Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Majówka z forBET – Hiszpania

Dzisiaj robimy krótki przystanek na Półwyspie Iberyjskim, gdzie na co dzień toczą się rozgrywki w La Liga – jednej z najmocniejszych piłkarskich lig świata. To tutaj kilka razy w roku odbywa się najbardziej emocjonujące piłkarskie pojedynki pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Chwilowo jak w większości krajów liga jest zawieszona, ale to nam nie przeszkodzi spędzić ten weekend z hiszpańską piłką nożną.

W ofercie legalnego polskiego bukmachera forBET mamy Symulator Ligi, rozgrywki ligowe generowane w oparciu o prawdziwą historię wyników i statystyk drużyn oraz ich zawodników. Spotkania w ramach tych rozgrywek trwają pełne 90 minut, więc można grać również LIVE. Dodatkowo znajdziemy tam super promocję. Będzie to MaxiZysk nie tylko na rozgrywki La Liga, ale również na wszystkie pozostałe w ramach symulatora. Będziecie mogli zatem powiększyć swój zysk z wygranego kuponu i to aż dwukrotnie!

wejdź i sprawdź ofertę

#MajówkazforBET

Niestety w tym roku Majówka wypadła najgorzej z dwóch powodów… w trakcie aktualnej sytuacji panującej w kraju i na świecie oraz w trakcie weekendu (piątek – niedziela). Jednak na pewno wiele osób z was zamierza spędzić Majówkę na rybach, działce, na sportowo lub w jakiś inny kreatyny sposób.

I właśnie dla takich osób bukmacher forBET przygotował akcję na social media pod #majówkazforBET. Aby zgarnąć 20 PLN bonusu wystarczy w okresie 29.04 – 03.05.2020 wrzucić zdjęcie na swoje social media (facebook, instagram, twitter) z #majówkazforBET, a forBET codziennie wybierze trzy najlepsze zdjęcia i nagrodzi je bonusem w kwocie 20 PLN!

Szczególnie miło widziane są zdjęcia z elementami nawiązującymi do sportu lub do naszej firmy (np. nasz gadżet lub telefon z aplikacją). Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bonus w trakcie trwania promocji.

Także aparaty w dłoń i pokażcie w jaki sposób spędzacie Majówkę w tym trudnym okresie!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021