Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Najgorsi z najgorszych. Dla kogo Złote Maliny?

Już 14 marca wręczone zostaną Złote Maliny. Jest to nagroda – a właściwie antynagroda – która przyznawana zostaje najgorszym filmom w danym roku kalendarzowym. To miła odskocznia od Oscarów, które są poważną ceremonią, podczas której triumfują najlepsze produkcje.

SANDLER ODKUPI WINĘ?

Do tej pory Złote Maliny przyznawane były zazwyczaj na 24 godziny przed rozdaniem Oscarów. Tym razem jednak ceremonia odbędzie się nieco ponad miesiąc później. Każdy, kto stworzy naprawdę beznadziejny film, po którym widz będzie się zastanawiał, dlaczego wydał na niego pieniądze w kinie, może otrzymać nagrodę w następujących kategoriach: najgorszy film, najgorszy reżyser, najgorszy aktor, najgorsza aktorka, najgorszy aktor drugoplanowy, najgorsza aktorka drugoplanowa, najgorsze ekranowe połączenie, najgorszy scenariusz, najgorszy prequel, remake plagiat lub sequel oraz odkupienie za Złotą Malinę.

Ta ostatnia kategoria jest jedyną pozytywną podczas tej gali. Takie wyróżnienie otrzymują aktorzy oraz twórcy, którzy mają już na swoim koncie Złotą Malinę, ale – jak sama nazwa wskazuje – odkupili swoje winy i uczestniczyli w produkcji, w której pokazali się z naprawdę dobrej strony. Faworytem w tym roku jest Adam Sandler – sześciokrotny zdobywca tej niechlubnej nagrody – który dał pokaz fantastycznego aktorstwa w filmie „Nieoszlifowane Diamenty”. Zaprezentował się na tyle dobrze, że wydawało się, iż może oczekiwać nawet nominacji do Oscara. Tak się jednak nie stało, lecz najpewniej sam zainteresowany nie zostanie z pustymi rękami, zwłaszcza że otrzymał już kilka nagród za swoją kreację.

„KOTY” ZGARNĄ NAJWIĘCEJ?

Co ciekawe, jedynym filmem, który otrzymał zarówno Złotą Malinę jak i Oscara jest „Wall Street”. Antynagrodę otrzymała wówczas Daryl Hannah (najgorsza aktorka), z kolei na pierwszoplanową rolę doceniony został Michael Douglas. W tym roku historia może się powtórzyć, bowiem w nowej kategorii, jaką jest „najgorsze lekceważenie ludzkiego życia”, za faworyta uznaje się film „Joker”, który w lutym otrzymał dwie statuetki – za muzykę oraz wybitny występ Joaquina Phoenixa w tytułowej roli. BETFAN, legalny polski bukmacher, ocenia szansę na taki scenariusz na około 50 procent.

wejdź i sprawdź ofertę

Rekordzistą w liczbie zdobytych Złotych Malin jest film „Jack i Jill”, który w 2012 roku otrzymał 10 antynagród. Teraz nikt ich nie wyprzedzi, ale „Koty”, które uzyskały dziewięć nominacji, mają szansę być bardzo blisko tej legendarnej w pewien sposób produkcji. Aż osiem nominacji otrzymał też film „Rambo: Ostatnia krew”, natomiast siedem „A Madea Family Funeral”. Wśród najbardziej znanych osób, którzy zostały wyróżnione, są m.in. Matthew McConaughey, John Travolta, James Franco, Anne Hathaway, Judi Dench i Jessica Chastain.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021