Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

MaxiZysk na Bundesligę – z forBET wygrywasz najwięcej

Do pierwszej wpłaty, dokonanej między godz. 00:00 dnia 26.05.2020, a godz. 23:59 dnia 27.05.2020 legalny polski bukmacher forBET doda dwukrotny mnożnik zysku. MaxiZysk możesz wykorzystać na zdarzenia z oferty na Bundesligę oraz  2. Bundesligę!

wejdź i sprawdź ofertę

Z forBET wygrywasz najwięcej!

Zasady promocji:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Gracze, którzy wpłacą środki od26.05.2020 od godziny 00:00 do 27.05.2020, do godz. 23:59 otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 100 PLN.

4. 
Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN.

5.
 Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 100 PLN, czyli za depozyt powyżej 100 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 100 PLN.

6.
 Zysk z kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie.

7.
 Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.

8.
 Aby zagrać kupon za MaxiZysk należy wybrać go z listy sald na kuponie. Przykład:

9. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE  CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.


10. 
Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty niemieckiej Bundesligi i/lub 2. Bundesligi – przedmeczowej lub na żywo.

11.
  Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.

12.
 Aby zagrać kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym. Po zagraniu kuponu środki zostaną pobrane z salda głównego. 

13.
 Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład.

14.
 Mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.

15.
 Z promocji wyłączone są zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

16.
 Kupony z mnożnikiem MaxiZysk nie zaliczają się do obrotu depozytem w promocjach od depozytu tj. Extra Bonus, forBET 2000.

17.
 Promocją nadrzędną jest promocja forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni otrzymają tylko bonus z jej tytułu.

18.
 Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

19.
 Kupony, na których przynajmniej jedno zdarzenie zostało rozliczone po kursie 1.0 zostają wyłączone z promocji oraz powodują utratę MaxiZysku.

20.
 Zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu za MaxiZysk skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą MaxiZysku.

21.
 Promocja nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.

22.
 Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

23. 
Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

24. 
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021