Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Milenium partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź

Grono partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź powiększyło się właśnie o kolejną firmę. Mistrz Polski rozpoczął właśnie współpracę z Milenium Zakłady Bukmacherskie, które zostały sponsorem oficjalnej witryny internetowej klubu.  

Milenium partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź

Nasz nowy partner od wielu lat wspiera polskie kluby sportowe na różnych szczeblach rozgrywek. Aktualnie, poza ŁKS-em Commercecon Łódź, Milenium Zakłady Bukmacherskie są partnerem:

  • Falubazu Zielona Góra – siedmiokrotnego drużynowego mistrza Polski w jeździe na żużlu 
  • Elany Toruń – drugoligowego zespołu piłkarskiego.

Milenium Zakłady Bukmacherskie funkcjonuje na polskim rynku od ponad 14 lat, co czyni je jednym z najdłużej działających bukmacherów w kraju. W październiku będzie obchodzić 15-lecie istnienia.

Zaczynało od 15 punktów przyjmowania zakładów, dziś posiada ich około 130, w tym jeden zlokalizowany w Łodzi. W 2012 roku otrzymało zezwolenie na przyjmowanie zakładów w Internecie i od tamtej pory funkcjonuje także jako bukmacher internetowy.

wejdź i sprawdź ofertę

Oferta zakładów bukmacherskich w Milenium obejmuje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Firma jest jednym z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Działa zgodnie z polskim prawem na mocy koncesji wydanej przez Ministra Finansów. Dzięki temu obstawianie zakładów sportowych w Milenium jest całkowicie legalne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem prawnym dla graczy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021