Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mit pewniaków w zakładach bukmacherskich

Chcę byś zdawał sobie sprawę, że „pewniaki” nie istnieją. Jeśli dalej w to wierzysz, to wybierz 7 pewnych zdarzeń w jednym kuponie i postaw 1000 zł.

Każde zdarzenie, ma swoje prawdopodobieństwo wystąpienia! Ryzyko jest cały czas wkalkulowane, nawet jeśli kurs wynosi 1,01. Wówczas na 100 możliwych zdarzeń o takim kursie, może trafić się jeden raz, gdzie przegrasz i stracisz postawione pieniądze.

Nie trać pieniędzy przez swoją głupotę. Graj rozważnie.

Pozornie wydaje się, że takie drużyny jak Barcelona, Real czy Chelsea lub Manchester City to pewniaki i prawie zawsze wygrywają, dlatego opłaca się na nie stawiać. Faktycznie, spoglądając na końcową tabelę sezonu, to drużyny te królują nad innymi i mają bardzo dużo wygranych meczów. Jednak zwraca uwagę również fakt, że zdarza im się przynajmniej kilka razy zremisować czy nawet przegrać. Jeśli zbadamy wyniki kilku czołowych drużyn, najlepszych lig Europy takich jak angielska, włoska, niemiecka czy hiszpańska oraz francuska to szybko dojdziemy do daleko idących wniosków, że praktycznie w każdej kolejce zdarza się jakaś niespodzianka.

A to niespodziewanie przegra PSG, a to potknie się Real Madryt i w ten sposób obstawianie tak zwanych pewniaków poddane zostało w wątpliwość. Niestety, ale bardzo ciężko jest zarobić na tak niskich kursach jak 1.1 czy nawet 1.3, bo rzekomo prawdopodobieństwo trafienia powinno być wysokie, ale w rzeczywistości tak nie jest. Owszem, te drużyny wygrywają często, ale nie tak często jak wskazuje na to kurs. Po prostu wynika to z faktu, że drużyny i ligi cieszące się największą popularnością posiadają zawyżone marże bukmacherskie, co powoduje, że zarabianie na tego typu zakładach bukmacherskich jest bezsensowne.

 

Wystarczy prześledzić kilkanaście tematów na forach bukmacherskich, związanych z graniem pewniaków. Jakich by sposobów doboru stawki nie wybierać to zawsze historia kończy się tak samo – niestety porażką. Być może zagranie takich pewniaków to sposób na jednorazowy zarobek, ale na pewno nie regularne czerpanie zarobku na takim sposobie gry.

Jeśli myślimy o bukmacherskim sukcesie to musimy skupić się na stworzeniu całkiem innej (być może nawet odwrotnej) strategii gry, która będzie zakładała całkiem inny dobór typów bukmacherskich. Jeśli granie pewniaków nie przynosi nam zamierzonych korzyści, może powinniśmy rozważyć granie na przeciwników w tych meczach ? Kurs jest wysoki, a jak widać niespodzianki zdarzają się dość często i mogą przynieść interesujący zysk.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021