Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej – Polacy pod koniec stawki

Gdzie się podziała reprezentacja z tamtych lat? W czwartek rozpoczną się czternaste mistrzostwa Europy mężczyzn w piłce ręcznej. Według notowań bukmacherów, Polacy są jedną z najsłabszych drużyn w stawce. Kurs na to, że zdobędziemy tytuł, wynosi aż 800.00! Co jeszcze kryje się w ofercie legalnego bukmachera TOTALbet? Zapraszamy na analizę kursów.

Za czasów Bogdana Wenty, Michaela Bieglera lub Tałanta Dujszebajewa, Polacy jeździli na mistrzowskie imprezy, by walczyć o medale. Niestety te czasy się skończyły i dziś reprezentujemy poziom najwyżej średni. Na szczęście naszym zawodnikom z pewnością nie można odmówić woli walki, więc trzeba trzymać kciuki!

Mistrzostwa rozpoczną się dla nas w piątek. W pierwszym meczy rundy wstępnej zagramy w Gothenburgu ze Słowenią (godz. 18:15). Faworytem są Słoweńcy – kurs na ich wygraną wynosi 1.08. Klienci TOTALbet chętnie kierują się jednak sercem i stawiają na Polskę z handicapem, czyli dodając jej gole przed pierwszym gwizdkiem. Na przykład Polska wygra handicap + 6,5 gola (kurs 1.95).

Dodajmy, że Słowenia jest ósma na liście najwyżej notowanych reprezentacji – kurs na to, że zdobędzie mistrzostwo, wynosi 39.00. Faworytem jest Dania (3.15) przed Francją (4.70) i Hiszpanią (5.60). W gronie 24 reprezentacji Polska (kurs 800.00) wyprzedza tylko Łotwę, Bośnię i Hercegowinę oraz Ukrainę. Co ciekawe, kilka zakładów postawiono na to, że zakwalifikujemy się do półfinału (kurs 80.00), więc wiara w kibicach jest!

Do xx stycznia potrwa runda wstępna. Drużyny stoczą walkę w sześciu grupach o awans do rundy zasadniczej. Polacy rywalizują ze Słowenią, Szwajcarią i Szwecją. Z grupy wyjdą dwa najlepsze zespoły.

Całe mistrzostwa Europy w piłce ręcznej można obstawiać na TOTALbet

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021