LV BET opinie

Bonus powitalny:

Oferta:

Aplikacja:

Kursy:

Zakłady live:

Promocje czasowe:

Jakie opinie ma LV BET?

Przez kilka lat swojej działalności na polskim rynku LV BET zdołał zaskarbić sobie sympatię graczy. Bukmacher posiada bardzo szeroką ofertę zakładów sportowych, zwłaszcza na dyscypliny, które cieszą się największą popularnością w naszym kraju, jak chociażby piłka nożna czy żużel. Nowych klientów operator niezmiennie przyciąga atrakcyjną ofertą powitalną, na którą składają się liczne promocje, a także atrakcyjne bonusy. Bukmacher posiada także przejrzystą i funkcjonalną aplikację mobilną, na co również zwracają uwagę stali gracze.

Wśród minusów LV BET klienci najczęściej wskazują na niejasne i trudne do spełnienia warunki obrotu bonusami, a także konieczność obrotu samym depozytem, a nie wyłącznie bonusem. Gracze widzą także pole do poprawy, jeśli chodzi o aplikację mobilną. Wielu wspomina, że zdarzają jej się awarie, zwłaszcza podczas dużych wydarzeń, a ponadto operator nie posiada dedykowanych bonusów dla jej użytkowników.

LV - opinie

Michał

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Początki były jeszcze w miarę. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Oferta Live bardzo słaba. Strona tak powolna, że szkoda gadać, zamula i na komputerze i na aplikacji, nie da się tam normalnie grać niestety. Jedyny duży plus to azjatycka liczba goli.

Krzysiek

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

LV kiedyś był fajnym bukiem i miał fajne zakłady. Dość fajna oferta promocyjna dla nowych graczy stałych klientów. Jednak widać stagnację i żadnych zmian. Strasznie zawodna aplikacja często zawieszenia. Przy przejściach na inny sport zawiesza się. Stron wymagająca poprawy i unowocześnienia / Plusem jest duża opcja w niektórych zakładach na spotkanie lecz w moim odczuciu potrzeba wielu zmian. Promocje mogły być bardziej zróżnicowane. Osobiście po problemach z stroną i zawieszeniami w aplikacji nie polecam.

Michał

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Strona jest straszna, fajny jedynie cash out i szybkie bezproblemowe wypłaty

Łukasz Jacewicz

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Moim zdaniem. Słabo 2/5 kursy słabe, promocje są , ale w większości słodyczy wymogi są większe niż możliwości. Aplikacja również szału nie robi, jeżeli coś się zmieni to może i wrócę na lvbet. I za to oczywiście trzymam kciuki, aby dorównali do czołówki 👍

Karol Ozga

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

LVBET regularne oferuje bonusy od wpłat dla stałych graczy, szybkie wypłaty nawet do 10 min. Dużo dostępnych metod płatności, np Blik, PaysafeCard,
starannie opracowana wersja mobilna , sprawna obsługa klienta, szybki kontakt z czatem na żywo .

Dodaj opinię o LV

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bonus powitalny*

Oferta*

Aplikacja*

Kursy*

Zakłady live*

Promocje czasowe*