Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Milenium sponsorem żużlowego Falubaz Zielona Góra

W piątek, 16 listopada, podczas konferencji prasowej prezes Falubazu Zielona Góra Adam Goliński przedstawił nowego sponsora zielonogórskiego klubu żużlowego.

Zostały nim Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Wiceprezes zarządu nowego sponsora Radosław Krawczyk, zdradził jaki prawdopodobnie może być kurs na to, że Falubaz znajdzie się w fazie play-off oraz które drużyny znajdą się w finale ekstraligi.

Adam Goliński: – Nowy sponsor naszego klubu to zielonogórska firma, która od 14 lat działa na terenie całego kraju. To bardzo wiarygodny, legalny bukmacher. Firma chce z nami współpracować przez kolejne lata.

Radosław Krawczyk, wiceprezes zarządu Zakładów Bukmacherskich Milenium: – Ciągle rozwijamy sieć naszych punktów, mamy już 160 w całym kraju, z czego aż cztery w Zielonej Górze. Falubaz to rozpoznawalna marka, jeden z prężnie działających klubów w ekstralidze. Falubaz tworzy produkt, jakim jest żużel, a my ten produkt oferujemy naszym klientom. Od trzech lat wspieramy piłkarskie Zagłębie Lubin, teraz jest nam bardzo miło, że dołączamy do Falubaz Family.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021