Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mistrzostwa świata w koszykówce 2019 – terminarz i transmisje TV

Wszystkie spotkania reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w koszykówce będą transmitowane na żywo w kanałach otwartych TVP. Spotkania odbędą się w godzinach porannych i popołudniowych. Sprawdź dokładny terminarz!

wejdź i sprawdź ofertę

MŚ w koszykówce 2019 TERMINARZ:

Grupa A

Sobota 31.08:

10:00 Polska – Wenezuela
14:00 Wybrzeże Kości Słoniowej – Chiny

Poniedziałek 02.09:

10:00 Wenezuela – Wybrzeże Kości Słoniowej
14:00 Chiny – Polska

Środa 04.09:

10:00 Wybrzeże Kości Słoniowej – Polska
14:00 Wenezuela – Chiny

Grupa B

Sobota 31.08:

10:30 Rosja – Nigeria
14:30 Argentyna – Korea Południowa

Poniedziałek 02.09:

10:30 Nigeria – Argentyna
14:30 Korea Południowa – Rosja

Środa 04.09:

10:30 Korea Południowa – Nigeria
14:30 Rosja – Argentyna

Grupa C

Sobota 31.08:

10:30 Iran – Portoryko
14:30 Hiszpania – Tunezja

Poniedziałek 02.09:

10:30 Tunezja – Iran
14:30 Portoryko – Hiszpania

Środa 04.09:

10:30 Portoryko – Tunezja
14:30 Hiszpania – Iran

Grupa D

Sobota 31.08:

10:30 Angola – Serbia
14:30 Filipiny – Włochy

Poniedziałek 02.09:

10:30 Włochy – Angola
14:30 Serbia – Filipiny

Środa 04.09:

10:30 Angola – Filipiny
14:30 Włochy – Serbia

Grupa E

Niedziela 01.09:

10:30 Turcja – Japonia
14:30 Czechy – Stany Zjednoczone

Wtorek 03.09:

10:30 Japonia – Czechy
14:30 Stany Zjednoczone – Turcja

Czwartek 05.09:

10:30 Turcja – Czechy
14:30 Stany Zjednoczone – Japonia

Grupa F

Niedziela 01.09:

10:00 Nowa Zelandia – Brazylia
14:00 Grecja – Czarnogóra

Wtorek 03.09:

10:00 Czarnogóra – Nowa Zelandia
14:00 Brazylia – Grecja

Czwartek 05.09:

10:00 Brazylia – Czarnogóra
14:00 Grecja – Nowa Zelandia

Grupa G

Niedziela 01.09:

10:30 Dominikana – Jordania
14:30 Francja – Niemcy

Wtorek 03.09:

10:30 Niemcy – Dominikana
14:30 Jordania – Francja

Czwartek 05.09:

10:30 Niemcy – Jordania
14:30 Dominikana – Francja

Grupa H

Niedziela 01.09:

09:30 Kanada – Australia
13:30 Senegal – Litwa

Wtorek 03.09:

09:30 Australia – Senegal
13:30 Litwa – Kanada

Czwartek 05.09:

09:30 Kanada – Senegal
13:30 Litwa – Australia

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021