Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Manchester United – Inter w finale Ligi Europy?

Liga Europy traktowana jest jak ubogi krewny Ligi Mistrzów. W ostatnich latach te rozgrywki nabrały jednak znacznie większego prestiżu, dzięki czemu zdecydowanie lepiej się je ogląda.

Przed nami jeszcze rewanżowe mecze 1/8 finału. Na ten moment wiadomo, że z ćwierćfinałem mogą się witać Manchester United, FC Basel  i Bayer Leverkusen. W spotkaniach Istanbul BB – FC Kopenhaga (1:0 w pierwszej potyczce), Olympiakos Pireus – Wolverhampton (1:1) i Wolfsburg – Szachtar Donieck (1:2) nic jeszcze nie jest w pełni rozstrzygnięte. Do tego musimy pamiętać, że nie odbyły się dwa hitowe starcia: Inter – Getafe oraz Sevilla – AS Roma.

Ktokolwiek by jednak awansował do ćwierćfinałów, to możemy być pewni, że ani na tym etapie, ani tym bardziej w półfinałach nie będziemy się nudzić. Drabinka w Lidze Europy prezentuje się następująco:

ĆWIERĆFINAŁ LIGI EUROPY (10-11 SIERPNIA):

  • Szachtar Donieck/VfL Wolfsburg – FC Basel/Eintracht Frankfurt
  • Manchester United/LASK Linz – FC Kopenhaga/Istanbul Basaksehir
  • Inter/Getafe – Bayer Leverkusen/Rangers FC
  • Wolverhampton/Olympiakos Pireus – Sevilla/Roma

PÓŁFINAŁ LIGI EUROPY (16-17 SIERPNIA):

  • Szachtar Donieck/VfL Wolfsburg/FC Basel/Eintracht Frankfurt – Inter/Getafe/Bayer Leverkusen/Rangers FC
  • Manchester United/LASK Linz/FC Kopenhaga/Istanbul Basaksehir – Wolverhampton/Olympiakos Pireus/Sevilla/Roma

Spodziewamy się, że w finale, który odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 21:00, zagrają ze sobą Inter oraz Manchester United. Szczerze mówiąc bardzo na to liczymy. Obie drużyny coraz lepiej prezentują się na krajowym podwórku i widać, że odżywają. Jeszcze trochę im brakuje do tego, by nawiązać do swoich złotych czasów, ale gołym okiem widać, że te wielkie marki odchodzą od kryzysu, w którym były przez pewien czas.

BETFAN możecie typować, jak będzie wyglądała rywalizacja w Lidze Europy. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie dostępne mecze. Aktualnie macie szansę nawet obstawić kto wygra LE. Na ten moment według obliczeń największe szanse na to ma Manchester United – wynoszą one 18%. Kolejny jest Inter (14%), a trzecie miejsce zajmuje Wolverhampton (9%).

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021