Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

„Monopol państwa na zakłady bukmacherskie” czyli nie znam się, to się wypowiem

Jako że temat ustawy hazardowej jest ostatnio niezwykle nośny,możemy w internecie przeczytać mnóstwo bzdur na ten temat.

Na forach bukmacherskich trafiamy na różnego rodzaju „ekspertów” i „fachowców” kreujących się na znawców,czy też dziennikarzy,opisujących gorący temat pobieżnie i z przekłamaniami. Ostatnio natrafiliśmy na artykuł,próbujący opisać zmiany,które zaszły 1 kwietnia. Niestety,autor nie przyłożył się do tematu. Według autorki artykułu wraz z wejściem ustawy,wprowadzono „Monopol państwa na zakłady bukmacherskie”:

Najbardziej znaczącym skutkiem nowej ustawy hazardowej, ciągnącym za sobą wiele zmian w środowisku bukmacherskim, jest wprowadzenie monopolu państwa na gry hazardowe, a więc również na zakłady bukmacherskie.

Następnie dowiadujemy się o Rejestrze Domen Zakazanych prowadzonym przez Ministerstwo Finansów. Rejestr,który opisuje autorka, jest dziełem jednego ze stowarzyszeń związanego z legalnymi bukmacherami. Rządowy Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą  będzie działał pod adresem hazard.mf.gov.pl. ( w tej chwili można sprawdzić wersję testową)

 

Przejawem zmian w ustawie hazardowej jest chociażby Rejestr Domen Zakazanych (www.rejestrdomenzakazanych.pl). Jak sama nazwa wskazuje, to lista firm oferujących gry hazardowe, zarejestrowanych w rajach podatkowych, a więc nieposiadających pozwolenia na legalną działalność w Polsce. (…) Rejestr Domen Zakazanych prowadzony jest przez Ministerstwo Finansów.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021