Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Perełki idą mecz Ekstraklasy w ramach inicjatywy „Kibicuj z nami”

Wychowankowie Akademii Piłkarskiej Perełki z Wierzchoniowa obejrzą na żywo spotkanie w ramach 8. kolejki Ekstraklasy. Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła dzieci, wraz z opiekunami, na mecz Korona Kielce – Wisła Kraków rozgrywany 14 września o godz. 20:00 na kieleckim stadionie. Akcja jest częścią inicjatywy „Kibicuj z nami”, w ramach której fundacja cyklicznie organizuje wyjazdy dzieci na wydarzenia sportowe.

Celem działań realizowanych w ramach projektu „Kibicuj z nami” jest umożliwienie dzieciom – części z nich być może pierwszy raz w życiu – kibicowania ulubionym klubom na żywo. Oglądaniu meczu ze stadionowych trybun towarzyszą wyjątkowe emocje, którymi pragniemy dzielić się z najmłodszym pokoleniem. Jednocześnie zależy nam na angażowaniu dzieci w sportową rywalizację i wspieraniu ich pasji związanych z aktywnym trybem życia – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Zaproszenie wychowanków Akademii Piłkarskiej Perełki na mecz to kontynuacja wspólnych działań szkółki piłkarskiej z Fundacją Sport Twoją Szansą. Szkółka z Wierzchoniowa znalazła się w gronie projektów, które zostały przez kibiców z całego kraju wybrane na nowych podopiecznych fundacji. Akademia Piłkarska Perełki zajęła w plebiscycie 3. miejsce zdobywają 10,3% wszystkich głosów.

Zaplanowana na sobotę wizyta wychowanków piłkarskiej akademii na kieleckim stadionie to kolejna już inicjatywa w ramach organizowanego przez Fundację Sport Twoją Szansą projektu „Kibicuj z nami”. Do tej pory podopieczni Fundacji na Rzecz Rozwoju Piłki Nożnej obejrzeli mecz reprezentacji na stadionie narodowym, dzieci z Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast z trybun zabrzańskiego stadionu kibicowały podczas spotkania Górnika Zabrze z Wisłą Kraków, wychowankowie domów dziecka z Tanowa i Polic byli na meczu Pogoń Szczecin – Piast Gliwice, a podopieczni bokserskiej szkółki Global Boxing Tarnów pojechali do Krakowa na spotkanie Cracovii Kraków z Pogonią Szczecin.

Organizowane przez Fundację Sport Twoją Szansą wyjścia na wydarzenia sportowe skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w placówkach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres: kontakt@sporttwojaszansa.pl.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego.

Do grona podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą należą indywidualni sportowcy oraz organizacje sportowe. Nieprzerwanie od 2016 r. fundacja wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach. Od września 2017 r. patronuje reprezentacji Polski w rugby na wózkach, Pawłowi Juraszkowi oraz szkółce bokserskiej Global Boxing Tarnów. Od września 2018 r. do grona podopiecznych należy Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej organizująca darmowe zajęcia dla młodych piłkarzy, trenująca strzelectwo sportowe Aneta Stankiewicz, tenisista stołowy Rafał Czuper oraz lekkoatletka Kamila Przybyła. W 2019 roku patronatem została objęta Akademia Leszka Blanika i sekcja mikrusów Klubu Hokejowego Polonia Bytom.

Ponadto fundacja jest m.in. patronem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, wspiera niewidomą lekkoatletkę Joannę Mazur i jej przewodnika – Michała Stawickiego, pomaga Januszowi Rokickiemu oraz Kamilowi Popowskiemu. Organizacja wspierała reprezentację Polski ampfutbolistów, lekkoatletkę Magdalenę Stefanowicz, Kamelię Babicką trenującą jazdę konno oraz gimnastyczkę Julię Siepetowską. Fundacja nawiązała również współpracę ze Stowarzyszeniem Sportów Elektronicznych (Esport Association), w ramach której udzieliła wsparcia przy organizacji akademickiej ligi esportowej dla reprezentantów uczelni wyższych z całego kraju – Edu Esports League.

Organizacja nieprzerwanie przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę www.sporttwojaszansa.pl. W Radzie Honorowej fundacji zasiadają obecnie sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021