Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Oczywiście bukmacherzy nie robią niczego za darmo, a ich zakłady naziemne są ich działalnością gospodarczą, która powinna dostarczyć im dochodu. Przecież są oni zwykłymi ludźmi, którzy również muszę utrzymać swoje rodziny, opłacić podatki oraz mieć jeszcze środki na swoje ewentualne rozrywki oraz zachcianki. To wszystko jest jak najbardziej normalne i ludzkie. W takim razie, co przynosi zysk bukmacherom?

Jak zarabia bukmacher?

Zapewne znaczna ilość osób domyśla się jak zarabia bukmacher. Głównym źródłem dochodów bukmachera zakładów naziemnych są kursy. To właśnie one określają, ile zarobi bukmacher na danym wydarzeniu sportowym, czy politycznym. Kursy, które można zobaczyć u bukmachera są specjalnie obliczane przez konkretne osoby, które w taki sposób obliczają dane kursy, aby było to jak najbardziej opłacalne dla bukmacherów, którzy jak już wspomniano nie są instytucjom non-profit i również czerpią zyski ze swojej działalności gospodarczej. po prostu kursy w poszczególnych zakładach są tak przeliczane, aby bukmacher miało również zysk, a nie tylko sami klienci. Z reguły bukmacher otrzymuje, co najmniej 1% wszystkich środków, jakie pojawiły się w danym zakładzie.

Czy w przypadku przegranej większości bukmacher również przegrywa?

Można powiedzieć, że bukmacher ma o wiele bardziej komfortową sytuację, ponieważ w jego przypadku zawsze pojawia się poniekąd wygrana. Dlaczego? Otóż bukmacher bez względu na to, czy dany zakład będzie zgodny z przewidywanym kursem czy wydarzy się coś, co większość nie przewidziało, mimo to otrzyma taki sam zysk z danego zakładu.

Kto to wszystko liczy?

Oczywiście nie jest to sam bukmacher. Chyba, że faktycznie ma takie umiejętności i jest w stanie to robić to na pewno może spróbować aczkolwiek bukmacherzy z reguły mają narzucona odgórnie kursy, które zapewniają im już zysk. Każdy zakład bukmacherski posiada swojego specjalistę, który w matematyczny sposób wylicza kursy zapewniający bukmacherowi zysk z danego zakładu w jak największej możliwej do uzyskania kwocie. Taka osoba nazywa się „oddsmakerem“. dlatego jeśli decydujesz się na zakładanie lokalu naziemnego nie musisz się martwić o to, że sam będziesz musiał na kartce rozwiązywać przykłady rodem ze szkoły z lekcji matematyki, ponieważ każda sieć bukmacherska posiada swoich specjalistów, którzy zajmują się tą trudną dla wielu czynnością.

Bukmacher jest często trudnym zawodem jednak faktycznie można zarobić i utrzymać się z samego prowadzenia zakładu bukmacherskiego. Oczywiście nie należy doszukiwać się wielkiego kapitalisty w takim człowieku, ponieważ tak samo jak ty pracujesz w innym zawodzie to właśnie to jest jego praca, która powinna dostarczyć mu przede wszystkim zysków.

Z czego wynika różnica w kursach bukmacherskich

Na różnice w kursach bukmacherskich wpływa wiele czynników. można wyróżnić zarówno takie, które są zależne od graczy oraz bukmacherów ale również takie, które nie liczą się z niczym i nie podlegają żadnej kontroli i regulacji. Na pewno grając już od jakiegoś czasu zauważyłeś (albo dopiero zauważysz), że bardzo często kursy w internetowych w zakładach bukmacherskich oraz tych naziemnych znacząco się od siebie różnią. Na czym polegają te różnice i od czego zależą?

Kursy bukmacherów internetowych

Bukmacherzy internetowi zdecydowanie różnią się w przypadku kursów od zakładów naziemnych. Przede wszystkim strona internetowa jest ogólną witryną zaprojektowaną przez danego bukmachera. Dlatego nie ma tutaj takiego rozproszenia zyskowności dla poszczególnych właścicieli zakładów naziemnych. To jest odpowiedzią na to, dlaczego właśnie to na stronach internetowych są zawsze wyższe kursy niż w zakładach naziemnych, który właściciel musi również zarobić i pod niego jest obliczany danych kurs, bo wlicza się w niego właśnie zysk samego właściciela danego lokalu.

Kursy bukmacherów naziemnych

W przypadku bukmacherów naziemnych sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ właściciel danego zakładu naziemnego musi przede wszystkim zarobić na danym kursie. Te są obliczone przez specjalistów, którzy w taki sposób wyliczają dane kursy, aby było to przede wszystkim rentowne dla samych właścicieli zakładów. Przecież są oni zwykłymi ludźmi, którzy również muszą utrzymać swoją rodzinę zapłacić podatki oraz wywiązać się z szeregu innych zobowiązań. dlatego kursy w zakładach naziemnych czasami tak znacząco odbiegają od tych widocznych w internecie. Przyjmuje się że z całej puli zakładu właściciel zawsze otrzymuje co najmniej 1%. Co najlepsze nie ma tutaj znaczenia czy wynik wydarzenia będzie pozytywny czy negatywny. Niezależnie od tego bukmacher zawsze zarabia. To właśnie kształtuje kursy u bukmachera naziemnego.

Z reguły powinieneś być już przyzwyczajony do takiego stanu rzeczy. Otóż internet niesie ze sobą minimalizację kosztów w przeciwieństwie do tradycyjnego biznesu. Opłaty które należy ponosić za wynajmowanie lokalu są zdecydowanie większe aniżeli te, które należy pokryć w celu założenia witryny przez bukmachera. Jednak czy faktycznie warto grać tylko i wyłącznie w internecie zamiast przejść się na spacer i wstąpić do ulubionego zakładu bukmacherskiego? To jest już w pytanie indywidualne, Bo najwidoczniej nie chodzi tylko o pieniądze skoro wiele zakładów naziemnych utrzymuje się po dziś dzień.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.