogólnych rad i nie musisz stosować się do tego listu. Pamiętaj, że nie możemy ci wprost powiedzieć, co masz tutaj robić. Nie ma właściwej lub złej decyzji, ponieważ musisz tylko zastanowić się, co jest dla Ciebie najlepsze. Mamy nadzieję, że udzielone przez nas informacje i porady pomogą. Jeśli nadal nie jesteś pewien, co robić, po prostu poświęć trochę czasu na eksperymentowanie z różnymi podejściami. W końcu znajdziesz taki, który Ci odpowiada.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021