Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Milenium kontynuuje współpracę z żużlowym Stelmet Falubaz Zielona Góra

Milenium Zakłady Bukmacherskie w sezonie 2020 kontynuują współpracę ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Umowa o współpracy została podpisana na rok z zamiarem jej przedłużenia.

To kolejny rok naszej współpracy z Zielonogórskim Klubem Żużlowym. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Falubaz to nie tylko historia i sportowe sukcesy, ale także bardzo mocne działania w nowoczesnych mediach, jakim jest internet. Nasza współpraca na tej płaszczyźnie bardzo dobrze się układa i chcielibyśmy to kontynuować w kolejnych sezonach i w coraz większym zakresie – powiedział Marek Prokurat, prezes zarządu Milenium Zakładu Bukmacherskie Sp.z.o.o.

wejdź i sprawdź ofertę

Milenium Zakłady Bukmacherskie to spółka wywodząca się z Zielonej Góry. Po raz kolejny zdecydowała się ona być naszym partnerem i nasza współpraca będzie kontynuowana w sezonie 2020. Po obu stronach mamy dużo pomysłów i uważam, że wspólnie jesteśmy w stanie złożyć genialną platformę do współpracy i obopólnego rozwoju – powiedział Wojciech Domagała, prezes zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA.

Współpraca będzie miała nie tylko ważny wymiar marketingowy i sponsorski. Wiąże się ona także z wieloma atrakcjami dla kibiców.

Będzie to przede wszystkim kontynuacja dotychczasowych działań. Szykujemy szereg wspólnych akcji i konkursów. Dodatkowo będzie wspierać wzajemnie swoje działania. Postaramy się mieć jak najbogatszą ofertę kursów dotyczących sportu żużlowego – dodał Marek Prokurat.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021