Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mateusz Juroszek, prezes STS: To my wyznaczamy trendy w branży

Star-Typ Sport oraz zawodnik Sprout – Paweł „Innocent” Mocek poinformowali o parafowaniu umowy sponsorskiej.

W wywiadzie uldzielonym SportoweFakty, prezes STS Mateusz Juroszek powiedział między innymi:

 

Jesteśmy liderem sektora bukmacherskiego w Polsce i naszym celem jest współpraca z najlepszymi. Ponadto jesteśmy największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. STS to największy bukmacher w Polsce. To my wyznaczamy trendy w branży. Jesteśmy pionierami, jako pierwsi wprowadziliśmy esport do oferty, jako pierwsi zostaliśmy oficjalnym sponsorem teamu esportowego – Izako Boars.

Największy legalny bukmacher w kraju – Star-Typ Sport podpisał pierwszą w historii indywidualną umowę sponsorską z zawodnikiem, a nie całą drużyną. Paweł „Innocent” Mocek oraz STS związali się kontraktem na cały nadchodzący rok. Umowa z Innocetem jest początkiem pewnej strategii bukmachera dotyczącej esportu.

 

Esport to dla branży bukmacherskiej perspektywiczny segment, który notuje dynamiczne wzrosty. Doceniamy tę branżę i zmiany, jakie w niej zachodzą. Dlatego jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się na wprowadzenie esportu do oferty. Od 2014 roku regularnie rozszerzamy liczbę zakładów o kolejne turnieje. Udostępniamy streamingi z wielu rozgrywek. STS jest pierwszym w Polsce bukmacherem, który zdecydował się na taki krok.

 

Czytaj więcej na stronie:  sportowefakty.wp.pl 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021