Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Na kogo stawiają Polacy podczas mundialu 2018?

Oferty bukmacherów na Mundial 2018

Niemcy, Brazylia, Argentyna i Polska. To cztery najczęściej typowane drużyny do tytułu mistrza świata w Rosji.

– Kibice chcą emocji, niespodzianek. Ostatnio przyjęliśmy zakład na to, że Panama zostanie mistrzem świata.

Klient postawił 5000 złotych. Jeżeli Panama wygra mundial, zarobi 4 400 000 złotych – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS Zakłady Bukmacherskie.

Dominik Wardzichowski: Kontuzja Kamila Glika ma wpływ na wielkie pieniądze?

Mateusz Juroszek, prezes STS: – Tak. Glik to jeden z najważniejszych piłkarzy reprezentacji Polski i po jego kontuzji musimy dokonać zmian kursów na mecze Polaków. Brak takiego zawodnika może mieć duży wpływ na grę zespołu Adama Nawałki. Selekcjoner, kibice i pozostali piłkarze bardzo liczyli na Kamila. To naturalny lider. Na boisku, w szatni. Jeden z najważniejszych zawodników.

Selekcjoner znajdzie godnego następcę?

– Przed Euro 2016 z kadry wypadł Maciej Rybus, a Artur Jędrzejczyk zagrał świetny turniej. Po meczu z Irlandią Północną kontuzji doznał Wojciech Szczęsny, a Łukasz Fabiański bronił fenomenalnie. Liczę, że teraz będzie podobnie, ale sytuacja jest trudna.

Oferty bukmacherów na Mistrzostwa Świata 2018

Widzi pan w kadrze piłkarza, który jest w stanie godnie zastąpić Glika?

– Wierzę w Jana Bednarka. To może być dla niego przełomowy moment karierze. Jeżeli udowodni, że jest w stanie zastąpić Kamila Glika, to z miejsca stanie się największym wygranym mistrzostw świata w reprezentacji Polski.

A jeśli nie da rady? Dostrzega pan inne rozwiązania na środku obrony?

– Pytanie, na jakie ustawienie zdecyduje się selekcjoner. Jeżeli zagramy dwójką środkowych obrońców, to do Michała Pazdana może dołączyć Thiago Cionek. Selekcjoner w niego wierzy. Nigdy go nie zawiódł, a to może być ważny argument przed ustalaniem wyjściowego składu na Senegal.

Reprezentacja Polski jest faworytem meczu z Senegalem?

– Jesteśmy oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski, na mocy nowej umowy od sierpnia będziemy oficjalnym sponsorem. Wierzymy więc w naszą kadrę. A wracając do sedna, to wnikliwie obserwujemy to, co dzieje się wokół reprezentacji Polski, ale nie tylko. Sytuacja w pozostałych zespołach, które zagrają na mundialu w Rosji jest równie ważna. Senegal zremisował w meczu towarzyskim z Luksemburgiem i już zaczęły pojawiać się głosy, że piłkarze nie są w formie. Bzdura. Nie możemy czuć się faworytem. Uważam, że spotkanie z reprezentacją Senegalu będzie najważniejszym i najtrudniejszym meczem kadry Adama Nawałki w Rosji.

Dlaczego?

– Jeżeli wygramy, będzie wielkie święto. Piłkarze i kibice uwierzą w sukces, a wtedy możemy osiągnąć w Rosji wielkie rzeczy. Jeżeli przegramy, będzie dramat. Cała atmosfera legnie w gruzach. Rozpocznie się szukanie winnych, a nastroje przed kluczowym meczem z Kolumbią będą fatalne. Na szczęście Adam Nawałka doskonale o tym wie i wierzę, że zrobi wszystko, żeby Polska ograła Senegal.

Polacy stawiają na zwycięstwo z Senegalem?

– Bardzo odważnie. 80% klientów STS-u obstawia, że kadra Adama Nawałki pokona Senegal.

A jak wyglądają typy na mecze z Kolumbią i Japonią?

– 70% kibiców uważa, że przegramy z reprezentacją Kolumbii, a 96%, że pokonamy Japonię i wygramy ostatni mecz fazy grupowej na turnieju w Rosji.

Czyli wychodzi na to, że faworytem naszej grupy, według polskich kibiców, jest reprezentacja Kolumbii. Na drugim miejscu jest Polska, na trzecim Senegal, a na końcu Japonia.

– Dokładnie, tak wynika z naszych statystyk. Co oczywiście nie oznacza, że tak będzie. Co ciekawe, z pojedynczych meczów wychodzi, że wyjdziemy z grupy, ale już teraz ponad 50% naszych klientów obstawia, że nie wyjdziemy z grupy. Podczas wielkich turniejów kibice opierają swoje typy na emocjach. Nie zawsze stawiają na faworytów.

Z czego to wynika?

– Kibice chcą emocji, niespodzianek, rozrywki. Ostatnio przyjęliśmy zakład na to, że Panama zostanie mistrzem świata. Klient postawił 5000 złotych. Jeżeli Panama wygra mundial, zarobi 4 400 000 złotych.

Nie wróżę sukcesu, ale kwota robi wrażenie.

– Mamy również milion złotych do podziału dla wszystkich, którzy poprawie wytypują 13 z 20 meczów w fazie grupowej. Klienci najchętniej wybierają mecz Francja – Australia i zwycięstwo Francji. Kolejny to Belgia – Panama, zwycięstwo Belgii i Brazylia – Kostaryka, zwycięstwo Brazylii.

A który zespół jest najczęściej typowany do tytułu mistrza świata?

– Niemcy. Na drugim miejscu jest Brazylia. Na trzecim Argentyna, a na czwartym Polska.

Przygotowaliśmy też specjalną promocję dla osób stawiających na zespół Adama Nawałki. Każdemu graczowi, który postawi 100 zł na to, że Polska znajdzie się w ćwierćfinale zwrócimy połowę stawki w momencie, gdyby nasza drużyna musiała pożegnać się mundialem wcześniej.

Mistrzostwa świata w Rosji będą sukcesem?

– To zależy od indywidualnego podejścia. Oczekiwania kibiców są bardzo wysokie. Część kibiców za sukces uzna medal, a część wyjście z grupy. Ja jestem po stronie tych drugich. Będę zadowolony jak wyjdziemy z grupy, a później wszystko się może zdarzyć.

Źródło: Sport.pl


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.