Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Mariusz Piekarski sprzeda Karbownika za co najmniej 10 mln euro?

Jeden z najlepszych polskich agentów piłkarskich. Mariusz Piekarski w niedzielę 22 marca obchodzi 45. urodziny. My z tego powodu zastanawiamy się, czy w najbliższym czasie będzie on pośredniczył w naprawdę hitowym transferze. Szansa na to jest naprawdę duża.

LEPSZY AGENT NIŻ PIŁKARZ

Nie zrobił wielkiej kariery piłkarskiej, ale w swoim CV i tak ma takie kluby jak Flamengo – najbardziej popularny klub w Brazylii i całej Ameryce Południowej – francuską Bastię, cypryjski Anorthosis Famagusta czy Legię Warszawa, w której spędził najwięcej czasu. Do tego rozegrał dwa mecze w reprezentacji Polski. Narzekać nie może – zwiedził sporo świata i przy okazji nieźle zarobił. Jednak dopiero jako agent piłkarski pokazuje, można powiedzieć, pełnię swoich możliwości. W jego agencji są coraz lepsi zawodnicy, a kolejne wielkie transfery zdają się być kwestią czasu.

W 2006 stworzył agencję menadżerską Sportmar, a teraz jest właścicielem UNIDOS. Pośredniczył m.in. w transferach Macieja Rybusa do Lokomotiwu Moskwa czy Karola Świderskiego do PAOK-u Saloniki. Ponadto reprezentuje takich graczy, jak Jacek Góralski, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan (reprezentanci Polski), Arvydas Novikovas, Damian Szymański, Konrad Michalak, Maciej Makuszewski, Jarosław Kubicki i wielu, wielu innych. Przede wszystkim stawia na polskie talenty, które mogą w najbliższym czasie błysnąć.

SPRZEDA PIŁKARZA ZA 10 MLN EURO?

Obecnie jego największym skarbem jest Michał Karbownik. 19-latek, którego kontrakt z Legią Warszawa obowiązuje do końca 30 czerwca 2021 roku, jest objawieniem tego sezonu Ekstraklasy. Spisuje się rewelacyjnie, gra bezkompromisowo i dzięki temu może sobie nawet wywalczyć bilet na Euro 2021. Jego odejście z „Wojskowych” jest kwestią czasu. – Nie widzę dzisiaj bardziej utalentowanego zawodnika grającego w Polsce. Do lata Karbownik nie odejdzie z Legii. Potem czeka go bardzo duży transfer na zachód – mówił niedawno na łamach „Weszło” Piekarski. 19-latek obecnie gra jako lewy obrońca, ale podobno najlepiej czuje się na „ósemce”. Tam widzą go potencjalni chętni.

wejdź i sprawdź ofertę

BETFAN, legalny polski bukmacher, oferuje zakład na to, że reprezentowany przez niego piłkarz grający w Ekstraklasie odejdzie do innego klubu do końca września 2020 roku za co najmniej 10 milionów euro. Aktualnie najdroższym zawodnikiem sprzedanym z polskiej ligi jest Radosław Majecki, który latem trafi do AS Monaco za 7 milionów euro. Karbownik jest oczywistym kandydatem do pobicia tego rekordu. Ale czy przekroczy magiczną barierę 10 mln? W lidze nie ma innego gracza, który mógłby tego dokonać. I prawdopodobnie przez długi czas taki się nie pojawi.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021