Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Na czym polega CUSTOM BET w eWinner zakłady bukmacherskie

CustomBet w zakładach bukmacherskich eWinner pozwala Ci na wniesienie niemal dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz! Na przykład:

  • Ile metrów w najbliższym meczu przebiegnie Robert Lewandowski?
  • Ile asów zaserwuje Wilfredo Leon?
  • Ile przechwytów w spotkaniu zaliczy Mateusz Ponitka?

Odbierz najlepszy bonus eWinner z naszym kodem promocyjnym “LegWin!

Skopiuj kod  (ctrl+c) LegWin i wklej  (ctrl+v) w polu rejestracyjnym.

 

Z naszym kodem otrzymasz zakład bez ryzyka w wysokości 170 zł (zamiast 150 zł w standardowej ofercie). Pamietaj: zakład bez ryzyka obowiązuje w przypadku zagrania za kwotę 170 zł. Przy zakładzie mniejszym niż 170 zł bukmacher zwróci postawione środki na konto gracza do maksymalnej kwoty 150 zł.  Uwaga: Maksymalna wartość bonusu zostanie pomniejszona o podatek 12%. Jeśli gracz wpłaci, np. 100 PLN, to otrzyma zwrot w wysokości 88 PLN, 170 PLN to zwrot 149 PLN


Masz swój pomysł na zakład? Podziel się z eWinner, a bukmacher przygotuje ofertę uszytą specjalnie pod ciebie! Co więcej, Twój CUSTOM BET nie musi dotyczyć nawet sportu! Dzięki tej unikalnej funkcji możesz zaproponować zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych! Nie wierzysz? #PostawNaSwoim i załóż się!

#PostawNaSwoim czyli CustomBet w kilku prostych krokach:

  • Krok 1 – Wypełnij formularz Custom Bet w którym okreslisz rozgrywkę, wydarzenie i rodzaj zakładu.
  • Krok 2 – Wyślij swój Custom Bet do bukmacherów z eWinner, którzy rozpatrzą do w ciagu 12 godzin o czym zostaniesz poinformowany pocztą elektroniczną. Pamietaj, że im wcześniej przed rozpoczęciem wydarzenia skonstruujesz swój Custom Bet, tym większa szansa na jego pozytywne rozpatrzene.
  • Krok 3 – Po pozytywnej weryfikacji Twój Custom Bet pojawi się w ogólnodostępnej ofercie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021