Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mateusz Borek i Michał Żewłakow dołączyli do Canal+ Sport

CANAL+ SPORT postanowił wykorzystać otwarte okienko transferowe i ściągnął na Al. Sikorskiego uznanych graczy. Do redakcji sportowej dołączają Mateusz Borek i Michał Żewłakow. Mecze niemieckiej ligi piłkarskiej pokazywane są w Canal+ od jesieni 2017 roku na mocy sublicencji pozyskanej od Eleven Sports. Canal+ transmituje po 2-3 mecze z każdej kolejki Bundesligi i skróty wszystkich spotkań, kontrakt będzie obowiązywał jeszcze przez najbliższy sezon.

Borek wykorzysta doskonałą znajomość realiów ligi niemieckiej i w każdej kolejce nowego sezonu skomentuje jedno spotkanie Bundesligi. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla CANAL+, będzie pracował w roli eksperta.

– Jestem niezwykle dumny, że tak wielkie nazwiska dołączają do redakcji sportowej Canal+. Ich doświadczenie, styl komentarza, eksperckość gwarantują najwyższy poziom. Witajcie na pokładzie, Panowie! – powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej Canal+

– Futbol poznałem od strony piłkarza, drużyny i dyrektora sportowego. Przyszedł czas na tę przyjemną stronę. Cieszę się, że będę to robił w miejscu, gdzie czuję, że wpłynąłem na szerokie wody. W stacji, która da mi możliwości rozwoju – ocenił 102-krotny reprezentant Polski Michał Żewłakow.

Borek wykorzysta znajomość realiów ligi niemieckiej i w każdej kolejce nowego sezonu skomentuje jedno spotkanie Bundesligi. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla Canal+, będzie pracował w roli eksperta.

– Dla mnie to powrót podwójnie sentymentalny. Do Canal+ i do Bundesligi. Skomentowałem dwadzieścia sezonów tych rozgrywek. Ostatnio bardzo mi brakowało ligi niemieckiej – nawet kiedy jej nie komentowałem, to oglądałem po sześć meczów w każdej kolejce. Cieszę się, że od września znowu będę mógł usiąść przed mikrofonem – podsumowuje Mateusz Borek.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021