Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mistrzostwa Europy siatkarzy – Freebet 10 PLN w STS!

Na placu boju Mistrzostw Europy Siatkarzy zostało już tylko 8 ekip! Biało-Czerwoni walczą dalej w decydującej fazie turnieju! Sprawdź akcję zakładów bukmacherskich STS „Freebet 10 PLN” przygotowaną specjalnie dla Ciebie z tej okazji.

wejdź i sprawdź ofertę

Postaw w dniach 22-23.09.2019 z konta depozytowego zakład AKO dokładnie za 21 PLN, na którym będą znajdować się cztery zdarzenia z ćwierćfinałów Mistrzostw Europy w siatkówce, tj. po jednym zdarzeniu na każdy mecz ćwierćfinałowy (każde z czterech zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1,40), a jeśli nie trafisz – otrzymasz doładowanie konta bonusowego na łączną kwotę 10 PLN.  Nie masz jeszcze konta? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

WAŻNE: Pamiętaj, że w akcji biorą udział wyłącznie przegrane kupony, rozliczone nie później niż 25.09.2019.

To jak? Wchodzisz do gry?

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu AKO dokładnie za 21 PLN, na którym znajdą się dokładnie cztery zdarzenia z ćwierćfinałów Mistrzostw Europy w siatkówce, tj. po jednym zdarzeniu na każdy mecz ćwierćfinałowy. Każde z czterech zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1,40. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 30.09.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 22.09.2019 r. godz. 20:00 do 23.09.2019 r. godz. 20:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021