Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

MP Power Awards® dla Toru Służewiec

Tor Wyścigów Konnych Służewiec otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie dla branży MICE.

Tor Służewiec otrzymał nominację w kategorii miejsce eventowe i skutecznie powalczył o nagrodę z Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie oraz Sen Events w Warszawie. Jury oceniało możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania skierowane do branży spotkań, politykę współpracy z branżą MICE, innowacyjność, a także portfolio eventów zrealizowanych w ubiegłym roku. Na terenie Toru Służewiec w 2019 roku zorganizowano m.in. 50 dni wyścigowych, w tym Galę Derby i Wielką Warszawską, BAZAAR & ESQUIRE HORSE RACING DAY, Orange Warsaw Festival, PZU Maraton Warszawski, Game Jam Square, Męskie Granie, Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Panattoni Gala & Party, Rajd Barbórka, Galę Przedsiębiorca Roku EY.

– Komercjalizacja i organizacja wydarzeń to obszar, w którym w zeszłym roku udało się nam dużo osiągnąć. Imponująca powierzchnia służewieckiego toru i lokalizacja w sercu Warszawy dają możliwość dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb klienta. Tworzymy zespół ze świetnymi kompetencjami, który nie tylko jest w stanie obsługiwać firmy zewnętrzne z rynku MICE, lecz także samodzielnie kreuje i realizuje eventy dla klientów korporacyjnych. Dzięki temu zapełniliśmy kalendarz najmów na 2020 rok. Kompleks umożliwia zaplanowanie całej gamy wydarzeń: od kameralnego szkolenia lub bankietu, przez targi i wydarzenia sportowe, aż po wielkoformatowe gale i koncerty. Dla branży MICE stwarza to duże możliwości.  Choć okres pandemii załamał ten rynek, odważnie patrzymy w przyszłość i liczymy, że branża spotkań wróci na Służewiec już wkrótce! – komentuje nagrodę Dominik Nowacki, Dyrektor Zarządzający Torem Wyścigów Konnych Służewiec.

Konkurs MP Power Awards® powstał z potrzeby pokazania wartości i efektywności narzędzi z zakresu szeroko rozumianego event marketingu, a ich promocja jest jednym z głównych założeń konkursu. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. MP Power Venue to kategoria wyróżniająca najlepszą infrastrukturę eventową. Poprzez MP Power Venue poszukiwane są miejsca z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021