Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LVBET – futbol atrakcyjnym sportem dla zakładów bukmacherskich

LVbet sponsoruje zakłady na piłkarską piłkę nożną 2017 , czwartą edycję największej międzynarodowej konferencji piłkarskiej i zakładów sportowych na Stamford Bridge Chelsea FC.

Przed wydarzeniem z 3-5 maja SBCnews rozmawiało z LVbet COO Adrianem Sidowskim o tym, dlaczego futbol jest tak atrakcyjnym sportem dla zakładów, jak rynek zmienia się z punktu widzenia konsumenta oraz w jaki sposób uczestnicy zakładów bukmacherskich i piłkarskich mogą skuteczniej współpracować.

  • SBC: Dlaczego futbol jest tak atrakcyjnym sportem do obstawiania?

AS: Być może pytanie powinno brzmieć: „dlaczego futbol jest tak atrakcyjnym sportem w ogóle?” Odpowiedź brzmi, oczywiście, że wytwarza więcej pasji, emocji i zaangażowania, niż jakikolwiek inny sport na świecie.

To sport, w którym na przestrzeni pojedynczego meczu fani mogą doświadczyć podekscytowania, rozpaczy i euforii. To sport, w którym giganci mogą zostać zabici przez minnows, sport, który nieustannie wywołuje niespodzianki.

Wystarczy pomyśleć o przejażdżce na roller coast w ciągu ostatnich kilku lat dla fanów Leicester! To sprawia, że ​​jest to prawdopodobnie najpopularniejszy sport na świecie.

  • SBC: Z perspektywy konsumenta, jak zmieniają się zakłady piłkarskie?

AS: mając na uwadze, że oferowany produkt przed meczem jest nadal dość konserwatywny, sytuacja ewoluuje w zakresie zakładów na żywo.

Po pierwsze, rosnące rynki zakładów bukmacherskich zyskują na popularności – rynki rozliczane w ciągu pięciu do dziesięciu minut.

Po drugie, ogromna liczba wydarzeń na żywo dramatycznie rośnie. Oferujemy gry z dosłownie całego świata: ligi australijskiej U20, ligi wietnamskiej U19, islandzkiej ligi U19 dla kobiet, rosyjskiej V Dywizji, polskich pucharów regionalnych itp.

Zasadniczo, jeśli masz przyjaciela, który gra w piłkę nożną, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz postawić na swoją drużynę.

  • SBC: W jaki sposób interesy bukmacherów i piłkarzy mogą działać lepiej i efektywniej?

AS: Uważam, że branża musi skoncentrować się na rozszerzaniu inicjatyw i programów dotyczących uczciwości zakładów. Dopasowywanie meczów i korupcja w piłce nożnej, choć wciąż stosunkowo rzadkie, może poważnie zaszkodzić atrakcyjności tego sportu.

Przejrzystość i efektywna komunikacja między stronami zainteresowanymi zakładami i piłkarzami muszą być stale ulepszane, aby zapewnić integralność i zaufanie klientów.

  • SBC: Jaka nowa technologia będzie miała największy wpływ na zakłady piłkarskie?

AS: Żyjemy w ekscytującej epoce z szybką awarią sztucznej inteligencji, która może efektywnie zarządzać i wykorzystywać rosnącą w zawrotnym tempie ilość danych produkowanych w branży sportowej. Możliwość przekształcenia tych danych w realne i użyteczne kursy jest kluczowa z perspektywy każdego operatora, ponieważ jest w stanie skutecznie komunikować opcje zakładów klientom korzystającym z wielu platform jednocześnie – nie tylko z witryną operatora, ale także z mediów społecznościowych.

Rzeczywiście, z punktu widzenia konsumentów, treść ma kluczowe znaczenie. Niebezpieczeństwo jest bardzo realne, ponieważ ludzie zostają zasypani zbyt dużą ilością danych i zostają wyłączeni. Zdolność inteligentnego i automatycznego dostarczania trafnych i interesujących treści dla klientów indywidualnych zyska na znaczeniu.

Lampy, tabele, statystyki, kontuzje, plotki o transferach, nowości, filmy wideo, plotki i, oczywiście, szanse, wszystkie muszą być dostarczone w łatwo przyswajalnym i zabawnym formacie. Nowa technologia będzie kluczem do umożliwienia tego, ponieważ sama ilość danych jest po prostu zbyt duża, aby zarządzać nią ręcznie.

  • SBC: Jaki kluczowy program, debatę lub dyskusję chcesz usłyszeć na BOFCON 2017?

AS: Cóż, zasadniczo LVbet chciałby zbadać kwestie, które właśnie omówiliśmy, bardziej szczegółowo – ale w szczególności temat nowych technologii. Uważam, że konieczne jest śledzenie najnowszych pojawiających się trendów i rozwoju technologii, a my wszyscy możemy wiele się od siebie nawzajem nauczyć.

Połączenie tak wielu wspaniałych umysłów i talentów z branży, może tylko spowodować, że każdy ulepszy swoją wiedzę i będzie musiał zapalić iskrę inspiracji w wielu umysłach.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021