Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Michał Horáček wraca do Fortuny

Po pięciu latach nieobecności, Michal Horáček – założyciel prowadzącej zakłady bukmacherskiej Fortuny – powraca do spółki. Z początkiem czerwca będzie pełnił funkcję członka rady nadzorczej Fortuna Entertainment Group zrzeszającej firmy w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ponadto, będzie odpowiedzialny za realizację strategii intensywnego rozwoju Grupy.

„Ten rok będzie dla Fortuny niezwykle ważny. Chcemy umocnić naszą pozycję na obecnych rynkach oraz istotnie zwiększyć portfolio produktów. Michal Horáček jest wybitnym specjalistą w kwestiach zakładów wzajemnych na wszystkich trzech rynkach, na których działa Grupa Fortuna. Dlatego jesteśmy przekonani, że jego zaangażowanie w działalność holdingu przyniesie bardzo wiele korzyści” – powiedział Jiří Bunda, Dyrektor Generalny Fortuna Entertainment Group.

 

„Od czasów kiedy sprzedaliśmy Fortunę inwestorowi strategicznemu w spółce zaszły ogromne zmiany. To sprawiło, że oferta powrotu do firmy była dla mnie bardzo interesująca. Jest to dla mnie możliwość – teraz w roli konsultanta – uczestniczenia w bez wątpienia niezwykle interesującym okresie rozwoju firmy, której byłem współzałożycielem” – dodaje Michal Horáček.

Michal Horáček

Jest jednym z założycieli Fortuny w 1990. Do 2004 roku pełnił obowiązki dyrektora FORTUNA sázková kancelář, a.s. Następnie wykładał na Uniwersytecie Charles w Pradze oraz na Uniwersytecie Masaryk w Brnie. W tym czasie współpracował z czeskim dziennikiem Hospodářské noviny (HN). Michal Horáček jest właścicielem Kudykam s.r.o., członkiem Rady Nadzorczej Knihovna Václava Havla (Biblioteka im. Vaclaca Havla) oraz autorem lirycznego musicalu „Kudykam”.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021