Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Maciej Szczęsny ambasadorem Milenium zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Milenium zaprezentowały swojego ambasadora marki – Macieja Szczęsnego

Maciej Szczęsny, były piłkarz, pięciokrotny mistrz Polski, reprezentant kraju oraz ceniony ekspert został właśnie ambasadorem marki Milenium Zakłady Bukmacherskie!

Maciej Szczęsny to obecnie jeden z najbardziej cenionych ekspertów piłkarskich w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako zawodnik najlepszych klubów polskiej Ekstraklasy potrafi celnie skomentować i ocenić aktualne wydarzenia sportowe. Chcemy wykorzystać jego wiedzę i doświadczenie w stworzeniu dla Was coraz lepszych treści.

Dzięki właśnie rozpoczętej współpracy czeka nas mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim możemy liczyć na szereg analiz przygotowanych przez Macieja Szczęsnego, głównie skupionych na rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy, obecnego i przyszłego sezonu. Zaglądajcie więc regularnie na bloga zakładów bukmacherskich Mielnium, a na pewno traficie na sporo tekstów, które pomogą w jeszcze lepszym typowaniu. Pierwszy, dotyczący 36. kolejki jest już dostępny. Zapraszamy do czytania.

Maciej Szczesny ambasadorem Milenium

Nie samą LOTTO Ekstraklasą żyją jednak typerzy. Już niedługo czeka nas mundial. W czasie tego piłkarskiego święta zakłady bukmacherskie Milenium udostępni wiele materiałów tekstowych i wideo, w których nowy ambasador Milenium skrupulatnie oceni szanse poszczególnych drużyn oraz przedstawi swoje typy na poszczególne spotkania.

Maciej Szczęsny – najważniejsze informacje

  • bramkarz polskich klubów w latach 1984 – 2002
  • pięciokrotny zdobywca mistrzostwa Polski (Polonia Warszawa, Widzew Łódź, Wisła Kraków, 2x Legia Warszawa)
  • trzykrotny zdobywca Pucharu Polski (Legia Warszawa)
  • zdobywca Superpucharu Polski (Polonia Warszawa)
  • zdobywca Pucharu Ligi (Wisła Kraków)
  • siedmiokrotny reprezentant Polski

analiza Ekstraklasy i typy Macieja Szczesnego

Wojna o mistrzostwo Polski wciąż trwa. Do jej zakończenia kandydatom zostały po dwie potyczki. Wiele wskazuje na to, że bitwy będą bezkrwawe, bowiem walczący sprawiają wrażenie takich, którzy zostali całkowicie rozbrojeni, zaś walka wręcz – ani im w głowach. Przekładając to na język rywalizacji sportowej – do niedawna wyścig po mistrzostwo był wyścigiem żółwi. Teraz to już wyścig ślimaków.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021