Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Miliony Sposobów Na Nude – Lotto z inspirującymi pomysłami na czas kwarantanny

Są takie rzeczy, które wielu z nas odkłada na później. Kwarantanna to idealny czas, by się za nie zabrać. Poznaj masę inspirujących pomysłów na to, jak kreatywnie wykorzystać czas kwarantanny w ramach akcji Lotto #MilionySposobówNaNudę

Żyjemy w czasach pędu, z zadyszką odhaczając kolejne zadania w kalendarzu wypchanym po brzegi. W tym pędzie nie pozostaje wiele czasu na inne rzeczy. W głowach tworzą się więc katalogi pełne zadań odkładanych na później. Ale świat właśnie zwolnił. Najwyższa pora te katalogi odkurzyć.

Marka LOTTO w projekcie #MilionySposobówNaNudę przygotowała dla was listę rzeczy, na które wreszcie jest czas. Skoro sytuacja zmusza do siedzenia w domu, to nie ma już wymówek, by nie zrobić przynajmniej kilku z nich – dla przyjemności, dla zabicia nudy i… własnej satysfakcji.

W ramach akcji znajdzisz katalog 10 rzeczy, które wreszcie możesz przestać odkładać na później. Mało? Oczaruj swoich bliskich sztuką iluzji (zakładka Magia). Za pomocą prostych technik możesz wciągnąć w zabawę całą rodzinę, obdarowując ją szerokim uśmiechem i wiarą w to. że magia naprawdę istnieje! Wspólne gry cieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Lotto przypomina w zakładce Gry Domowe najbardziej klasyczne i lubiane gry, po które możecie sięgnąć całą rodziną, wypełniając wspólny czas odrobiną rywalizacji i dobrej zabawy. Ruch to zdrowie, endorfiny i odporność. Dlatego ruszaj się w domu (Rusz się w domu) tak często, jak tylko możesz. Przygotowano dla Was zestawy krótkich ćwiczeń. które – wykonywane regularnie – przełożą się na dobrą formę na co dzień. Jak pracować w domu, by nie zwariować? Jak zadbać o przestrzeń, która będzie sprzyjać skupieniu a nie rozpraszać? Lotto przygotowało dla was w zakładce Domowe Biuro krótki poradnik, z którego dowiecie się, co możecie zrobić, by jak najefektywniej wykonywać swoje biurowe obowiązki poza biurem. Zamień obowiązek w zabawę i zaproś do wspólnego gotowania całą rodzinę. To doskonały sposób, by razem przyrządzić coś smacznego i zdrowego a przy okazji – nauczyć się współdziałania w kuchni. Sięgnijcie po przepisy Lotto w zakładce Wspólne Gotowanie!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021