Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mecz o wicemistrzostwo Niemiec

RB Lipsk – Borussia Dortmund. Mistrza Niemiec już znamy, ale za to w 33. kolejce możemy poznać wicemistrza. To dlatego, że dojdzie do bezpośredniego meczu dwóch drużyn walczących o to miano.

NAJPIERW LEPIEJ GRAŁ LIPSK, TERAZ BORUSSIA

Obie drużyny w pewnych etapach sezonu miały szanse na tytuł mistrza kraju. W początkowej fazie sezonu lepiej spisywała się drużyna Juliana Nagelsmanna, później pokonać Bayern próbowała BVB. Finalnie to Bawarczycy na dwie kolejki przed końcem mogą świętować mistrzostwo.

Tytuł drugiej najlepszej drużyny w Niemczech ma jednak coraz większą wartość. Poziom wzrósł, a do Borussii, która od lat próbuje przeciwstawił się Bayernowi, dołączył RB Lipsk. W dodatku w tym sezonie bardzo dobrze radzą sobie też Bayer Leverkusen i Borussia Moenchengladbach. Dwie ostatnie ekipy walczą o miejsce w TOP 4 Bundesligi, które jest premiowane grą w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Przy dwóch porażkach zespołu Nagelsmanna któraś z nich może nawet zająć trzecią lokatę, choć to akurat mało prawdopodobne.

SPODZIEWAMY SIĘ OTWARTEGO MECZU

Borussia aktualnie jest druga w tabeli, ale ma tylko trzy punkty przewagi nad Lipskiem. Jeśli wygra, będzie pewna wicemistrzostwa. Jeżeli jednak wygrają gospodarze, to oni wskoczą na drugą lokatę, bo będą mieli lepszą różnicę bramek. Aktualnie u obu zespołów wynosi ona +45.

W przypadku takiego obrotu spraw o tym, kto zajmie drugą lokatę zadecyduje ostatnia kolejka. Borussia zagra na swoim stadionie z Hoffenheim, natomiast RB Lipsk podejmie na wyjeździe Augsburg. W obu przypadkach nie powinno dojść do żadnej niespodzianki.

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Minimalnym faworytem według analityków legalnego polskiego bukmachera jest RB Lipsk. Ich szanse na zwycięstwo oceniane są na 40%. Nie sądzimy, by doszło w tym przypadku do podziału punktów. Zarówno Borussia nie chce spaść poniżej drugiego miejsca, jak i Lipsk nie ma zamiaru zadowolić się „tylko” trzecią lokatą, skoro zajął ją już rok temu. Liczymy na otwarty mecz, w którym padnie dużo bramek.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021