Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Michał Pol kolejnym ekspertem w zakładach bukmacherskich ETOTO

Do grona ekspertów ETOTO w składzie dołącza Michał Pol!

Do tej pory skład blogerów ETOTO wyglądał nastepująco: Mateusz Borek (na Twitterze @BorekMati ), Tomasz Hajto ( @TomekHajto7 ) i Roman Kołtoń (@KoltonRoman )

W ramach współpracy wizerunek Michała Pola będzie wykorzystywany w komunikacji marketingowej eToto. Ponadto Pol ma przygotowywać teksty i materiały wideo o piłce nożnej, które będą publikowane w serwisie eToto.pl, oraz promować firmę w mediach społecznościowych.

„Nasz firma inwestuje zarówno w najnowsze technologie, jak i najlepszych ludzi. Oprócz międzynarodowego zespołu, pracującego na co dzień przy naszej szerokiej ofercie, mamy teraz do dyspozycji grono najwyższej klasy ekspertów, których komentarze i oceny są bardzo cenione przez naszych klientów” – powiedział Andrzej Rogowski, łączący na co dzień rolę Prezesa Zakładów Bukmacherskich ETOTO oraz firmy Multimedia Polska, czołowego ogólnopolskiego operatora kablowego i telekomunikacyjnego.

Michał Pol to 49 letni dziennikarz, były redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, lider opinii, influencer i trendsetter. W latach 1994-2009 był dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, w latach 2009-2013 pracował w serwisie sport pl. 1 sierpnia 2013 został  redaktorem naczelnym serwisu przegladsportowy pl[ a 1 października 2013 objął funkcję redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego.

Michał Pol kolejnym ekspertem w zakładach bukmacherskich ETOTO

Od 2007 prowadzi blog Polsport, od 2009 publikuje także na Twitterze [ @Polsport ], gdzie obserwuje go ok. 450 000 osób. W 2013 został pierwszym laureatem Grand Press Digital za „za wykazanie się innowacyjnym podejściem w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej”.

W 2016 został attaché prasowym reprezentacji Polski na igrzyskach paraolimpijskich w Rio de Janeiro, tę samą funkcję pełnił także na mistrzostwach świata niepełnosprawnych w lekkoatletyce w 2017

źródło: własne, ETOTO, Wikipedia

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021