Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LVBET – charakterystyka bukmachera.

LVBET to legalny bukmacher działający na podstawie licencji wydanej w 2016 roku przez polskie Ministerstwo Finansów. Charakteryzuje się dość wysokim bonusem na start, ciekawa ofertą, przeciętnymi kursami i niskimi limitami stawek. Czy zatem LVBET to typowy średniak na rynku? Tak właściwie można by było opisać każdego legalnego bukmachera. Również tu oferta skierowana jest tylko do graczy rekreacyjnych. A biorąc pod uwagę, że to ponad 90% typerów to znak, że warto rozważyć założenie konta u tego bukmachera.

wejdź i sprawdź ofertę

Zalety i wady bukmachera LVBET.
Choć LVBET to jeden z młodszych polskich bukmacherów to posiada już wiele mocnych i słabych stron. Poniżej przedstawimy najważniejsze kwestie, które warto mieć na uwadze chcąc tam obstawiać zakłady bukmacherskie online i w punktach naziemnych.

Zalety LVBET:

 • strona internetowa w języku polskim i z walutą PLN;
 • wysoka wiarygodność;
 • dostępne punkty naziemne;
 • szeroka oferta – LVBET oferuje wiele dyscyplin sportowych, a w tym również e-sporty;
 • niska minimalna stawka zakładu – 0, 50 PLN;
 • niskie minimum wpłaty – 10 PLN;
 • niskie minimum wypłaty – 25 PLN;
 • szybkie wypłaty;
 • widoczne limity na każde zdarzenie;
 • dostępna opcja cash-out;
 • szybki kontakt poprzez czat.
  Wady LVBET:
 • 12% podatek;
 • niskie limity;
 • przeciętne kursy;
 • mała ilość dodatkowych rynków prócz zakładów podstawowych.
  Bonusy i promocje w LVBET.
  Nic tak skutecznie nie potrafi przyciągnąć nowego klienta jak ciekawe bonusy i promocje od bukmachera. I tak mamy spore ułatwienie jakim są zakłady bukmacherskie online. Dzięki nim możemy obstawiać 24/7. LVBET tak jak każdy legalny bukmacher oferuje nam wiele bonusów, z których możemy skorzystać już na samym starcie. Poniżej wymienimy kilka najciekawszy propozycji:
 1. Pakiet powitalny, czyli bonus na start w wysokości 1500 złotych – to propozycja dla nowych graczy. Sam bonus rozłożony jest na dwie części. Podczas pierwszego depozytu możemy otrzymać aż do 1000 złotych. Natomiast wykonując drugi depozyt możemy zgarnąć już 500 złotych. Warto zaznaczyć, że minimum wpłaty wynosi tu 50 złotych. Na tym jednak nie koniec. Należy spełnić pewne wymagania, by móc odebrać bonus, stąd poleca się dokładnie przeczytać regulamin.
  A co jeśli chcesz wpłacić mniej niż 50 złotych? LVBET również daje nam szanse na otrzymanie bonusu. Wystarczy, że wyślemy e-mail pod wskazany adres wpisując w tytule „Bonus powitalny”. Możemy otrzymać bonus w wysokości 10% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego „x10”. Po spełnieniu wymagań możemy odebrać równowartość swojej pierwszej wpłaty;
 2. Turniej Ekstraklasa w LVBET! – promocja dotyczy tylko i wyłącznie meczów rodzimej Ekstraklasy. Wystarczy typować owe spotkania za min. 10 złotych. Zarówno za wygrane jak i za przegrane kupony będziemy zbierać punkty. 5 najlepszych graczy po każdej z dwudziestu kolejek otrzyma nagrody. Po 20. kolejce punkty zostaną zliczone, a Mistrz ma szanse na otrzymanie 10. 000 złotych!
 3. Varyfikacja LVBET w Ekstraklasie – promocja dotycząca spotkań Ekstraklasy. Jeśli nasz kupon został przegrany, gdy w meczu po użyciu systemu VAR sędzia cofnął bramkę możemy otrzymać bonus do wysokości stawki zakładu (max 100 złotych);
 4. Tenisowy LVBET Tour – bukmacher dorzuca +14% do wygranych w aplikacji LVBET na turnieje tenisowe;
 5. +14% do wygranych w punktach stacjonarnych LVBET – bonus dotyczy zakładów na wybrane wydarzenia. Stąd należy na bieżąco sprawdzać kalendarz LVBET. W przypadku wygranych otrzymamy dodatkowe +14% za zakłady lecz tylko i wyłącznie punktach stacjonarnych;
 6. Dla kibiców Wisły Kraków/Arki Gdynia/Wisły Płock/ Stali Mielec 50PLN za karnet – LVBET jako sponsor wymienionych klubów przygotował ciekawą promocję, dzięki której można zgarnąć 50 złotych. Posiadając karnet na mecze danego zespołu wystarczy przesłać zdjęcie swojego imiennego karnetu na podany adres e-mail, by otrzymać wspomnianą kwotę na grę;
 7. Łap LV punkty – to promocja skierowana do wszystkich graczy. Punkty zbieramy obstawiając zakłady bukmacherskie za prawdziwe pieniądze. Za każde 25 złotych otrzymamy 1 LV punkt. Te później możemy wymieniać na gotówkę na grę.
  Zakładką jaką jest „bonusy i promocje” należy sprawdzać u bukmachera co pewien czas. Wiele z nich się zmienia. A w niektórych zmieniają się także regulaminy.
  LVBET opinie.
  LVBET to legalny bukmacher, który swego czasu szedł jak burza. W pewnym momencie wyprzedził popularnością takie marki jak Millenium czy Etoto. Z pewnością działa na to wiele zalet – chociażby znana marka Las Vegas czy kontakt z supportem. Komentarze użytkowników? Zróżnicowane. Cały czas należy pamiętać, że LVBET swoja ofertę kieruje wyłącznie do graczy rekreacyjnych. A o swoje pieniądze tam nie musimy się martwić – bukmacher jest w pełni wypłacalny i wiarygodny.
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021